TESLA MODEL S 85D AWD
Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe 20l TESLA MODEL S 85D AWD
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 20l 8100
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 020.92
zł 969.88
788.52 zł
(48.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 0W20 20l M-SUP syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 103.19
zł 1 048.03
852.06 zł
(52.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 20l TRACTAGRI
API SL CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
619.08
zł 569.55
463.05 zł
(28.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 10W30 20l DELVAC syntetyczny
API SP SM SN CG-4 CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
645.05
zł 581.84
473.04 zł
(29.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
744.32
zł 684.78
556.73 zł
(34.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l Mobil 1 syntetyczny
API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 270.60
zł 1 207.07
981.36 zł
(60.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 20l RUBIA OPTIMA
API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
786.57
zł 723.65
588.33 zł
(36.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA
API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
797.41
zł 733.62
596.44 zł
(36.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 20l PREMIUM BLUE
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
703.68
zł 647.39
526.33 zł
(32.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 20l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 115.00
zł 1 059.25
861.18 zł
(52.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 20l RUBIA OPTIMA
API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
651.81
zł 599.67
487.54 zł
(29.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 20l VECTON
API FA-4
ACEA F01
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
841.79
zł 782.86
636.47 zł
(39.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 20l TITAN
API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
862.77
zł 835.16
678.99 zł
(41.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 20l
API SL CH-4 CI-4 CI-4+
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
435.42
zł 395.80
321.79 zł
(19.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l M-SUP
API SL CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
951.66
zł 904.07
735.02 zł
(45.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy TEKMA 10W30
API CK-4
ACEA E11 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
627.51
zł 562.87
457.62 zł
(28.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 20l RUBIA TIR
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
567.39
zł 522.00
424.39 zł
(26.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l Spirax syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 222.61
zł 1 124.80
914.47 zł
(56.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
971.28
zł 922.72
750.18 zł
(46.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 20l ALL FLEET
API CK-4
ACEA E11
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
617.50
zł 568.10
461.87 zł
(28.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 20l TITAN
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
656.09
zł 600.98
488.60 zł
(30.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40
API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
619.15
zł 575.80
468.13 zł
(28.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 20l TITAN
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
666.67
zł 610.67
496.48 zł
(30.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 20l TEKMA
API SN CK-4
ACEA E11 E7 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
833.24
zł 747.41
607.65 zł
(37.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W30
API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 253.26
zł 1 190.59
967.96 zł
(59.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy TEKMA 5W30
API FA-4 SN
ACEA F01
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
913.66
zł 819.55
666.30 zł
(40.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 20l 8100
API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 075.77
zł 1 021.98
830.88 zł
(51.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 10W40 20l DELVAC syntetyczny
API CF CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
652.29
zł 588.37
478.35 zł
(29.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 20l TRACTAGRI
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
597.80
zł 549.98
447.14 zł
(27.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W40
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 146.89
zł 1 089.55
885.81 zł
(54.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 12
następna