VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel

Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe Norma: Vw 501.01 VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel

Wyświetlamy dla Ciebie:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 60l MAGNATEC

10W40 60l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 661.84 
zł
1 560.46
1 268.67 zł
(26.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l TopTec 4200

5W30 205l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 565.70 
zł
10 860.20
8 829.43 zł
(52.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
728.69 
zł
692.26
562.81 zł
(34.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 4l Cleansynto

10W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
245.94 
zł
207.82
168.96 zł
(51.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4x4l MAGNATEC

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
574.74 
zł
510.94
415.40 zł
(31.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 60l EVOLUTION

10W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 514.77 
zł
1 439.03
1 169.94 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 60l

15W40 60l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 277.75 
zł
1 206.20
980.65 zł
(20.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 60l TopTec 4200

5W30 60l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 596.62 
zł
3 377.22
2 745.71 zł
(56.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l MAGNATEC

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 407.44 
zł
5 077.59
4 128.12 zł
(24.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l GTX

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 781.46 
zł
5 428.79
4 413.65 zł
(26.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 60l GTX

15W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 040.62 
zł
1 916.14
1 557.84 zł
(31.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 334.10 
zł
4 091.40
3 326.34 zł
(19.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 208l Quartz

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
5 502.29 
zł
5 227.18
4 249.74 zł
(25.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l Helix

10W40 55l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 885.02 
zł
1 790.77
1 455.91 zł
(32.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN SYN MC 10W40 20L

10W40 20l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
763.13 
zł
738.71
600.58 zł
(36.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Super Leichtlauf

10W40 60l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 920.31 
zł
1 803.17
1 465.99 zł
(30.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 20l Cleansynto

10W40 20l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
867.27 
zł
823.92
669.85 zł
(41.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l Helix syntetyczny

10W40 209l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
6 544.39 
zł
6 217.17
5 054.61 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 60l Cleansynto

10W40 60l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
2 151.86 
zł
2 044.27
1 662.01 zł
(34.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 20l Quartz

10W40 20l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
631.20 
zł
599.64
487.51 zł
(29.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN UNIM.UL.MC10W40 20L

10W40 20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
767.63 
zł
703.15
571.67 zł
(35.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 60l Quartz

10W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 682.21 
zł
1 598.10
1 299.27 zł
(26.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l Helix

10W40 209l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
4 551.30 
zł
4 323.73
3 515.23 zł
(20.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W60 209l Helix

10W60 209l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
10 073.48 
zł
9 569.81
7 780.33 zł
(45.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 1l GTX

15W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.82 
zł
40.74
33.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto

5W30 4l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
359.38 
zł
303.67
246.89 zł
(75.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W60 208l EDGE

10W60 208l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
9 433.98 
zł
8 858.51
7 202.04 zł
(42.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix

10W40 1l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.31 
zł
44.45
36.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 208l

15W40 208l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
4 004.67 
zł
3 780.40
3 073.50 zł
(18.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 20l Super Leichtlauf

10W40 20l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
964.50 
zł
905.67
736.32 zł
(45.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 3 z 4 następna