VOLVO V60 I (155) D4 AWD
Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe Norma: Renault rn 0700 VOLVO V60 I (155) D4 AWD
ZESTAW 4 SZTUK
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4x4l EDGE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
893.19
zł 794.05
645.57 zł
(49.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Cleansynto
API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
271.29
zł 229.24
186.37 zł
(57.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 5l Quartz
API SL
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
291.81
zł 274.30
223.01 zł
(54.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO
API SP CF
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
482.82
zł 407.99
331.70 zł
(81.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W40 1l MaxExpert
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.55
zł 50.44
41.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 4x5l Półsyntetyczny
API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
579.16
zł 509.08
413.89 zł
(25.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 1l Quartz
API SL
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.75
zł 63.69
51.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4300
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
399.49
zł 343.56
279.32 zł
(68.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 1l TITAN
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
55.30
zł 54.75
44.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 20l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 109.85
zł 1 054.36
857.20 zł
(52.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 4l Molygen
API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
351.23
zł 302.05
245.57 zł
(75.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert
API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
206.84
zł 198.56
161.43 zł
(49.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
238.55
zł 212.06
172.41 zł
(53.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Racing Ultra Performance
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
492.06
zł 492.06
400.05 zł
(123.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto
API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
268.13
zł 226.57
184.20 zł
(56.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 60l TITAN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 620.06
zł 2 536.22
2 061.97 zł
(42.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l
API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
790.08
zł 694.48
564.62 zł
(34.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 1l
API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.01
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l Racing Ultra Performance
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
127.67
zł 127.67
103.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 5l TITAN
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
265.14
zł 262.48
213.40 zł
(52.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l
API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
794.00
zł 697.93
567.42 zł
(34.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Cleansynto
API SP SN+
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
352.36
zł 297.75
242.07 zł
(74.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL CLIMATE
API CF SM SN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
5 690.07
zł 5 234.86
4 255.98 zł
(25.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 10W40 5L
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
216.82
zł 181.04
147.19 zł
(36.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 6100
API SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
313.86
zł 247.94
201.58 zł
(49.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l MAGNATEC
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
174.92
zł 155.48
126.41 zł
(38.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ALL CLIMATE
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
273.86
zł 228.67
185.91 zł
(45.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 6100
API SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.14
zł 52.25
42.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 1l MaxExpert
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
42.88
zł 41.17
33.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l NGEN 4
API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.53
zł 50.97
41.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
5 z 13
następna