MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4

Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe 60l MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4

Wyświetlamy dla Ciebie:

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API SM
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 728.61 
zł
3 542.18
2 879.82 zł
(59.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API CF SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 868.35 
zł
2 724.93
2 215.39 zł
(45.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l GTX

5W30 60l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 015.81 
zł
1 892.85
1 538.90 zł
(31.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 60l DELVAC syntetyczny

15W40 60l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 667.26 
zł
1 503.87
1 222.66 zł
(25.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Race syntetyczny

10W40 60l

API SN SN+
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 600.00 
zł
3 600.00
2 926.83 zł
(60.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 60l Street race syntetyczny

5W40 60l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
3 800.00 
zł
3 800.00
3 089.43 zł
(63.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 15W50 MOTUL 300V Factory Line 60l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny

15W50 60l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
5 990.00 
zł
5 990.00
4 869.92 zł
(99.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

RAVENOL
Olej do silników 4T 25W40 60l mineralny

25W40 60l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 884.11 
zł
1 789.91
1 455.21 zł
(29.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 10W40 60l Super 4 półsyntetyczny

10W40 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 008.21 
zł
2 008.09
1 632.59 zł
(33.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 60l MAGNATEC

5W20 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 522.41 
zł
2 368.54
1 925.64 zł
(39.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 60l MAGNATEC

0W20 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 664.87 
zł
2 502.31
2 034.40 zł
(41.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 60l M-SUP

5W40 60l

API SL CF SM SN CG-4 CF-4
ACEA A3 B4 B3-16
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 721.25 
zł
1 635.19
1 329.42 zł
(27.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 20W50 60l 3000 mineralny

20W50 60l

API SJ
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 938.58 
zł
1 942.10
1 578.94 zł
(32.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 60l Moto 4 Road półsyntetyczny

10W40 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 895.55 
zł
1 895.55
1 541.10 zł
(31.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W50 60l Street race syntetyczny

10W50 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 850.00 
zł
3 850.00
3 130.08 zł
(64.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 20W50 60l 7100 syntetyczny

20W50 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
5 221.61 
zł
5 221.60
4 245.20 zł
(87.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 60l Scooter Power syntetyczny

5W40 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 779.98 
zł
2 780.00
2 260.16 zł
(46.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE MOTO XXL
Olej silnikowy 10W40 60l ULTRA MOTO półsyntetyczny

10W40 60l

API SM
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 499.16 
zł
1 499.00
1 218.70 zł
(24.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 10W40 60l PRO 4 syntetyczny

10W40 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 842.04 
zł
2 842.04
2 310.60 zł
(47.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 20W50 60l Super 4 półsyntetyczny

20W50 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 253.95 
zł
2 127.90
1 730.00 zł
(35.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 60l MAGNATEC

0W30 60l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 462.77 
zł
2 312.54
1 880.11 zł
(38.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API CF SM
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 969.82 
zł
1 849.66
1 503.79 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 714.57 
zł
2 548.98
2 072.34 zł
(42.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL PROFESSIONAL
Olej silnikowy 5W30 60l EDGE

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 930.46 
zł
1 891.85
1 538.09 zł
(31.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GULF
Olej silnikowy FORMULA 5W30

5W30 60l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 528.36 
zł
1 451.94
1 180.44 zł
(24.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 60l TopTec 4400

5W30 60l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 645.15 
zł
3 422.79
2 782.76 zł
(57.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 60l Special TEC F ECO

5W20 60l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 290.62 
zł
3 089.90
2 512.11 zł
(51.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l TopTec 4310

0W30 60l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 038.10 
zł
3 791.78
3 082.75 zł
(63.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l Special TEC F

0W30 60l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 554.00 
zł
3 337.20
2 713.17 zł
(55.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W50 60l Mobil 1

5W50 60l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 260.31 
zł
3 097.30
2 518.13 zł
(51.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 8 z 9 następna