Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Orlen 5W30

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.94 
zł
57.54
46.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert syntetyczny

5W30 4l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
176.80 
zł
169.73
137.99 zł
(42.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
223.56 
zł
214.62
174.49 zł
(53.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
191.95 
zł
184.28
149.82 zł
(46.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert syntetyczny

5W30 1l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.14 
zł
51.01
41.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.88 
zł
52.69
42.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API CF SM
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
197.65 
zł
189.74
154.26 zł
(47.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.94 
zł
52.74
42.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
206.84 
zł
198.56
161.43 zł
(49.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.02 
zł
48.02
39.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
208.53 
zł
200.19
162.76 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

API RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.97 
zł
59.48
48.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

API CF SM
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.47 
zł
50.37
40.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.70 
zł
66.91
54.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l ULTOR

5W30 205l

API SN CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
10 szt.
Cena katalogowa  
7 564.06 
zł
6 958.93
5 657.67 zł
(33.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 60l MaxExpert

5W30 60l

API SL CF
ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 615.99 
zł
2 485.19
2 020.48 zł
(41.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 60l MaxExpert

5W30 60l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
8 szt.
Cena katalogowa  
2 386.25 
zł
2 266.94
1 843.04 zł
(37.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 20l ULTOR

5W30 20l

API SN CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
820.39 
zł
754.75
613.62 zł
(37.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 20l ULTOR syntetyczny

5W30 20l

API FA-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
867.11 
zł
797.74
648.57 zł
(39.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 60l MaxExpert syntetyczny

5W30 60l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 962.76 
zł
1 864.62
1 515.95 zł
(31.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
4 988.42 
zł
4 739.01
3 852.85 zł
(23.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 891.02 
zł
7 496.47
6 094.69 zł
(36.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
227.78 
zł
218.67
177.78 zł
(54.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l CLASSIC

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
226.39 
zł
217.34
176.70 zł
(54.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
251.66 
zł
241.60
196.42 zł
(60.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l CLASSIC

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
60.33 
zł
57.92
47.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert syntetyczny

5W30 205l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
5 550.39 
zł
5 272.86
4 286.88 zł
(25.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 60l MaxExpert

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 653.96 
zł
2 521.27
2 049.81 zł
(42.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Orlen 5W30 – nowoczesna ochrona silnika

Orlen 5W30 to jeden z najczęściej wybieranych olejów w Polsce, oferujący niezawodną ochronę jednostek napędowych. Jako wysokiej jakości olej silnikowy, został opracowany z myślą o maksymalnej trwałości oraz efektywności w codziennej eksploatacji. Dzięki formule complex protection formula gwarantuje ochronę silnika w każdych warunkach, niezależnie od temperatury czy stylu jazdy. To produkt, który został stworzony z myślą o samochodach osobowych i lekkich dostawczych, w tym o pojazdach spełniających normy Euro 6. Syntetyczny olej silnikowy typu long life marki Orlen to pewność, że jednostka napędowa będzie działała płynnie i bezpiecznie. Specjalnie dobrane dodatki pomagają zapobiegać osadom, co wydłuża czas eksploatacji i zmniejsza ryzyko awarii. Regularne stosowanie oleju Orlen 5W30 pozwala także na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju, co przekłada się na realne oszczędności. To wybór dla kierowców, którzy chcą wydłużyć żywotność silnika i mieć pewność stabilnej pracy nawet przy dużych obciążeniach.

Olej silnikowy Orlen 5W30 – technologia Max Expert

Seria Platinum Max Expert oraz Platinum Max Expert V to flagowe produkty marki Orlen Oil, które zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających użytkowników. Ten syntetyczny olej silnikowy typu mid saps jest kompatybilny z urządzeniami obróbki spalin, co sprawia, że świetnie współpracuje z filtrami DPF i TWC, minimalizując ryzyko uszkodzenia. Dzięki temu olej Orlen 5W30 Diesel jest chętnie wybierany zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. Inżynierowie Orlen Oil zadbali o to, aby preparat mógł być stosowany w autach nowej generacji, w tym w jednostkach z turbodoładowaniem i zaawansowanymi systemami wtrysku. Olej nie tylko chroni przed nadmiernym tarciem, ale również skutecznie redukuje ryzyko nadmiernego zużycia zaworów. Co więcej, jego skład został opracowany tak, aby zapewnić lepszą kontrolę osadów i zminimalizować ryzyko zatrucia katalizatorów w silnikach z zapłonem iskrowym. Oil Max Expert V to gwarancja, że jednostka napędowa otrzyma pełne zabezpieczenie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Olej Orlen 5W30 – opinie kierowców

Wielu użytkowników podkreśla, że olej Orlen 5W30 to produkt, który łączy doskonałą jakość z przystępną ceną. Opinie kierowców jasno wskazują, że jest to środek, który zapewnia stabilną pracę silnika zarówno w codziennej jeździe miejskiej, jak i podczas długich tras. Dzięki zawartości odpowiednio dobranych dodatków olej potrafi zapewniać idealną pracę silnika i skutecznie ograniczać tworzenie osadów cząstek stałych na filtrach DPF. W praktyce oznacza to mniejsze ryzyko awarii, niższe koszty serwisu i większą niezawodność w każdych warunkach. Kierowcy doceniają także fakt, że olej pozwala na wydłużone przebiegi między wymianami, co jest szczególnie ważne przy intensywnej eksploatacji. Dodatkowo gwarantuje zmniejszenie zużycia paliwa, co przekłada się na wymierne oszczędności. Użytkownicy samochodów osobowych i lekkich dostawczych wyposażonych w DPF zauważają, że olej skutecznie chroni jednostkę przed szkodliwym działaniem siarki i fosforu. W opiniach powtarza się również fakt, że jest to produkt porównywalny z zachodnimi markami, ale dostępny w znacznie lepszej cenie.

Orlen Oil – jakość potwierdzona technologią

Marka Orlen Oil od lat dostarcza oleje samochodowe, które spełniają najwyższe wymagania branży motoryzacyjnej. Produkty z serii Max Expert zostały stworzone po to, aby zapewnić doskonałą ochronę silnika w każdych warunkach i przedłużyć jego bezawaryjną pracę. Synthetic Motor Oil Orlen Oil charakteryzuje się niską zawartością siarki i fosforu, co ogranicza ryzyko uszkodzeń elementów oczyszczania spalin. Dzięki temu jest to olej kompatybilny z urządzeniami obróbki cząstek stałych na filtrach DPF, co stanowi wymóg w przypadku pojazdów spełniających normy Euro 6. W praktyce oznacza to także redukcję osadów i lepszą ochronę w przypadku nowoczesnych konstrukcji. Platinum MaxExpert i Platinum Max Expert V to linie, które zapewniają kierowcom zmniejszenie zużycia paliwa i dłuższą trwałość jednostki. To produkty nowej generacji, zaprojektowane z myślą o autach osobowych i terenowych, a także o samochodach osobowych i lekkich dostawczych. Wybierając oleje Orlen, inwestujesz w sprawdzone rozwiązanie opracowane przez polskiego lidera branży.

Dobierz olej Orlen 5W30 w Inter Cars

Szukasz rozwiązania, które zapewni Twojemu pojazdowi najlepsze warunki pracy? W Inter Cars z łatwością dobierz olej odpowiedni do Twojego samochodu – zarówno dla silników benzynowych, jak i Diesel. Orlen Platinum Max Expert to syntetyczny olej silnikowy typu long life, który został opracowany z myślą o maksymalnej trwałości i ekonomii użytkowania. Regularne stosowanie pozwala nie tylko na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju, ale również na wydłużone przebiegi między wymianami. Dzięki zastosowaniu technologii Complex Protection Formula olej zapewnia ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji. To produkt rekomendowany do pojazdów spełniających normy Euro 6, co czyni go rozwiązaniem przyszłościowym. Oleje Orlen wyróżniają się tym, że są w pełni kompatybilne z systemami CPF oraz skutecznie chronią przed gromadzeniem się osadów cząstek stałych na filtrach DPF.  Wybierz najwyższą jakość produktów Orlen i postaw na sprawdzony, polski olej, który zapewnia niezawodność w każdych warunkach.