Silniki do CHRYSLER VOYAGER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 71 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 2.8 CRD
2012.09
2777
ENS
181
(133)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRDi
2008.01
2011.12
2777
ENS
163
(120)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.8
2008.01
2011.12
3778
EGL
193
(142)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 2.0 i
1995.01
2001.03
1995
C00
133
(98)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 2.4 AWD
1997.02
2001.03
2429
EDZ
151
(111)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 2.4 i
1995.01
2001.03
2429
B00
151
(111)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 2.4
2000.02
2008.12
2429
EDZ
147
(108)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 2.4
2003.04
2007.12
2429
EDZ
151
(111)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.4
1998.01
2001.12
2429
EDZ
151
(111)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG) 2.4
2001.01
2006.12
2429
EDZ
147
(108)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 2.4 (GSHY52)
1995.01
2001.03
2429
EDZ
151
(111)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 2.5 TD
1992.01
1995.09
2499
VM HR 425 CLIEE
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 2.5 TD
1995.01
2001.03
2499
425 CLIRS/X ENC
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 2.5 TDiC AWD
1995.10
2001.03
2499
ENC
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD
2000.02
2008.12
2499
ENJ
141
(105)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD
2005.08
2008.12
2499
EDK
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.5 TD
1995.01
2001.03
2499
ENC
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 2.5 TD
1992.01
1995.09
2499
09B
118
(87)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG) 2.5 CRD
2001.01
2008.02
2499
ENJ
143
(105)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52)
1995.01
2001.03
2499
ENC
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 2.5 TD
1992.01
1995.09
2500
09B M00
118
(87)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER I (AS) 2.5
1988.10
1990.09
2501
EDM
98
(72)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 2.5 i
1990.08
1995.09
2501
K
101
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 2.5 i
1991.01
1995.09
2501
K00
98
(72)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 2.5
1990.10
1995.09
2501
EDM
98
(72)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 2.5
1990.10
1995.09
2501
EDM
101
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER I (AS) 2.5
1989.04
1990.09
2501
EDM
98
(72)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD
2004.06
2008.12
2777
ENR
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 2.8 CRD
2007.10
2777
ENS
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG) 2.8 CRD
2004.04
2008.02
2777
ENR
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER I (AS) 3.0
1987.10
1990.09
2972
EFA
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER I (AS) 3.0
1987.10
1990.09
2972
EFA
137
(101)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.0
1990.10
1995.09
2972
EFA
141
(104)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.0 i
1991.01
1995.09
2972
300 6G72
147
(108)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 3.0
1995.01
2001.03
2972
EFA
152
(112)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.0
1999.09
2000.12
2972
EFA
152
(112)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 3.0
1990.10
1995.09
2972
EFA
141
(104)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER I (AS) 3.3
1989.10
1990.09
3301
EGA
152
(112)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.3 i
1990.08
1995.09
3301
EGA
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.3 i
1990.08
1995.09
3301
EGA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD
1990.08
1995.09
3301
R00
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD
1990.08
1995.09
3301
EGA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 3.3 i
1995.01
2001.03
3301
R00
158
(116)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.3
2000.10
2002.09
3301
EGM
178
(131)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.3
2000.02
2008.12
3301
EGA EGM
174
(128)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD
2000.02
2008.12
3301
EGA
174
(128)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.3
2008.01
3301
EGV
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.3
1995.01
2001.03
3301
EGA
158
(116)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 3.3
1993.01
1995.09
3301
EGA
163
(120)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES) 3.3
1990.08
1995.09
3301
EGA
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG) 3.3
2000.02
2007.08
3301
EGA
174
(128)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 3.3 (GSHY52)
1995.01
2001.03
3301
EGA
158
(116)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.3 (SYM53, SYH53)
2000.10
2007.06
3301
EGM
174
(128)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.6
2011.02
3604
ERB
287
(211)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.6
2011.02
3604
ERB
283
(208)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.6 Flexfuel
2011.02
3604
ERB
287
(211)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 3.8
1997.10
2000.09
3778
EGH
178
(131)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 3.8 i AWD
1995.01
2001.03
3778
EGH
178
(131)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER III (GS) 3.8 i AWD
1995.01
2001.03
3778
L00
166
(122)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.8
2000.02
2008.12
3778
EGH
218
(160)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD
2000.02
2008.12
3778
EGH
218
(160)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.8
2007.10
3778
EGL
193
(142)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.8
2007.10
3778
EGL
201
(148)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 3.8
2008.09
3778
EGL
200
(147)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.8
1999.01
1999.12
3778
EGH
178
(131)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 3.8 AWD (GSHC52)
1995.10
1997.09
3778
EGH
166
(122)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 3.8 AWD (GSHC52)
1997.10
2001.03
3778
EGH
178
(131)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.8 (SYX53)
2000.10
2007.06
3778
EGH
218
(160)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.8 AWD (SCH53)
2000.10
2007.06
3778
EGH
218
(160)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 4.0
2007.10
3952
EMM
243
(179)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CHRYSLER GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT) 4.0
2007.10
3952
EGQ
254
(187)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Chrysler Voyager
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: CHRYSLER VOYAGER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CHRYSLER VOYAGER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CHRYSLER VOYAGER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CHRYSLER VOYAGER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CHRYSLER VOYAGER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CHRYSLER VOYAGER.

Jak dbać o silnik w aucie CHRYSLER VOYAGER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CHRYSLER VOYAGER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CHRYSLER VOYAGER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CHRYSLER VOYAGER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CHRYSLER VOYAGER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.

Silnik do pozostałych modeli CHRYSLER