Oleje silnikowe do CITROEN C4

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 162 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) ë-C4 (BCZKWC)
2023.06
ZKW (ZK02)
156
(115)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) ë-C4 (BCZKXC, BZCKSC)
2020.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) ë-C4 X
2023.07
ZKW (ZK02)
156
(115)
Hatchback
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) ë-C4 X (BFZKXC)
2022.09
ZKX (ZK01)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.2 PureTech 130
2017.11
1199
HNS (EB2ADTS) HNY (EB2DTS)
131
(96)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.2 THP 110
2014.09
1199
HNP (EB2ADT) HNV (EB2DTM) HNZ (EB2DT)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.2 VTi 75 / PureTech 75
2014.09
1199
HMU (EB2D) HMU (EB2FD)
75
(55)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.2 VTi 82
2014.09
1199
HMZ (EB2F)
82
(60)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 110
2019.05
1199
HNP (EB2ADT) HNZ (EB2DT)
110
(81)
Furgon/hatchback
CITROEN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 130
2019.05
1199
HNY (EB2DTS)
131
(96)
Furgon/hatchback
CITROEN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 82
2019.05
1199
HMZ (EB2)
82
(60)
Furgon/hatchback
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.2 THP 130
2014.04
1199
HNY (EB2DTS)
130
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 II (NC_) 1.2 THP 110 (NCHNZ6, NCHNV6)
2015.02
2017.12
1199
HNV (EB2DTM) HNZ (EB2DT)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.2 THP 130 (NCHNYM, NCHNYT)
2014.04
2017.12
1199
HNY (EB2DTS)
130
(96)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 Hybrid 110 (BAHPXH)
2025.12
1199
HPX (EB2LTEDH2)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 Hybrid 136 (BAHPYJ)
2024.02
1199
HPY (EB2LTDH2)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 Hybrid 145
2025.04
1199
145
(107)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 MHEV (BAHPXH)
2024.04
1199
HPX (EB2LTEDH2)
101
(74)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 PureTech 100 (BAHNEA, BAHNKA)
2021.04
1199
HNE (EB2ADTD) HNK (EB2ADTD)
101
(74)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 PureTech 130 (BAHNSA, BAHNSB)
2020.10
1199
HNS (EB2ADTS)
131
(96)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.2 PureTech 155 (BAHNNB, BAHNJD)
2021.01
1199
HNJ (EB2ADTXM) HNN (EB2ADTX)
155
(114)
Hatchback
CITROEN C4 PICASSO II 1.2 THP 110
2016.04
1199
HNZ (EB2DT)
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.2 THP 130
2014.04
1199
HNY (EB2DTS)
130
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 1.2 PureTech 130
2018.04
1199
HNS (EB2ADTS) HNY (EB2DTS)
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER Van (3D_) PureTech 130
2019.05
1199
HNY (EB2DTS)
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) 1.2 Hybrid 136 (BDHPYJ)
2024.02
1199
HPY (EB2LTDH2)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) 1.2 Hybrid 145
2025.04
1199
145
(107)
Hatchback
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) 1.2 PureTech 100 (BDHNEA)
2022.09
1199
HNE (EB2ADTD)
101
(74)
Hatchback
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) 1.2 PureTech 130 (BDHNSB)
2022.09
1199
HNS (EB2ADTS)
131
(96)
Hatchback
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.2 PureTech 130
2018.04
1199
HNS (EB2ADTS) HNY (EB2DTS)
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) PureTech 130
2019.05
1199
HNY (EB2DTS)
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 II (NC_) 1.4 VTi 95 (NC8FP0)
2009.11
2015.11
1397
8FP (EP3C)
95
(70)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100
2018.06
1499
YHY (DV5RD)
102
(75)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100
2018.06
1499
YHY (DV5RD)
99
(73)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 120
2018.09
1499
YHX (DV5RC)
120
(88)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) BlueHDi 100
2019.05
1499
YHY (DV5RD)
99
(73)
Furgon/hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) 1.5 BlueHDi 130 (BBYHZB)
2020.10
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Hatchback
CITROEN C4 III (BA_, BB_, BC_) BLUEHDI 110 (BBYHSA)
2020.12
1499
YHS (DV5RCE)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 1.5 BlueHDi 130
2018.05
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER Van (3D_) BlueHDi 130
2019.05
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 X (BD_, BE_, BF_) 1.5 BlueHDi 130 (BEYHZB)
2022.09
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Hatchback
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.5 BlueHDi 130
2018.05
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 130
2019.05
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDi 115
2012.04
1560
9HD (DV6C)
114
(84)
SUV
CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDi 115 AWC
2012.05
1560
9HL (DV6C)
114
(84)
SUV
CITROEN C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100
2014.09
2018.06
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS 1.6 HDi 90
2014.09
1560
9HJ (DV6DTEDM) 9HP (DV6D) 9HP (DV6DTED)
92
(68)
Hatchback
CITROEN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) BlueHDi 100
2019.05
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Furgon/hatchback
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110
2010.09
2013.08
1560
9HR (DV6C)
112
(82)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 100
2015.01
2016.04
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 120
2014.07
2018.12
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 HDi / BlueHDi 115
2013.09
2018.03
1560
9HC (DV6C) BHX (DV6FC)
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 HDi 90
2013.09
1560
9HP (DV6DTED)
92
(68)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi
2010.04
2012.11
1560
9HG (DV6C M)
109
(80)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi
2010.04
2012.11
1560
9HG (DV6C M)
114
(84)
Hatchback
CITROEN C4 I Sedan 1.6 HDi
2010.04
2012.11
1560
9HG (DV6C M)
114
(84)
Sedan
CITROEN C4 I Sedan 1.6 HDi
2006.07
2013.08
1560
9HY (DV6TED4)
116
(85)
Sedan
CITROEN C4 I Sedan 1.6 HDi
2010.04
2012.11
1560
9HG (DV6C M)
109
(80)
Sedan
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 100
2014.07
2018.05
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 115
2013.01
2015.05
1560
BHX (DV6FC)
115
(85)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 120
2015.02
2018.05
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 HDi 115
2012.07
1560
9HD (DV6C)
114
(84)
Hatchback
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi
2007.02
2013.08
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 HDi 110
2010.09
2013.08
1560
9HR (DV6C)
112
(82)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 BlueHDi 100
2014.12
2018.12
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 BlueHDi 120
2014.07
2018.12
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 HDi / BlueHDi 115
2013.02
2018.03
1560
9HC (DV6C) BHX (DV6FC)
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 HDi 90
2013.02
1560
9HP (DV6DTED)
92
(68)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 1.6 BlueHDi 100
2018.04
2019.04
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 1.6 BlueHDi 120
2018.04
2019.04
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER Van (3D_) BlueHDi 120
2019.05
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 100
2018.04
2019.04
1560
BHY (DV6FD)
99
(73)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 120
2018.04
2018.08
1560
BHZ (DV6FC)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 HDi 115
2018.04
1560
9HC (DV6C)
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 I Sedan 1.6
2011.03
2014.11
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Sedan
CITROEN C4 II Sedan (NC_) 1.6
2013.01
1587
NFP (EC5)
116
(85)
Sedan
CITROEN C4 AIRCROSS 1.6
2012.04
1590
4A92 NKZ (4A92)
117
(86)
SUV
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
2008.10
2013.08
1598
5FX (EP6DT)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155
2010.09
2013.08
1598
5FV (EP6CDT)
156
(115)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120
2008.07
2013.08
1598
5FS (EP6C) 5FW (EP6)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 150
2014.09
1598
5FX (EP6DT)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 155
2013.09
1598
5FV (EP6CDT)
156
(115)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 165
2014.07
1598
5GZ (EP6FDT)
165
(121)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 VTi 120
2013.09
1598
5FS (EP6C)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 THP 155
2009.11
2016.12
1598
5FV (EP6CDT)
156
(115)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 (NC5FS0, NC5FS9)
2009.11
2016.12
1598
5FS (EP6C)
120
(88)
Hatchback
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 16V
2008.07
2013.08
1598
5FX (EP6DT)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 140
2008.07
2013.08
1598
5FT (EP6DT)
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 THP 155
2010.09
2013.08
1598
5FV (EP6CDT)
156
(115)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 VTi 120
2008.07
2013.08
1598
5FW (EP6)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 THP 155
2013.02
1598
5FV (EP6CDT)
156
(115)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 THP 165
2014.07
1598
5GZ (EP6FDT)
165
(121)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 1.6 VTi 120
2013.02
1598
5FS (EP6C)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 1.6 THP 165
2018.04
1598
5GZ (EP6FDT)
165
(121)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 PureTech 180
2018.04
1598
5GF (EP6FADTXD)
181
(133)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 THP 165
2018.04
1598
5GZ (EP6FDT)
165
(121)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V CNG
2009.03
2011.12
1749
117
(86)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V Flex
2009.06
2013.01
1749
6FY (EW7A)
117
(86)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.8 i 16V
2007.02
2011.12
1749
6FY (EW7A)
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150
2012.04
1798
4N13
150
(110)
SUV
CITROEN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC
2012.04
1798
4N13
150
(110)
SUV
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138
2006.10
2013.12
1997
RHJ (DW10BTED4) RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150
2009.07
2013.08
1997
RHE (DW10CTED4)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165
2010.09
2013.08
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V
2008.05
2013.12
1997
RFJ (EW10A)
143
(105)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V
2006.10
2013.08
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 135
2013.09
1997
AHV (DW10FD) RHD (DW10CB)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 150
2013.06
1997
AHR (DW10FD) AHX (DW10FD)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 138
2006.10
2013.08
1997
RHJ (DW10BTED4) RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 150
2009.07
2013.08
1997
RHE (DW10CTED4)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 HDi 165
2010.09
2013.08
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 i 16V
2007.09
2013.08
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 2.0 i 16V
2008.05
2013.05
1997
RFN (EW10J4)
143
(105)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 135
2013.09
1997
AHV (DW10FD) RHD (DW10CB)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 150
2013.09
1997
AHE (DW10FD) AHR (DW10FD) AHX (DW10FD)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 PICASSO II 2.0 i 16V
2013.06
2014.12
1997
143
(105)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 2.0 BlueHDi 150
2018.04
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 SPACETOURER (3D_) 2.0 BlueHDi 160
2018.04
1997
EHY (DW10FCC)
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 150
2018.04
1997
AHR (DW10FD) AHX (DW10FD)
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 160
2018.04
1997
EHY (DW10FCC)
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 160
2019.05
1997
EHY (DW10FCC)
163
(120)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 AIRCROSS 2.0
2012.04
1998
4B11
150
(110)
SUV
CITROEN C4 AIRCROSS 2.0 AWC
2012.04
1998
4B11
150
(110)
SUV
Pokaż więcej
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.4 16V
2004.11
2011.07
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
coupe
CITROEN C4 I (LC_) 1.4 16V
2004.11
2011.07
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Hatchback
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
2004.11
2011.07
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
2004.11
2011.07
1560
9HV (DV6TED4B) 9HV (DV6TED4BU) 9HX (DV6ATED4)
90
(66)
coupe
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi
2006.10
2011.06
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi
2004.11
2011.07
1560
9HV (DV6TED4B) 9HV (DV6TED4BU) 9HX (DV6ATED4)
90
(66)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi
2004.11
2011.07
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi
2006.07
2011.07
1560
9HY (DV6TED4)
116
(85)
Hatchback
CITROEN C4 I Sedan 1.6 HDi
2006.07
2011.07
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Sedan
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 HDi 110
2009.11
1560
9HR (DV6C)
112
(82)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 HDi 90
2009.11
1560
9HJ (DV6DTEDM) 9HP (DV6DTED)
92
(68)
Hatchback
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 16V
2004.11
2011.07
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
coupe
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V
2004.11
2011.07
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex
2007.09
2008.07
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
CITROEN C4 I Sedan 1.6 16V
2006.07
2011.07
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Sedan
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 (NCNFU0)
2010.01
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 THP
2008.06
2011.07
1598
5FT (EP6DT)
140
(103)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 150
2008.07
2011.07
1598
5FX (EP6DT)
150
(110)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120
2008.07
2011.07
1598
5FW (EP6)
120
(88)
coupe
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V
2008.07
2010.12
1598
5FT (EP6DT)
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 140
2008.07
2011.07
1598
5FT (EP6DT)
140
(103)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 150
2008.07
2011.07
1598
5FX (EP6DT)
150
(110)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120
2008.07
2011.07
1598
5FW (EP6)
120
(88)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 LPG (NC5FS0)
2011.09
1598
5FS (EP6C)
120
(88)
Hatchback
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V
2006.10
2010.12
1749
6FY (EW7A)
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN C4 coupe (LA_) 2.0 16V
2004.11
2007.07
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 2.0 16V
2004.11
2010.12
1997
RFK (EW10J4S)
177
(130)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
2008.07
2011.07
1997
RHF (DW10BTED4)
140
(103)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
2004.11
2010.12
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
coupe
CITROEN C4 coupe (LA_) 2.0 VTR
2006.10
2007.12
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
coupe
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V
2004.11
2007.07
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V
2004.11
2008.07
1997
RFK (EW10J4S)
177
(130)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V
2004.11
2011.07
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi
2008.07
2011.07
1997
RHF (DW10BTED4)
140
(103)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi
2004.11
2011.07
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Hatchback
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi
2007.04
2008.07
1997
RHZ (DW10ATED)
110
(81)
Hatchback
CITROEN C4 I Sedan 2.0 16V
2006.07
2011.07
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Sedan
CITROEN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 150
2009.11
1997
AHR (DW10FD) RHE (DW10CTED4)
150
(110)
Hatchback
CITROEN C4 II (NC_) 2.0 HDi / BlueHDi 160
2010.10
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Citroen C4
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 1l M-SUP

0W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.42 
zł
59.90
48.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOTUL
Olej silnikowy 0W30 1l SPECIFIC

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.80 
zł
82.00
66.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 1l SYNPOWER

0W30 1l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.74 
zł
74.11
60.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 5l TopTec 4310

0W30 5l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
527.93 
zł
454.02
369.12 zł
(90.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W30 1l ULTRA FORCE

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.12 
zł
55.31
44.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W30

0W30 20l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 253.26 
zł
1 190.59
967.96 zł
(59.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 1l TopTec 4310

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
120.53 
zł
103.65
84.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN GT1 P.2312 0W30 1L

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.12 
zł
102.09
83.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN GT1 P.2312 0W30 5L

0W30 5l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
484.99 
zł
480.14
390.36 zł
(96.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy Helix 0W30

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
2 812.89 
zł
2 672.25
2 172.56 zł
(48.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W30 1l USVO

0W30 1l

API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.26 
zł
111.76
90.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER ENV C2 0W30 208L

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 877.43 
zł
9 383.56
7 628.91 zł
(45.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: CITROEN C4 – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: CITROEN C4 powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: CITROEN C4 typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: CITROEN C4 jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: CITROEN C4, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: CITROEN C4?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: CITROEN C4? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: CITROEN C4, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: CITROEN C4 w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: CITROEN C4.