Silniki do CITROEN JUMPER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 117 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CITROEN JUMPER III Furgon ë-JUMPER
2021.07
2023.10
A3H256B42G000
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon ë-JUMPER
2023.11
46358157
279
(205)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon ë-JUMPER HYDROGEN
2025.04
46358157
279
(205)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie ë-Jumper
2023.11
46358157
279
(205)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie ë-Jumper
2022.03
2023.10
A3H256B42G000
136
(100)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 110
2015.07
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 130
2015.07
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.0 BlueHDi 160
2015.07
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Autobus
CITROEN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 110
2015.11
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 130
2015.11
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 130 4x4
2015.11
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 160
2015.11
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.0 BlueHDi 160 4x4
2015.11
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
2015.11
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
2015.11
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130 4x4
2015.11
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
2015.11
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160 4x4
2015.11
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 120
2019.08
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 140
2019.08
2023.10
2179
4HJ (DW12RUD)
140
(103)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 BlueHDi 165
2019.08
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Autobus
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 120
2019.08
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 140
2019.08
2023.10
2179
4HJ (DW12RUD) BNF (DW12RUD)
140
(103)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 165
2019.08
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
2019.08
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
2019.08
2023.10
2179
4HJ (DW12RUD)
140
(103)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
2019.08
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 120
2023.11
2184
B22LUF(46356294)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 140
2023.11
2184
B22LUE(46356294)
140
(103)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 BlueHDi 180
2023.11
2184
B22LUC(46356723)
180
(132)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
2023.11
2184
B22LUF(46356294)
120
(88)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
2023.11
2184
B22LUE(46356294)
140
(103)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 180
2023.11
2184
B22LUC(46356723)
180
(132)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
2006.04
2013.06
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 110
2011.07
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 130
2011.07
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
130
(96)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 2.2 HDi 150
2011.07
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Autobus
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
2006.04
2012.12
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 110
2011.07
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130
2011.07
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
130
(96)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 130 4x4
2012.01
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
130
(96)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 2.2 HDi 150
2011.07
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
2006.04
2013.06
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
2011.07
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
2006.07
2016.12
2198
4HH (P22DTE) 4HM (P22DTE+)
130
(96)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
2011.07
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 155
2006.07
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
157
(115)
Autobus
CITROEN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 180
2011.07
2016.12
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Autobus
CITROEN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 145
2010.07
2013.12
2999
F30DTE (F1CE3481N)
146
(107)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 155
2006.07
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(115)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 160
2006.09
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
157
(116)
Furgon
CITROEN JUMPER III Furgon 3.0 HDi 180
2011.07
2016.12
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Furgon
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
2010.07
2013.12
2999
F30DTE (F1CE3481N)
146
(107)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
2006.09
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
157
(116)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Platforma / podwozie 3.0 HDi 180
2011.07
2016.12
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 D
1999.01
2002.04
1905
D9B (XUD9A/U)
69
(51)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
1994.02
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF)
92
(68)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD
1994.08
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 1.9 TD 4x4
1996.08
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF)
92
(68)
Autobus
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
1994.02
2002.04
1905
D9B (XUD9A/U)
69
(51)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 D
1999.07
2002.04
1905
DJY (XUD9A)
68
(50)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF)
92
(68)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF)
92
(68)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.0 HDI
2001.11
2002.04
1997
RHV (DW10TD)
84
(62)
Furgon
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
2002.04
2006.06
1997
RHV (DW10TD) RHV (DW10UTD)
84
(62)
Autobus
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.0 HDi
2002.04
2006.06
1997
RHV (DW10UTD)
84
(62)
Furgon
CITROEN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
2002.04
2006.06
1997
RHV (DW10UTD)
84
(62)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.0
1994.02
2002.04
1998
RFW (XU10J2U)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.0 4x4
1996.08
2002.04
1998
RFW (XU10J2U)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.0
1994.03
2002.04
1998
RFW (XU10J2U)
109
(80)
Furgon
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.0
1994.03
2002.04
1998
RFW (XU10J2U)
109
(80)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0
2002.04
2006.06
1998
XU10J2
110
(81)
Autobus
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent
2003.02
2006.06
1998
XU10J2
110
(81)
Autobus
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.0
2002.04
2006.06
1998
XU10J2
110
(81)
Furgon
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.0 bivalent
2003.02
2006.06
1998
XU10J2
110
(81)
Furgon
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
2002.04
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Autobus
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.2 HDi
2002.04
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Furgon
CITROEN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
2002.04
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D
1994.08
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 D 4x4
1996.08
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD
1994.08
2002.04
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
1996.08
2002.04
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TDi
1996.12
2000.11
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
1996.12
2000.11
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Autobus
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D
1994.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 D 4x4
2000.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 DT 4x4
1996.10
1997.08
2446
THZ (DJ5T)
103
(76)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TD
1994.03
2002.04
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TDi
1996.12
2000.11
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.5 TDi 4x4
2000.03
2000.11
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Furgon
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D
1994.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4
2000.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TD
1994.03
2002.04
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi
1996.12
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4
2000.03
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi
2000.09
2002.04
2798
8140.43S
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPER I Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
2000.09
2002.04
2798
8140.43S
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi
2000.09
2002.04
2798
8140.43S
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPER I Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
2000.09
2002.04
2798
8140.43S
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER I Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi
2000.09
2002.04
2798
8140.43S
128
(94)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
2002.04
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi All-wheel Drive
2002.04
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
2004.04
2006.06
2798
8140.43N
146
(107)
Furgon
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi
2002.04
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPER II Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
2002.04
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
2002.04
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
2004.05
2006.06
2798
8140.43N
146
(107)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER II Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
2002.02
2006.06
2798
8140.43S
128
(94)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPER III Autobus 3.0 HDi 160
2006.09
2999
F1CE0481D (F30DT)
157
(116)
Autobus
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Citroen Jumper
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL813052

Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 2
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: CITROEN JUMPER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CITROEN JUMPER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CITROEN JUMPER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CITROEN JUMPER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CITROEN JUMPER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CITROEN JUMPER.

Jak dbać o silnik w aucie CITROEN JUMPER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CITROEN JUMPER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CITROEN JUMPER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CITROEN JUMPER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CITROEN JUMPER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.