Silniki do CITROEN XSARA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 71 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi
2004.05
2011.12
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi
2005.09
2011.12
1560
9HX (DV6ATED4)
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V
2005.09
2011.12
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V
2003.01
2012.06
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V
1999.12
2011.11
1997
RFN (EW10J4)
138
(101)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi
1999.12
2011.12
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
CITROEN XSARA (N1) 1.4 i
1997.04
2005.03
1360
KFW (TU3JP) KFX (TU3JP)
75
(55)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.4 i
1997.10
2005.08
1360
KFW (TU3JP) KFX (TU3JP)
75
(55)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.4 i
1998.03
2005.03
1360
KFW (TU3JP) KFX (TU3JP)
75
(55)
coupe
CITROEN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.4
1998.05
2004.10
1360
KFX (TU3JP)
75
(55)
Furgon/hatchback
CITROEN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.4 LPG
1999.06
2000.08
1360
KFX (TU3JP)
75
(55)
Furgon/hatchback
CITROEN XSARA Furgon/kombi 1.4
2000.09
2005.03
1360
KFX (TU3JP)
75
(55)
Furgon/kombi
CITROEN XSARA (N1) 1.4 HDi
2003.01
2005.03
1398
8HX (DV4TD)
68
(50)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.4 HDi
2003.01
2005.08
1398
8HX (DV4TD)
68
(50)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.4 HDi
2003.01
2005.03
1398
8HX (DV4TD)
68
(50)
coupe
CITROEN XSARA (N1) 1.5 D
1997.04
2000.09
1527
VJZ (TUD5)
57
(42)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.5 D
1997.10
2000.09
1527
VJZ (TUD5)
57
(42)
Kombi
CITROEN XSARA (N1) 1.6 16V
2000.09
2005.03
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.6 i
1997.04
2000.09
1587
NFZ (TU5JP)
88
(65)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.6 16V
2000.09
2005.08
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 1.6 i
1997.10
2000.09
1587
NFZ (TU5JP)
88
(65)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.6 16V
2000.09
2005.03
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.6 i
1998.02
2000.09
1587
NFZ (TU5JP)
88
(65)
coupe
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6
1999.12
2010.12
1587
NFV (TU5JP)
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6
1999.12
2001.09
1587
NFZ (TU5JP)
88
(65)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V
2005.06
2006.09
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG
2004.06
2010.12
1587
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono
2001.04
2004.10
1587
NFV (TU5JP)
101
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA (N1) 1.8 VTS
1998.08
2004.10
1749
6FZ (EW7J4)
116
(85)
Hatchback
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V
2000.02
2005.08
1749
6FZ (EW7J4)
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA (N1) 1.8 i
1997.04
2000.09
1761
LFX (XU7JB)
90
(66)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.8 i 16V
1997.04
2000.09
1761
LFY (XU7JP4)
110
(81)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.8 i Aut.
1997.04
2000.09
1761
LFZ (XU7JP)
101
(74)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.8 i
1997.10
2000.09
1761
LFX (XU7JB)
90
(66)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V
1997.10
2000.09
1761
LFY (XU7JP4)
110
(81)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.
1997.10
2000.09
1761
LFZ (XU7JP)
101
(74)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.8 i
1998.02
2000.09
1761
LFX (XU7JB)
90
(66)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.8 i
1998.02
2000.09
1761
LFZ (XU7JP)
101
(74)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.8 i 16V
1998.02
2000.09
1761
LFY (XU7JP4)
110
(81)
coupe
CITROEN XSARA (N1) 1.8 D
1997.04
2000.09
1769
161A (XUD7) A9A (XUD7)
58
(43)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.8 D
1997.10
2000.09
1769
A9A (XUD7)
58
(43)
Kombi
CITROEN XSARA (N1) 1.9 D
2000.04
2005.04
1868
WJY (DW8B)
72
(52)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.9 D
1998.07
2005.03
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
70
(51)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 D
1998.07
2005.08
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
70
(51)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.9 D
1999.02
2005.03
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
70
(51)
coupe
CITROEN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.9 D
1999.06
2005.03
1868
WJZ (DW8)
69
(51)
Furgon/hatchback
CITROEN XSARA Furgon/kombi 1.9 D
1999.06
2005.08
1868
WJZ (DW8)
69
(51)
Furgon/kombi
CITROEN XSARA (N1) 1.9 D
1997.04
2000.09
1905
DJY (XUD9A)
68
(50)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.9 SD
1998.01
2000.09
1905
DHV (XUD9BSD)
75
(55)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 1.9 TD
1997.04
2000.09
1905
DHY (XUD9TE/Y)
90
(66)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 D
1997.10
2000.09
1905
DJY (XUD9A)
68
(50)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 D
1998.01
2000.09
1905
DHV (XUD9BSD)
75
(55)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 1.9 TD
1997.10
2000.09
1905
DHY (XUD9TE/Y)
90
(66)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.9 D
1998.02
2000.09
1905
DJY (XUD9A)
68
(50)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 1.9 TD
1998.02
2000.09
1905
DHY (XUD9TE/Y)
90
(66)
coupe
CITROEN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 1.9 D
1998.05
2000.08
1905
DHY (XUD9TE/Y)
88
(65)
Furgon/hatchback
CITROEN XSARA (N1) 2.0 16V
2000.09
2005.03
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 2.0 HDi 109
2001.05
2005.03
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 2.0 HDi 90
1999.02
2005.03
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 16V
2000.09
2005.08
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 HDi 109
2001.05
2005.08
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
Kombi
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 HDI 90
1999.02
2005.08
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 2.0 16V
2000.09
2005.03
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 2.0 HDi 109
2001.05
2005.03
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
coupe
CITROEN XSARA coupe (N0) 2.0 HDI 90
1999.02
2005.03
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
coupe
CITROEN XSARA Furgon/hatchback (N3_) 2.0 HDi
2000.09
2005.03
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Furgon/hatchback
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0
2004.02
2004.10
1997
RFN (EW10J4)
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
CITROEN XSARA (N1) 2.0 16V
1998.07
2000.09
1998
RFV (XU10J4R)
132
(97)
Hatchback
CITROEN XSARA (N1) 2.0 VTS
2002.05
2003.08
1998
163
(120)
Hatchback
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 16V
1998.07
2000.09
1998
RFV (XU10J4R)
132
(97)
Kombi
CITROEN XSARA coupe (N0) 2.0 i 16V
1998.02
2005.03
1998
RFS (XU10J4RS)
163
(120)
coupe
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Citroen Xsara
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: CITROEN XSARA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CITROEN XSARA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CITROEN XSARA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CITROEN XSARA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CITROEN XSARA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CITROEN XSARA.

Jak dbać o silnik w aucie CITROEN XSARA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CITROEN XSARA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CITROEN XSARA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CITROEN XSARA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CITROEN XSARA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.