Silniki do DFSK E5

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 2 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
DFSK E5 1.5 Plug-in Hybrid
2024.11
1498
F31A
218
(160)
SUV
DFSK E5 1.5 Plug-in Hybrid
2024.11
1498
F31A
177
(130)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Dfsk E5
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.58 
zł
74.01
60.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
83.92 
zł
70.07
56.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.51 
zł
79.75
64.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l HYBRID

0W20 1l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
56.47
45.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.32 
zł
76.56
62.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 20l M-SUP syntetyczny

0W20 20l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 103.19 
zł
1 048.03
852.06 zł
(52.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l M-SUP syntetyczny

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.74 
zł
55.56
45.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 20l Mobil 1 syntetyczny

0W20 20l

API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 488.66 
zł
1 414.23
1 149.78 zł
(70.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 0W20 1l EVOLUTION

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.19 
zł
70.02
56.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy VAL HYBRID C5 0W20 20L

0W20 20l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 093.91 
zł
1 039.21
844.89 zł
(51.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 208l HYBRID

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 994.09 
zł
11 394.39
9 263.73 zł
(54.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

API SP RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.14 
zł
70.26
57.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: DFSK E5 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: DFSK E5” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: DFSK E5, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie DFSK E5 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie DFSK E5 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta DFSK E5.

Jak dbać o silnik w aucie DFSK E5, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie DFSK E5, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: DFSK E5 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie DFSK E5? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta DFSK E5 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.