Silniki do FORD-USA WINDSTAR

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 7 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6
1995.01
2000.12
2986
99U30
147
(108)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6
1995.03
1999.02
2986
99U30
148
(109)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR VAN 3.0 V6
1995.03
1998.06
2986
99U30
148
(109)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR 3.8
1999.02
2003.12
3797
994
203
(149)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8
2000.09
2004.08
3797
994
173
(127)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8
1995.01
1995.12
3797
994
156
(115)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6
1995.01
1998.06
3797
994
203
(149)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ford-usa Windstar
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.58 
zł
74.01
60.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.32 
zł
76.56
62.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W20 5l M-SUP syntetyczny

5W20 5l

API SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
265.79 
zł
226.71
184.32 zł
(45.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 5W20 1l EVOLUTION

5W20 1l

API SN ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.06 
zł
58.27
47.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 20l Mobil 1 syntetyczny

0W20 20l

API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 488.66 
zł
1 414.23
1 149.78 zł
(70.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CONTITECH
Pasek wieloklinowy 6 PK 2615

Długość [mm] 2615
Liczba żeber [szt.] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
166.30 
zł
144.67
117.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BTA
Rolka zwrotna paska wieloklinowego E2Y8009BTA

Średnica zewnętrzna [mm] 77 17
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 22.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.15 
zł
61.73
50.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TEDGUM
Poduszka silnika 00225282

Średnica zewnętrzna [mm] 39
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
110.31 
zł
95.96
78.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W20 20l M-SUP syntetyczny

5W20 20l

API SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
993.41 
zł
943.74
767.27 zł
(47.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

BTA
Rolka zwrotna paska wieloklinowego E2Y8005BTA

Średnica zewnętrzna [mm] 17 85
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 30
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
94.01 
zł
82.73
67.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HASTINGS
Zestaw pierścieni tłoka 2M4885

Średnica [mm] 96.8
Wymiar STD
Wysokość pierścienia 1 [mm] 1.5
Wysokość pierścienia 2 [mm] 1.5
Wysokość pierścienia 3 [mm] 3
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
343.23 
zł
305.47
248.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: FORD-USA WINDSTAR – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FORD-USA WINDSTAR” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FORD-USA WINDSTAR, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FORD-USA WINDSTAR bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FORD-USA WINDSTAR wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FORD-USA WINDSTAR.

Jak dbać o silnik w aucie FORD-USA WINDSTAR, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FORD-USA WINDSTAR, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FORD-USA WINDSTAR – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FORD-USA WINDSTAR? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FORD-USA WINDSTAR już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.