Oświetlenie HYUNDAI STARIA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 7 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI STARIA Autobus (US4) Electric (US4W)
2026.04
EM16
218
(160)
Autobus
HYUNDAI STARIA Furgon (US4) Electric (US4V)
2026.04
EM16
218
(160)
Furgon
HYUNDAI STARIA Autobus (US4) 1.6 T-GDi Hybrid (US4W)
2024.10
1598
G4FT
224
(165)
Autobus
HYUNDAI STARIA Furgon (US4) 1.6 T-GDi Hybrid (US4V)
2024.10
1598
G4FT
224
(165)
Furgon
HYUNDAI STARIA Autobus (US4) 2.2 CRDi (US4W)
2021.01
2199
D4HB
177
(130)
Autobus
HYUNDAI STARIA Autobus (US4) 2.2 CRDi AWD (US4W)
2021.01
2199
D4HB
177
(130)
Autobus
HYUNDAI STARIA Furgon (US4) 2.2 CRDi (US4V)
2021.01
2199
D4HB
177
(130)
Furgon
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai Staria
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H19 Long Life EcoVision (1 szt.) 12V 60/55W

Projekt lampy Halogen
Źródło światła H19
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
96.43 
zł
81.01
65.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka PY21W Premium (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.69 
zł
11.50
9.35 zł
(5.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W Premium (2 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Długość [mm] 43
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.60 
zł
6.38
5.19 zł
(3.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W Long Life EcoVision (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.98 
zł
10.90
8.86 zł
(5.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED C5W Ultinon Pro7000 SI (1 szt.) 4000K 12V 1W

Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 4000
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Długość [mm] 43
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.43 
zł
33.12
26.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.39 
zł
34.77
28.27 zł
(3.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W VisionPlus Plus 60% (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.87 
zł
17.53
14.25 zł
(8.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.30 
zł
5.29
4.30 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.05 
zł
21.88
17.79 zł
(2.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W Premium (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
32.39 
zł
27.21
22.12 zł
(2.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W Premium (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
9.36 
zł
7.86
6.39 zł
(3.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W Vision (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
27.50 
zł
23.10
18.78 zł
(2.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Części HYUNDAI STARIA – wszystko, czego potrzebujesz tylko w Inter Cars

Poszukujesz niezawodnych części samochodowych HYUNDAI STARIA ? Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy szeroki wybór części do pojazdów tej marki i modelu – zarówno zamienników wysokiej jakości, jak i części oryginalnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone części HYUNDAI STARIA od Inter Cars?

Właściwe dopasowanie części samochodowych ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu jazdy oraz żywotności pojazdu. Nasz asortyment obejmuje podzespoły przeznaczone specjalnie HYUNDAI STARIA , dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą one idealnie pasować do Twojego auta. Znajdziesz u nas m.in.:

  • opony,
  • elementy układu hamulcowego,
  • części zawieszenia,
  • filtry i płyny eksploatacyjne,
  • części silnikowe i osprzęt,
  • elementy karoserii i oświetlenia.

Gwarancja jakości i szybkiej dostawy

Każda oferowana przez nas część HYUNDAI STARIA pochodzi od renomowanych producentów i spełnia europejskie normy jakości. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do produktów trwałych, sprawdzonych i bezpiecznych. Co więcej, dzięki rozbudowanemu systemowi logistycznemu, zamówione części samochodowe dostarczane są szybko i bezproblemowo.

Jak dobrać odpowiednie części samochodowe HYUNDAI STARIA ?

Jeśli nie jesteś pewien, jakie części HYUNDAI STARIA będą odpowiednie, służymy pomocą. Wystarczy, że podasz rok produkcji pojazdu lub pojemność silnika – nasi specjaliści pomogą Ci dobrać idealne komponenty do Twojego auta.

Postaw na niezawodność i szeroki wybór

Niezależnie od tego, czy szukasz części zamiennych do naprawy drobnych usterek, czy też kompletujesz większy zestaw podzespołów do kompleksowego serwisu HYUNDAI STARIA , u nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz pewność zakupu sprawdzonych produktów w atrakcyjnych cenach.