Silniki do LANCIA KAPPA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Ustaw poprzedni: VW ID.3 (E11, E12, E13) 1st
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 19 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)
1995.02
2001.10
1995
838 A4.000
205
(151)
Sedan
LANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 16V Turbo (838CB)
1996.11
2001.03
1995
838 A4.000
205
(151)
coupe
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)
1996.07
2001.10
1995
838 A4.000
205
(151)
Kombi
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA)
1994.10
2001.10
1998
838 A1.000
146
(107)
Sedan
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)
1996.07
2001.10
1998
838 A6.000
155
(114)
Sedan
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA)
1998.06
2001.10
1998
175 A3.000
220
(162)
Sedan
LANCIA KAPPA coupe (838_) 2.0 20V Turbo (838CM)
1998.06
2001.03
1998
175 A3.000
220
(162)
coupe
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA)
1996.07
2001.10
1998
838 A6.000
155
(114)
Kombi
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA)
1998.06
2001.10
1998
175 A3.000
220
(162)
Kombi
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 JTD (838AL1AA)
1998.06
2001.10
2387
838 A8.000
136
(100)
Sedan
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)
1994.08
2001.10
2387
838 A3.000 838 A7.000
124
(91)
Sedan
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 JTD (838BL1AA)
1998.06
2001.10
2387
838 A8.000
136
(100)
Kombi
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 T.DS (838BH1AA)
1996.07
2001.10
2387
838 A3.000 838 A7.000
124
(91)
Kombi
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)
1994.08
2001.10
2446
838 A2.000 838 A2.027
175
(129)
Sedan
LANCIA KAPPA coupe (838_) 2.4 20V (838CC)
1996.11
2001.03
2446
838 A2.000
175
(129)
coupe
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)
1996.07
2001.10
2446
838 A2.000
175
(129)
Kombi
LANCIA KAPPA (838_) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)
1994.10
2001.10
2959
838 B.000
204
(150)
Sedan
LANCIA KAPPA coupe (838_) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)
1996.09
2001.03
2959
838 B.000
204
(150)
coupe
LANCIA KAPPA SW (838_) 3.0 24V (838BD11A)
1996.07
2001.10
2959
838 B.000
204
(150)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Lancia Kappa
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l GTX

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.89 
zł
36.35
29.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-25837-00

Średnica trzonka zaworu [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL030793

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.80 
zł
37.81
30.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: LANCIA KAPPA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: LANCIA KAPPA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: LANCIA KAPPA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie LANCIA KAPPA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie LANCIA KAPPA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta LANCIA KAPPA.

Jak dbać o silnik w aucie LANCIA KAPPA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie LANCIA KAPPA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: LANCIA KAPPA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie LANCIA KAPPA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta LANCIA KAPPA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.