Silniki do LANCIA YPSILON

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 24 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LANCIA YPSILON (L21) EV
2024.02
ZKW (ZK02)
156
(115)
Hatchback
LANCIA YPSILON (L21) EV
2025.09
ZK05
281
(207)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXN1A)
2014.01
875
312 A5.000
80
(59)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A)
2011.05
2018.12
875
312 A2.000
86
(63)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A)
2013.12
2018.12
875
312 A2.000 312 A5.000
80
(59)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.0 Mild Hybrid (312)
2020.03
999
463 41 162
69
(51)
Hatchback
LANCIA YPSILON (L21) Mild Hybrid
2025.04
1199
EB2LTEDH2
110
(81)
Hatchback
LANCIA YPSILON (L21) Mild Hybrid
2024.04
1199
EB2LTEDH2
101
(74)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A)
2011.05
2021.12
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A)
2003.10
2011.12
1242
188 A4.000
60
(44)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A)
2003.10
2011.12
1242
188 A5.000
80
(59)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXL1A)
2010.08
2011.12
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A)
2011.05
2018.08
1248
199 B1.000 312 B1.000
95
(70)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312)
2017.03
1248
312 B5.000
78
(57)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A)
2006.09
2011.12
1248
199 A3.000
90
(66)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXF11, 843.AXF1A, 843.AXM11,...
2006.09
2011.12
1248
199 A2.000 199 A9.000
75
(55)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXH1A, 843.AXE1A)
2007.05
2011.12
1248
199 A3.000
105
(77)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A)
2003.10
2011.12
1248
188 A9.000
70
(51)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 (843.AXG1A)
2006.02
2011.12
1368
350 A1.000
78
(57)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A)
2003.10
2011.12
1368
843 A 1.000
95
(70)
Hatchback
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A)
2010.11
2011.12
1368
350 A1.000
78
(57)
Hatchback
Pokaż więcej
LANCIA YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A)
2011.05
875
312 A2.000
86
(63)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A)
2011.05
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A)
2011.05
1242
169 A4.000
67
(49)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Lancia Ypsilon
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-26058-00

Średnica zewnętrzna [mm] 13.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 7
Strona zabudowy Strona wylotowa Strona doprowadzająca
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: LANCIA YPSILON – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: LANCIA YPSILON” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: LANCIA YPSILON, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie LANCIA YPSILON bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie LANCIA YPSILON wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta LANCIA YPSILON.

Jak dbać o silnik w aucie LANCIA YPSILON, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie LANCIA YPSILON, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: LANCIA YPSILON – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie LANCIA YPSILON? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta LANCIA YPSILON już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.