Silniki do LEXUS GS

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 25 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LEXUS GS (_L1_) 200t (ARL10_, ARL10R)
2015.09
1998
8AR-FTS
245
(180)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 300 (ARL10_, ARL10R)
2017.09
1998
8AR-FTS
245
(180)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 300h (AWL10_, AWL10R)
2013.10
2494
2AR-FSE
223
(164)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 250 (GRL11_, GRL11R)
2012.01
2499
4GR-FSE
209
(154)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 300 (GRS190_)
2005.04
2011.11
2994
3GR-FE
231
(170)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 300 (GRS190_, GRS190R)
2005.04
2011.11
2995
3GR-FSE
249
(183)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 350 (GRL10_, GWL10_, GRL10R, GRL12)
2012.01
3456
2GR-FSE
318
(234)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 350 (GRL10_)
2012.03
3456
2GR-FSE
317
(233)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 350 AWD (GRL15_, GRL16_, GRL15R)
2011.12
3456
2GR-FSE
318
(234)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 350 AWD (GRL15)
2012.03
3456
2GR-FSE
317
(233)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10, GWL10R)
2012.03
2018.09
3456
2GR-FXE
345
(254)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10R)
2012.03
2018.09
3456
2GR-FXE
345
(254)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 350 (GRS191_, GRS191R)
2005.08
2011.11
3456
2GR-FSE
307
(226)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 350 (GRS196)
2005.04
2012.12
3456
2GR-FSE
303
(223)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 350 AWD (GRS196_, GRS196R)
2006.09
2011.11
3456
2GR-FSE
307
(226)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 350 AWD (GRS196_, GRS196R)
2008.05
2011.11
3456
2GR-FSE
316
(232)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 450h (GRS191_, GWS191_, GRS191R, GWS191R)
2006.02
2011.11
3456
2GR-FSE
345
(254)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 430 (UZS190_, UZS190R)
2005.04
2011.11
4293
3UZ-FE
283
(208)
Sedan
LEXUS GS (_S19_) 460 (URS190_, URS190R)
2007.09
2011.11
4608
1UR-FSE
347
(255)
Sedan
LEXUS GS (_L1_) F (URL10_, URL10R)
2015.09
4969
2UR-GSE
477
(351)
Sedan
Pokaż więcej
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R)
2000.10
2004.12
2997
2JZ-GE
219
(161)
Sedan
LEXUS GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R)
1997.08
2000.10
2997
2JZ-GE
222
(163)
Sedan
LEXUS GS (JZS147_) 300 (JZS147_, JZS147R)
1993.01
1997.08
2997
2JZ-GE
212
(156)
Sedan
LEXUS GS (_S16_) 400 (UZS160_, UZS160R)
1997.12
2000.11
3969
1UZ-FE
294
(216)
Sedan
LEXUS GS (_S16_) 430 (UZS161_, UZS161R)
2000.11
2004.12
4293
3UZ-FE
283
(208)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Lexus Gs
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.17 
zł
68.61
55.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: LEXUS GS – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: LEXUS GS” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: LEXUS GS, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie LEXUS GS bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie LEXUS GS wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta LEXUS GS.

Jak dbać o silnik w aucie LEXUS GS, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie LEXUS GS, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: LEXUS GS – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie LEXUS GS? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta LEXUS GS już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.