Silniki do LEXUS RX

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 38 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LEXUS RX (_L2_) 200t (AGL20R, AGL20_)
2015.10
2017.12
1998
8AR-FTS
238
(175)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 200t AWD (AGL25_)
2015.10
2017.12
1998
8AR-FTS
238
(175)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 300 (AGL20_, AGL20R)
2017.12
1998
8AR-FTS
238
(175)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 300 AWD (AGL25_, AGL25R)
2017.12
1998
8AR-FTS
238
(175)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 350 (TALA10)
2023.01
2393
T24A-FTS
279
(205)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 500h DIRECT4 (TALH17)
2023.02
2393
T24A-FTS
371
(273)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 500h E-Four (TALH17)
2022.06
2393
T24A-FTS
273
(201)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 350h E-Four (AALH15)
2026.02
2487
A25A-FXS
207
(152)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 350h E-Four (AALH15)
2023.02
2487
A25B-FXS
250
(184)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 350h E-Four (AALH15)
2022.06
2487
A25A-FXS
245
(180)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 350h E-Four (AALH15)
2023.02
2487
A25A-FXS
250
(184)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 450h+ E-Four
2025.07
2487
291
(214)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 450h+ E-Four (AALH16)
2022.12
2487
A25A-FXS A25B-FXS TZ215-X001 TZ215-XY001
309
(227)
SUV
LEXUS RX (_LA1_, _LH1_) 450h+ E-Four (AALH16)
2022.06
2022.11
2487
A25A-FXS
306
(225)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 270 (AGL10_, AGL10R)
2008.12
2015.10
2672
1AR-FE
188
(138)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 350 (GGL10_, GGL10W)
2009.01
2015.09
3456
2GR-FE
275
(202)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 350 (GYL10_, GYL10R)
2008.12
2015.10
3456
2GR-FXE
280
(206)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 350 AWD (GGL15_, GGL15R)
2008.12
2015.08
3456
2GR-FE 2GR-FXE
277
(204)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 350 DOHC 24V 2GR-FE
2009.09
2012.08
3456
280
(206)
samochód terenowy zamknięty
LEXUS RX (_L1_) 350 DOHC 24V 2GR-FE
2012.09
2015.01
3456
280
(206)
samochód terenowy zamknięty
LEXUS RX (_L1_) 450h (GYL10, GYL10_, GYL10R)
2009.03
2015.09
3456
2GR-FXE
299
(220)
SUV
LEXUS RX (_L1_) 450h AWD (GYL15, GYL15_, GYL15R, GYL16W)
2009.03
2015.09
3456
2GR-FXE
299
(220)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 350 4WD (GGL25_, GGL26_, GGL25R, GGL26R)
2015.10
3456
2GR-FKS
300
(221)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 350 4WD (GGL25, GGL26)
2015.10
3456
2GR-FKS
294
(216)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 450h (GYL20_, GYL20W)
2015.10
3456
2GR-FXS
313
(230)
SUV
LEXUS RX (_L2_) 450h AWD (GYL25_, GYL26_, GYL25, GYL26, GYL25R, GYL26R)
2015.11
3456
2GR-FXS
313
(230)
SUV
Pokaż więcej
LEXUS RX (_U3_) 300 (MCU35_, MCU35R)
2003.05
2008.12
2995
1MZ-FE
204
(150)
SUV
LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_, MCU10R)
1998.01
2003.02
2995
1MZ-FE
201
(148)
SUV
LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_)
1999.10
2003.02
2995
1MZ-FE
223
(164)
SUV
LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15_)
1998.01
2003.02
2995
1MZ-FE
223
(164)
SUV
LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15)
2000.10
2003.05
2995
1MZ-FE
201
(148)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 330 (MCU38_, MCU38R)
2003.04
2006.01
3311
3MZ-FE
232
(171)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 330 AWD (MCU38)
2003.04
2008.12
3311
3MZ-FE
232
(171)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 330 DOHC 24V 3MZ-FE
2003.08
2006.09
3311
232
(171)
samochód terenowy zamknięty
LEXUS RX (_U3_) 400h (MHU38_, MHU38R)
2005.09
2008.12
3311
3MZ-FE
272
(200)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 400h AWD (MHU38_, MHU38R)
2005.09
2008.12
3311
3MZ-FE
272
(200)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 350 (GSU30_)
2006.01
2008.12
3456
2GR-FE
276
(203)
SUV
LEXUS RX (_U3_) 350 AWD (GSU35_, GSU35R)
2006.02
2008.12
3456
2GR-FE
276
(203)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Lexus Rx
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: LEXUS RX – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: LEXUS RX” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: LEXUS RX, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie LEXUS RX bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie LEXUS RX wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta LEXUS RX.

Jak dbać o silnik w aucie LEXUS RX, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie LEXUS RX, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: LEXUS RX – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie LEXUS RX? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta LEXUS RX już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.