Silniki do MAN TGE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 30 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MAN TGE Furgon eTGE (35V, UXB)
2018.07
EBHA
136
(100)
Furgon
MAN TGE Autobus 2.0 TDI
2017.02
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI
2017.02
2024.06
1968
DAUB DNAD
102
(75)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI
2017.02
1968
DAUA DNAE
140
(103)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD
2017.02
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD
2017.02
1968
DAUA DNAE
140
(103)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI RWD
2017.02
2024.06
1968
DAWA
177
(130)
Autobus
MAN TGE Autobus 2.0 TDI RWD
2019.01
2021.12
1968
DASA
122
(90)
Autobus
MAN TGE Furgon 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)
2017.02
1968
DAUA DMZE DNAE
140
(103)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)
2017.02
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)
2017.02
2024.06
1968
DAUB DNAD
102
(75)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI (UYB, UYC, UYD, 01V, 09V, 03V, 10V)
2022.11
1968
DMZD
163
(120)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD)
2017.03
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD)
2017.04
1968
DAUA DMZE DNAE
140
(103)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI AWD (UYB, UYC, UYD, 02V, 04V)
2022.11
1968
DMZD
163
(120)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD)
2017.08
2021.12
1968
DASA
122
(90)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD)
2017.05
2024.06
1968
DAWA
177
(130)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI RWD (11V, 12V, UYB, UYC, UYD)
2017.10
1968
DASB DREB
140
(103)
Furgon
MAN TGE Furgon 2.0 TDI RWD (UYB, UYC, UYD, 11V, 12V, 33V)
2023.03
1968
DREC
163
(120)
Furgon
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI
2016.11
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI
2016.11
2024.06
1968
DAUB DNAD
102
(75)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI (UZB, UZC, 08V, UZH, UZI, 10V, UZO, UZP, 21V,...
2016.11
1968
DAUA DMZE DNAE
140
(103)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI (UZB, UZC, UZH, UZI, UZO, UZP, UZJ, UZK, 14V,...
2022.11
1968
DMZD
163
(120)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI AWD
2017.11
1968
DAVA DMZB
177
(130)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, 15V, UZH, UZI, 19V, UZO, UZP,...
2017.11
1968
DAUA DMZE DNAE
140
(103)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, UZH, UZI, UZO, UZP, 15V, 19V)
2022.11
1968
DMZD
163
(120)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD
2017.07
2024.06
1968
DAWA
177
(130)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD
2017.08
2021.12
1968
DASA
122
(90)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD (UZB, UZC, UZD, 14V, 29V, UZH, UZI, 18V, 30V...
2017.11
1968
DASB DREB
140
(103)
Platforma / podwozie
MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD (UZB, UZC, UZH, UZI, UZO, UZP, 14V, 18V, 22V...
2023.03
1968
DREC
163
(120)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Man Tge
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0222 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.95 
zł
31.28
25.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL219950

Średnica wewnętrzna [mm] 16.2
Średnica zewnętrzna [mm] 19.2
Grubość [mm] 1.5
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.03 
zł
5.03
4.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba pokrywy stopki korbowodu EL039000

Długość [mm] 44
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.22 
zł
19.21
15.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL380150

Nazwa asortymentu Uszczelka
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Średnica wewnętrzna [mm] 21
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.11 
zł
39.11
31.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MAN TGE – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MAN TGE” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MAN TGE, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MAN TGE bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MAN TGE wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MAN TGE.

Jak dbać o silnik w aucie MAN TGE, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MAN TGE, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MAN TGE – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MAN TGE? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MAN TGE już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.