Silniki do SAAB 9-5

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 41 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SAAB 9-5 (YS3G) 1.6 Turbo
2010.05
2012.01
1598
A 16 LET
180
(132)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TiD
2010.05
2012.01
1956
A 20 DTH
160
(118)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD
2010.05
2012.01
1956
A 20 DTR
190
(140)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD
2010.05
2012.01
1956
A 20 DTR
190
(140)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 t BioPower
2010.05
2012.01
1998
A 20 NFT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 t BioPower XWD
2010.05
2012.01
1998
A 20 NHT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 Turbo
2010.05
2012.01
1998
A 20 NHT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 Turbo XWD
2010.05
2012.01
1998
A 20 NHT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3G) 2.8 Turbo V6 XWD
2010.05
2012.01
2792
A 28 NER
301
(221)
Sedan
Pokaż więcej
SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD
2006.01
2009.12
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 1.9 TiD
2006.01
2009.12
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Kombi
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t
2000.07
2009.12
1985
B205L
185
(136)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t
1997.09
2009.12
1985
B205E
150
(110)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower
2005.09
2009.12
1985
B205E
179
(132)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE
1998.10
2000.07
1985
B205E
192
(141)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t
2000.07
2001.07
1985
B205L
185
(136)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t
1998.10
2000.07
1985
B205E
192
(141)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t
1998.10
2009.12
1985
B205E
150
(110)
Kombi
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD
2002.03
2009.12
2171
D223L
120
(88)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.2 TiD
2002.03
2009.12
2171
D223L
120
(88)
Kombi
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t
2001.01
2009.12
2290
B235E
185
(136)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t
1997.09
2003.12
2290
B235E
170
(125)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower
2007.01
2009.12
2290
B235E
185
(136)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo
2005.11
2009.12
2290
B235R
260
(191)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo
2003.07
2009.12
2290
B235L
220
(162)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo
2008.04
2009.12
2290
B235R
256
(188)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo
2001.09
2009.12
2290
B235R
250
(184)
Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo
1999.10
2001.09
2290
B235R
230
(169)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t
2001.01
2009.12
2290
B235E
185
(136)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t
1998.10
2009.12
2290
B235E
170
(125)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t BioPower
2007.01
2009.12
2290
B235E
185
(136)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t BioPower
2006.11
2009.12
2290
B235R
210
(154)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo
2006.01
2009.12
2290
B235R
260
(191)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo
2003.06
2005.08
2290
B235R
305
(224)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo
2003.07
2009.12
2290
B235L
220
(162)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo
2001.09
2009.12
2290
B235R
250
(184)
Kombi
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo
1999.10
2001.09
2290
B235R
230
(169)
Kombi
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD
2001.07
2005.08
2958
D308L
177
(130)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 3.0 TiD
2001.07
2005.08
2958
D308L
177
(130)
Kombi
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t
1998.01
2005.08
2962
B308E
200
(147)
Sedan
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 3.0 V6t
1998.10
2005.08
2962
B308E
200
(147)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Saab 9-5
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SAAB 9-5 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SAAB 9-5” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SAAB 9-5, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SAAB 9-5 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SAAB 9-5 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SAAB 9-5.

Jak dbać o silnik w aucie SAAB 9-5, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SAAB 9-5, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SAAB 9-5 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SAAB 9-5? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SAAB 9-5 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.