Silniki do SAAB 9000

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 33 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SAAB 9000 2.0 -16
1989.01
1993.01
1985
B202I
128
(94)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 CD
1993.09
1998.12
1985
B202S B204E B204S
150
(110)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 CD
1993.09
1998.12
1985
B202I B204I
131
(96)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo
1988.05
1993.08
1985
B202XL
160
(118)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo
1985.04
1991.12
1985
B202XL
175
(129)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo
1990.03
1993.09
1985
B202
172
(127)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD
1989.09
1998.12
1985
B202L
185
(136)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD
1992.09
1998.12
1985
B202S B204E
147
(108)
Sedan
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD
1988.09
1993.08
1985
B202XL
163
(120)
Sedan
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16
1985.12
1988.12
1985
B202XI
125
(92)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16
1985.12
1988.08
1985
B202XI
128
(94)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
1993.09
1998.12
1985
B204I
131
(96)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 CS
1989.01
1998.12
1985
B202I B202XI
128
(94)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 ND Turbo
1993.09
1998.12
1985
B202S B204E B204S
150
(110)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
1988.05
1993.08
1985
B202XL
163
(120)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
1984.09
1993.08
1985
B202XL
160
(118)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
1989.06
1992.12
1985
B202
172
(127)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo
1984.09
1991.12
1985
B202L B202XL
175
(129)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 Turbo CS
1988.09
1998.12
1985
B202L
185
(136)
Hatchback
SAAB 9000 2.3 -16 CD
1989.08
1998.12
2290
B234I
146
(107)
Sedan
SAAB 9000 2.3 -16 CD Turbo
1990.07
1998.12
2290
B234L
200
(147)
Sedan
SAAB 9000 2.3 -16 CDE
1993.09
1998.12
2290
B234I
147
(108)
Sedan
SAAB 9000 2.3 -16 CDE Eco-Power
1993.09
1998.12
2290
B234E
170
(125)
Sedan
SAAB 9000 2.3 -16 Turbo
1990.09
1998.12
2290
B234L
195
(143)
Sedan
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Aero CS
1993.02
1998.12
2290
B234R
220
(162)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Aero CS
1993.02
1998.12
2290
B234R
224
(165)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CS
1989.09
1998.12
2290
B234I
146
(107)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CSE
1993.09
1998.12
2290
B234I
147
(108)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 CSE Eco Power
1993.09
1998.12
2290
B234E
170
(125)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Turbo
1990.09
1998.12
2290
B234L
195
(143)
Hatchback
SAAB 9000 Hatchback 2.3 -16 Turbo CSE
1993.09
1998.12
2290
B234L
200
(147)
Hatchback
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE
1994.07
1998.12
2962
B308I
211
(155)
Sedan
SAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE
1994.07
1998.12
2962
B308I
211
(155)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Saab 9000

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SAAB 9000 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SAAB 9000” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SAAB 9000, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SAAB 9000 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SAAB 9000 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SAAB 9000.

Jak dbać o silnik w aucie SAAB 9000, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SAAB 9000, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SAAB 9000 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SAAB 9000? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SAAB 9000 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.