Silniki do SSANGYONG KORANDO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 49 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SSANGYONG KORANDO (C300) E-Motion
2023.08
E152
207
(152)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) E-Motion
2022.07
E140
190
(140)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5
2021.02
1497
G15DTF
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5 4WD
2021.02
1497
G15DTF
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5 e-XGDi
2019.02
1497
G15DTF
163
(120)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5 e-XGDi 4WD
2019.02
1497
G15DTF
163
(120)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5 LPG
2023.03
1497
G15DTF
163
(120)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.5 LPG 4WD
2023.03
1497
G15DTF
163
(120)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.6 e-XDi
2019.02
1597
D16DTF
136
(100)
SUV
SSANGYONG KORANDO (C300) 1.6 e-XDi 4WD
2019.02
1597
D16DTF
136
(100)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0
2012.02
1998
G20
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 4WD
2012.02
1998
G20
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XDi
2012.02
1998
D20DT D20DTF
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XDi 4WD
2012.02
1998
D20DT D20DTF
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XGi
2012.02
1998
G20D
147
(108)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XGi 4WD
2012.02
1998
G20D
147
(108)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 GPL
2015.05
1998
G20
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 GPL 4WD
2015.09
1998
G20
150
(110)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 LPG
2012.02
1998
G20D
147
(108)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 LPG AWD
2012.02
1998
G20D
147
(108)
SUV
SSANGYONG KORANDO VAN 2.0 e-XGi
2015.07
1998
G20
150
(110)
Furgon/SUV
SSANGYONG KORANDO VAN 2.0 e-XGi 4WD
2015.07
1998
G20
150
(110)
Furgon/SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.2 Xdi
2015.07
2157
D22DTF
178
(131)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.2 Xdi 4WD
2015.07
2157
D22DTF
178
(131)
SUV
SSANGYONG KORANDO VAN 2.2 e-XDi
2015.07
2157
D22DTF
178
(131)
Furgon/SUV
SSANGYONG KORANDO VAN 2.2 e-XDi 4WD
2015.07
2157
D22DTF
178
(131)
Furgon/SUV
Pokaż więcej
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XDi
2010.11
1998
D20DTF
175
(129)
SUV
SSANGYONG KORANDO (CK) 2.0 e-XDi 4WD
2010.11
1998
D20DTF
175
(129)
SUV
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0
1997.05
2002.10
1998
E20
128
(94)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO VAN 2.0 e-XDi
2010.11
1998
D20DTF
175
(129)
Furgon/SUV
SSANGYONG KORANDO VAN 2.0 e-XDi 4WD
2010.11
1998
D20DTF
175
(129)
Furgon/SUV
SSANGYONG KORANDO (K5, K9) 2.2 D
1988.12
1996.12
2238
DC23
68
(50)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3
1997.05
2000.02
2295
M 111.970
140
(103)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3
1999.01
2006.11
2295
E23M161
143
(105)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3
2002.01
2006.06
2295
M 161.970
150
(110)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3
1999.02
2006.11
2295
E23M161
143
(105)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3
1997.11
2000.02
2295
E23M161
140
(103)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3
2002.01
2006.06
2295
M 161.970
150
(110)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ)
1996.12
1998.06
2299
OM 601.940
79
(58)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4
1998.07
2006.11
2299
OM661LA
101
(74)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ)
1996.12
2000.10
2874
MB-OM 662
98
(72)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD
1998.04
2006.11
2874
MB-OM 662 LA
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D
1997.11
2000.10
2874
MB-OM 662
98
(72)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD
1998.04
2000.02
2874
OM662LA
120
(88)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2
1997.06
2006.11
3199
M 104.992 M162E32
220
(162)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2
1999.01
2000.02
3199
M 104.995
212
(156)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ)
1996.12
2002.11
3199
M 104.995
209
(154)
samochód terenowy zamknięty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2
1997.06
2006.11
3199
M 104.992
220
(162)
samochód terenowy otwarty
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2
1999.01
2002.11
3199
M 104.995
212
(156)
samochód terenowy otwarty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ssangyong Korando
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SSANGYONG KORANDO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SSANGYONG KORANDO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SSANGYONG KORANDO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SSANGYONG KORANDO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SSANGYONG KORANDO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SSANGYONG KORANDO.

Jak dbać o silnik w aucie SSANGYONG KORANDO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SSANGYONG KORANDO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SSANGYONG KORANDO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SSANGYONG KORANDO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SSANGYONG KORANDO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.