Silniki do SSANGYONG REXTON

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 26 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.0 (POX)
2018.07
1998
G20DTR
224
(165)
SUV
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.0 All-wheel Drive (POX)
2018.07
1998
G20DTR
224
(165)
SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.0 Xdi
2012.07
2015.11
1998
D20DTR
155
(114)
SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.0 Xdi All-wheel Drive
2012.07
2015.11
1998
D20DTR
155
(114)
SUV
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.2 Xdi
2021.07
2157
D22DTR
203
(149)
SUV
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.2 Xdi (POE)
2017.07
2157
D22DTF D22DTR
181
(133)
SUV
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.2 Xdi All-wheel Drive
2021.07
2157
D22DTR
203
(149)
SUV
SSANGYONG REXTON (Y400, Y450) 2.2 Xdi All-wheel Drive (POE)
2017.07
2157
D22DTF D22DTR
181
(133)
SUV
SSANGYONG REXTON VAN (Y400) e-XDi
2017.07
2157
D22DTR
181
(133)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON VAN (Y400) e-XDi 4WD
2017.07
2157
D22DTR
181
(133)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.2 Xdi
2015.07
2017.06
2157
D22DTR
178
(131)
SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.2 Xdi All-wheel Drive
2015.07
2017.06
2157
D22DTR
178
(131)
SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON VAN e-XDi
2015.07
2157
D22DTR
178
(131)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON VAN e-XDi All-wheel Drive
2015.07
2157
D22DTR
178
(131)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4
2011.03
2013.04
2696
D27DT
160
(118)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4
2011.03
2013.04
2696
D27DTP
179
(132)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4
2011.03
2013.04
2696
D27DT
160
(118)
Furgon/SUV
SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.7 Xdi All-wheel Drive
2012.10
2017.06
2696
D27DTP
186
(137)
SUV
Pokaż więcej
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4
2002.05
2006.08
2295
G23D
150
(110)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 CRDi 4x4
2003.12
2009.12
2696
D27DT
176
(130)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4
2006.06
2696
D27DTP
186
(137)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi
2005.03
2006.08
2696
D27DT
165
(121)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi
2004.08
2696
D27DT
163
(120)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4
2008.03
2696
D27DTP
180
(132)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.9 TD
2002.04
2006.08
2874
662925
120
(88)
SUV
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4
2002.04
3199
G32D
220
(162)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ssangyong Rexton
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SSANGYONG REXTON – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SSANGYONG REXTON” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SSANGYONG REXTON, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SSANGYONG REXTON bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SSANGYONG REXTON wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SSANGYONG REXTON.

Jak dbać o silnik w aucie SSANGYONG REXTON, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SSANGYONG REXTON, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SSANGYONG REXTON – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SSANGYONG REXTON? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SSANGYONG REXTON już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.