Oświetlenie SUZUKI SJ413

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 2 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUZUKI SJ413 (OS) 1.3 (SJ413)
1986.08
1990.08
1324
G13A
60
(44)
samochód terenowy zamknięty
SUZUKI SJ413 (OS) 1.3 (SJ413)
1984.09
1990.08
1324
G13A
64
(47)
samochód terenowy zamknięty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Suzuki Sj413

HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GJ002 525-131

Źródło światła H4
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.11 
zł
10.11
8.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.95 
zł
6.68
5.43 zł
(3.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.82 
zł
6.57
5.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.68 
zł
19.05
15.49 zł
(1.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GP003 594-123

Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.60 
zł
7.60
6.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.99 
zł
5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.63 
zł
38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.89 
zł
43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.87 
zł
9.14
7.43 zł
(4.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-281/10

Źródło światła P21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
46.60
37.89 zł
(4.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Części SUZUKI SJ413 – wszystko, czego potrzebujesz tylko w Inter Cars

Poszukujesz niezawodnych części samochodowych SUZUKI SJ413 ? Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy szeroki wybór części do pojazdów tej marki i modelu – zarówno zamienników wysokiej jakości, jak i części oryginalnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone części SUZUKI SJ413 od Inter Cars?

Właściwe dopasowanie części samochodowych ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu jazdy oraz żywotności pojazdu. Nasz asortyment obejmuje podzespoły przeznaczone specjalnie SUZUKI SJ413 , dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą one idealnie pasować do Twojego auta. Znajdziesz u nas m.in.:

  • opony,
  • elementy układu hamulcowego,
  • części zawieszenia,
  • filtry i płyny eksploatacyjne,
  • części silnikowe i osprzęt,
  • elementy karoserii i oświetlenia.

Gwarancja jakości i szybkiej dostawy

Każda oferowana przez nas część SUZUKI SJ413 pochodzi od renomowanych producentów i spełnia europejskie normy jakości. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do produktów trwałych, sprawdzonych i bezpiecznych. Co więcej, dzięki rozbudowanemu systemowi logistycznemu, zamówione części samochodowe dostarczane są szybko i bezproblemowo.

Jak dobrać odpowiednie części samochodowe SUZUKI SJ413 ?

Jeśli nie jesteś pewien, jakie części SUZUKI SJ413 będą odpowiednie, służymy pomocą. Wystarczy, że podasz rok produkcji pojazdu lub pojemność silnika – nasi specjaliści pomogą Ci dobrać idealne komponenty do Twojego auta.

Postaw na niezawodność i szeroki wybór

Niezależnie od tego, czy szukasz części zamiennych do naprawy drobnych usterek, czy też kompletujesz większy zestaw podzespołów do kompleksowego serwisu SUZUKI SJ413 , u nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz pewność zakupu sprawdzonych produktów w atrakcyjnych cenach.