Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Valvoline 10W40

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 4l MAXLIFE

10W40 4l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
172.35 
zł
143.91
117.00 zł
(35.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l MAXLIFE

10W40 5l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
210.35 
zł
175.64
142.80 zł
(35.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l ALL CLIMATE

10W40 1l

API CF SM SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.55 
zł
38.03
30.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l PROFLEET

10W40 20l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
621.26 
zł
571.56
464.68 zł
(28.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l ALL FLEET

10W40 5l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
187.59 
zł
187.56
152.49 zł
(37.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 4l ALL CLIMATE

10W40 4l

API CF SM SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
167.90 
zł
140.20
113.98 zł
(35.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l ALL FLEET

10W40 20l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
571.43 
zł
525.71
427.41 zł
(26.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l ALL FLEET

10W40 20l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
573.02 
zł
527.18
428.60 zł
(26.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL CLIMATE

10W40 208l

API CF SM SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 690.07 
zł
5 234.86
4 255.98 zł
(25.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 4T 10W40 VALVOLINE SYNPOWER 1l 4T, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

10W40 1l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.00 
zł
57.00
46.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 4T 10W40 VALVOLINE DURABLEND 1l 4T Półsyntetyczny

10W40 1l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.92 
zł
47.97
39.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 4T 10W40 VALVOLINE SYNPOWER 4l 4T, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

10W40 4l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
161.14 
zł
161.15
131.02 zł
(40.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 4T 10W40 VALVOLINE DURABLEND 4l 4T Półsyntetyczny

10W40 4l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
145.00 
zł
145.00
117.89 zł
(36.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 10W40 5L

10W40 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
216.82 
zł
181.04
147.19 zł
(36.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l PROFLEET

10W40 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 836.72 
zł
5 369.79
4 365.68 zł
(25.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL FLEET

10W40 208l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 220.40 
zł
4 802.77
3 904.69 zł
(23.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 60l ALL CLIMATE

10W40 60l

API CF SM SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 407.28 
zł
1 294.70
1 052.60 zł
(21.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 60l MAXLIFE

10W40 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 585.22 
zł
1 505.96
1 224.36 zł
(25.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 60l DURABLEND półsyntetyczny

10W40 60l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 140.00 
zł
2 140.00
1 739.84 zł
(35.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL FLEET

10W40 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 116.42 
zł
4 707.10
3 826.91 zł
(22.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l MAXLIFE

10W40 208l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
6 875.34 
zł
6 531.57
5 310.22 zł
(31.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Oleje silnikowe Valvoline 10W40 – wszechstronna ochrona i wydajność

Oleje silnikowe Valvoline 10W40 to produkty, które od lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Dzięki zaawansowanej technologii i wieloletniemu doświadczeniu marki Valvoline, oleje te zapewniają niezawodną ochronę silnika w różnych warunkach eksploatacji. W ofercie Valvoline znajdziemy kilka rodzajów olejów 10W40, takich jak Valvoline MaxLife, Valvoline SynPower oraz Valvoline All Climate, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników. Każdy z tych produktów wyróżnia się unikalnymi właściwościami, które sprawiają, że są odpowiednie zarówno do starszych silników, jak i nowoczesnych jednostek napędowych. Niezależnie od tego, czy posiadasz samochód osobowy, lekką furgonetkę czy pojazd z silnikiem wysokoprężnym, oleje Valvoline 10W40 zapewnią Twojemu silnikowi niezawodną ochronę i wydajność. Oleje Valvoline gwarantują moc i żywotność!

Semisyntetyczne oleje Valvoline 10W40 łączą zalety olejów mineralnych i syntetycznych. Dzięki temu oferują doskonałe właściwości smarne, skutecznie redukują tarcie i chronią silnik przed zużyciem. Co więcej, oleje te są kompatybilne z silnikami wyposażonymi w turbosprężarki, co czyni je idealnym wyborem do nowoczesnych pojazdów. Warto również podkreślić, że oleje półsyntetyczne Valvoline 10W40 spełniają najwyższe normy jakościowe API, SAE i ACEA oraz wielu producentów. 

Valvoline – marka z ponad 150-letnim doświadczeniem

Marka Valvoline od 1866 roku dostarcza najwyższej jakości oleje silnikowe oraz płyny eksploatacyjne. Valvoline jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek olej silnikowy, co uczyniło ją pionierem w branży motoryzacyjnej. Produkty marki Valvoline, takie jak Valvoline MaxLife (spotyka się też zapis Valvoline Max Life), Valvoline SynPower czy Valvoline All Fleet, są cenione za niezawodność, innowacyjne technologie oraz doskonałe właściwości smarne oraz chłodzące. Olej silnikowy Valvoline MaxLife 10W40 został stworzony specjalnie do silników z przebiegiem powyżej 100 000 km, skutecznie regeneruje układy smarowania, spowalnia proces starzenia i wydłuża żywotność starszych silników. Valvoline to marka, która oferuje rozwiązania zarówno dla nowoczesnych jednostek napędowych, jak i starszych konstrukcji, zapewniając ochronę i wydajność w każdych warunkach.

Co oznacza lepkość 10W40 i dlaczego warto wybrać olej Valvoline?

Lepkość 10W40 to oznaczenie, które wskazuje na właściwości oleju w różnych temperaturach. Liczba „10W” oznacza, że olej silnikowy zachowuje płynność w niskich temperaturach, co ułatwia rozruch silnika zimą. Z kolei „40” wskazuje na stabilność lepkości w wysokich temperaturach, co zapewnia skuteczne smarowanie podczas intensywnej pracy jednostki napędowej. Przypomnijmy, że oleje silnikowe Valvoline 10W40 są odpowiednie zarówno do nowoczesnych silników, jak i starszych konstrukcji, w tym diesla, benzynowych oraz tych z turbosprężarką. 

Valvoline MaxLife 10W40 – idealny do starszych silników z dużym przebiegiem

Valvoline MaxLife 10W-40 to półsyntetyczny olej silnikowy, który został stworzony specjalnie do silników z przebiegiem powyżej 100 000 km. Ten olej wydłuża żywotność jednostki napędowej, spowalnia proces starzenia i minimalizuje zużycie oleju. Dodatki uszczelniające skutecznie zapobiegają wyciekom i poprawiają smarowanie, a zaawansowane składniki redukują powstawanie osadów w komorze spalania, co przekłada się na lepsze smarowanie i ochronę elementów silnika. 

SynPower 10W40 – syntetyczna ochrona w nowoczesnych i starszych silnikach

Dla kierowców oczekujących najwyższej jakości, idealnym wyborem jest olej silnikowy Valvoline SynPower 10W40. Ten semi syntetyczny olej silnikowy zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem, nawet w ekstremalnych warunkach jazdy. Valvoline SynPower minimalizuje zużycie oleju, chroni silnik przed przegrzewaniem i redukuje zużycie paliwa. To doskonały zamiennik oleju silnikowego 10W40 innych marek, szczególnie do samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych, a także w przypadku silników z dużym przebiegiem, które potrzebują skutecznej regeneracji i ochrony.  

Valvoline All Climate 10W40 – uniwersalny i niezawodny wybór

Jeśli szukasz oleju, który sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych i w różnych silnikach, wybierz Valvoline All Climate 10W40. Ten półsyntetyczny olej silnikowy jest odpowiedni do silników benzynowych i wysokoprężnych (diesel). Dzięki wszechstronności, Valvoline All Climate zapewnia skuteczną ochronę silnika, wydłuża żywotność i spowalnia proces starzenia się silnika, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. 

Dlaczego warto wybrać oleje Valvoline 10W40?

Oleje silnikowe Valvoline 10W-40 to produkty, które łączą w sobie zaawansowaną technologię, wysoką jakość i niezawodność. Olej Valvoline 10W40 opinie zbiera bardzo dobre. Te potwierdzają skuteczność w wydłużaniu żywotności silników, nawet tych starszych z dużymi przebiegami i dużym obciążeniem. Produkty, takie jak olej Valvoline 10W40 diesel czy półsyntetyczny olej silnikowy Valvoline MaxLife, są stworzone specjalnie do silników z dużym przebiegiem, które wymagają szczególnej ochrony, zapobiegają wyciekom i powstawaniu osadów.  

Warto również podkreślić, że oleje Valvoline 10W40 są dostępne w różnych pojemnościach, takich jak 1 l, 4 l i 5 l, co pozwala na dopasowanie zakupu do indywidualnych potrzeb. Opinie kierowców na temat olejów Valvoline 10W40 potwierdzają ich skuteczność w wydłużaniu żywotności silników, nawet w samochodach z wysokimi przebiegami i dużym zużyciem oleju. Oczywiście są też oleje Valvoline w beczkach, polecane do serwisów.  

Gdzie kupić olej silnikowy Valvoline 10W40?

Olej silnikowy Valvoline MaxLife 10W40 jest dostępny w wielu sklepach motoryzacyjnych, w tym w sklepie Inter Cars. Wybierając ten produkt, możesz być pewien, że inwestujesz w jakość, która wydłuża żywotność silnika i zapewnia jego pełną ochronę. Olej ten jest dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach, co pozwala na dopasowanie zakupu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Valvoline MaxLife 10W40 to produkt, który spełnia najwyższe normy API, co potwierdza jego skuteczność w ochronie starszych silników. Dzięki zaawansowanej formule skutecznie redukuje powstawanie osadów, minimalizuje zużycie oleju i wydłuża okres trwałości użytkowej silnika. Wybór oleju marki Valvoline to inwestycja w długoterminową ochronę i niezawodność silnika, niezależnie od jego przebiegu. Valvoline MaxLife 10W40 5 l (jak i inne pojemności) to także produkt, który został stworzony specjalnie do silników z dużymi przebiegami, zapewniając ich pełną ochronę oraz wydajność.

Warto dodać, że w Inter Cars są też oleje motocyklowe, takie jak olej silnikowy 4T 10W40 Valvoline Synpower czy oleje Valvoline agro, ciężarowe i marine. I co ważne: Inter Cars ma wyłącznie oleje z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych, co gwarantuje najwyższą jakość i oryginalność. 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania o oleje półsyntetyczne  Valvoline 10W-40

Czy oleje Valvoline 10W40 nadają się do silników wysokoprężnych?  

Tak, oleje Valvoline 10W40, w tym Valvoline MaxLife i Valvoline diesel, są odpowiednie zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. W szczególności Valvoline MaxLife 10W40 diesel zapewnia skuteczną ochronę w silnikach z dużym przebiegiem, spowalnia proces starzenia i wydłuża żywotność silnika.  

Jakie są główne zalety olejów Valvoline 10W-40?  

Oleje Valvoline 10W40 zapewniają doskonałe smarowanie, redukują powstawanie osadów i ochronę przed zużyciem, a także zapobiegają wyciekom i powstawaniu osadów w komorze spalania. Produkty takie jak olej Valvoline MaxLife wydłużają żywotność starszych silników, spowalniają proces starzenia i zwiększają okres trwałości użytkowej silnika. 

Czy oleje Valvoline 10W40 spełniają normy jakościowe?  

Tak, oleje Valvoline 10W40 spełniają normy API i inne wysokie standardy jakościowe, co gwarantuje ich skuteczność w różnych warunkach eksploatacji i w silnikach z dużym przebiegiem.  Oczywiście oleje tej marki spełniają normy czołowych producentów aut i motocykli. 

Jak często należy wymieniać olej silnikowy 10W40 Valvoline?  

Zaleca się wymianę co 10 000-15 000 km lub raz w roku, zależnie od warunków jazdy i zaleceń producenta pojazdu. W przypadku dużych przebiegów i intensywnej eksploatacji warto rozważyć częstsze wymiany, zwłaszcza w silnikach z dużym przebiegiem.  

Czy olej silnikowy Valvoline MaxLife 10W40 wydłuża żywotność?  

Tak, olej Valvoline MaxLife 10W40 został specjalnie stworzony do silników z dużymi przebiegami, spowalnia proces starzenia, minimalizuje wycieki i powstawanie osadów. Olej MaxLife od Valvoline to sposób, aby pozbyć się wielu problemów, charakterystycznych dla starszych silników. 

Gdzie kupić oleje Valvoline 10W40?  

Gwarancją oryginalności jest zakup oleju w Inter Cars. Sklep online oferuje nie tylko oleje Valvoline, ale też konkurentów amerykańskiego producenta.