Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Valvoline 5W40

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l SYNPOWER

5W40 5l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
258.00 
zł
215.43
175.15 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 4l MAXLIFE

5W40 4l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
186.09 
zł
155.39
126.33 zł
(38.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 4l SYNPOWER

5W40 4l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
216.59 
zł
180.86
147.04 zł
(45.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l SYNPOWER

5W40 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
354.20 
zł
295.75
240.45 zł
(59.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ALL CLIMATE

5W40 5l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
287.20 
zł
239.81
194.97 zł
(47.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 5W40 5L

5W40 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
336.68 
zł
281.13
228.56 zł
(56.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.44 
zł
64.66
52.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 5W40 1L

5W40 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.69 
zł
66.54
54.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ALL CLIMATE

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.27 
zł
52.83
42.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ALL CLIMATE

5W40 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
262.58 
zł
219.26
178.26 zł
(43.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ALL CLIMATE

5W40 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.25 
zł
48.65
39.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 4T 5W40 VALVOLINE SYNPOWER 1l 4T, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

5W40 1l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.00 
zł
63.00
51.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W40

5W40 20l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 146.89 
zł
1 089.55
885.81 zł
(54.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l ALL CLIMATE

5W40 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 193.51 
zł
2 083.83
1 694.17 zł
(34.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l SYNPOWER

5W40 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 543.01 
zł
7 165.86
5 825.90 zł
(34.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l SYNPOWER

5W40 208l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 956.38 
zł
6 608.56
5 372.81 zł
(31.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l SYNPOWER

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 291.91 
zł
2 177.31
1 770.17 zł
(36.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 5W40 20L

5W40 20l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 056.71 
zł
1 003.86
816.15 zł
(50.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l ALL CLIMATE

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 840.06 
zł
2 698.05
2 193.54 zł
(44.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l SYNPOWER

5W40 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 987.85 
zł
2 838.46
2 307.69 zł
(47.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l MAXLIFE

5W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 065.92 
zł
1 962.62
1 595.63 zł
(32.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l MAXLIFE

5W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 589.59 
zł
6 260.11
5 089.52 zł
(30.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40

5W40 208l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
9 506.14 
zł
9 030.83
7 342.14 zł
(43.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40

5W40 60l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
4 szt.
Cena katalogowa  
3 108.60 
zł
2 953.17
2 400.95 zł
(49.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 5W40 208L

5W40 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 969.61 
zł
7 571.13
6 155.39 zł
(36.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 5W40 C3 20L

5W40 20l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
958.65 
zł
910.72
740.42 zł
(45.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l ALL CLIMATE

5W40 208l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
7 398.47 
zł
7 028.55
5 714.27 zł
(33.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MST C3 5W40 20L

5W40 20l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 008.30 
zł
957.89
778.77 zł
(47.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

Olej Valvoline 5W40 – pewność smarowania od pierwszego kilometra

Valvoline 5W40 to wysokiej jakości olej silnikowy, który został opracowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony i wydajności zarówno w nowoczesnych, jak i starszych silnikach benzynowych oraz diesla. Jego syntetyczna formuła skutecznie chroni jednostkę napędową przed zużyciem, osadami i przegrzewaniem, nawet podczas ekstremalnych warunków pracy. Klasa lepkości 5W40 gwarantuje sprawne smarowanie zarówno przy zimnym rozruchu, jak i w wysokich temperaturach. Valvoline od lat cieszy się uznaniem mechaników i kierowców na całym świecie, oferując oleje o stabilnych parametrach i długiej żywotności. Jeśli zależy Ci na płynnej, cichej pracy silnika i jego niezawodności – Valvoline 5W40 będzie trafnym wyborem.

Dlaczego warto wybrać Valvoline 5W40 do swojego samochodu?

Valvoline 5W40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy klasy premium, który zapewnia niezawodne smarowanie w szerokim zakresie temperatur. Dzięki wysokiej odporności na utlenianie i działanie wysokich temperatur, olej skutecznie minimalizuje zużycie elementów silnika i wydłuża jego żywotność. Jako pełni syntetyczny olej silnikowy, produkt marki Valvoline powstał na bazie starannie dobranych olejów bazowych i dodatków uszlachetniających, co czyni go idealnym wyborem do samochodów osobowych, również z turbo­sprężarką. Jest odpowiedni do silników benzynowych i wysokoprężnych, w tym wyposażonych w DPF. Regularna wymiana oleju na Valvoline 5W40 zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła oraz wydajny rozruch w niskich temperaturach. To sprawdzony wybór dla kierowców oczekujących długotrwałej ochrony silnika.

Olej silnikowy Valvoline SynPower 5W40 – technologia dla wymagających

Olej silnikowy Valvoline SynPower 5W40 to nowoczesny olej syntetyczny, zaprojektowany z myślą o maksymalnej ochronie silnika w każdych warunkach eksploatacji. Dzięki niskiemu poziomowi fosforu i siarki doskonale współpracuje z filtrami DPF i systemami redukcji emisji spalin, a jednocześnie spełnia rygorystyczne normy wielu producentów pojazdów. Valvoline SynPower to idealny wybór dla nowoczesnych silników wysokoprężnych i benzynowych z bezpośrednim wtryskiem, w których kluczowa jest precyzja smarowania i szybki rozruch silnika. Olej ten powstał z myślą o kierowcach, którzy cenią oleje silnikowe najwyższej jakości i chcą realnie wydłużyć żywotność silnika. Olej silnikowy SynPower 5W40 to połączenie innowacji i zaufania do marki Valvoline.

Valvoline 5W40 a inne oleje silnikowe – czym się wyróżnia?

Na tle innych olejów silnikowych dostępnych na rynku, Valvoline 5W40 wyróżnia się stabilnością parametrów w długim okresie użytkowania oraz wysoką odpornością na degradację. To olej syntetyczny opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia i badań marki Valvoline, jednego z wiodących producentów środków smarnych. Dzięki starannie dobranym komponentom Valvoline 5W40 jest odporny na spienianie, wspiera moc silnika i ogranicza zużycie paliwa. Niezależnie od tego, czy jeździsz na gazie LPG, czy masz silnik diesel z filtrem DPF, ten olej silnikowy Valvoline zadba o bezproblemową pracę silnika. Właściwy dobór lepkości oraz jakość olejów Valvoline pozwalają także ograniczyć zużycie elementów ruchomych i zmniejszyć ilość zanieczyszczeń gromadzonych w filtrze oleju.

Kup Valvoline 5W40 w Inter Cars – wybierz jakość, której ufają kierowcy

Nie ryzykuj – postaw na jakość, której zaufały miliony kierowców. W ofercie Inter Cars znajdziesz olej silnikowy Valvoline SynPower 5W40, Valvoline MaxLife oraz inne oleje silnikowe Valvoline, dopasowane do potrzeb Twojego samochodu. Każdy olej Valvoline to efekt zaawansowanej inżynierii i troski o długotrwały komfort jazdy. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oraz klasie lepkości SAE 5W40, produkty Valvoline zapewniają lepszy rozruch w zimne dni, wydajne smarowanie, ochronę mocy silnika i ograniczenie zużycia silnika w codziennej eksploatacji. Szukasz rozwiązania dla pojazdów z DPF, turbodoładowaniem lub intensywnie eksploatowanych lekkich samochodów? Kup olej Valvoline 5W40 w Inter Cars i przekonaj się, jak wiele zależy od dobrego oleju.