Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Castrol 10W40

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4l MAGNATEC

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
146.52 
zł
130.26
105.90 zł
(32.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 20l

API CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
617.55 
zł
574.32
466.93 zł
(28.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4l GTX

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
150.81 
zł
134.07
109.00 zł
(33.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l GTX

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.89 
zł
36.35
29.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 1l 4T, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.00 
zł
57.00
46.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej do silników 4T 10W40 CASTROL Power 1 Ultimate 1l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
66.00 
zł
66.00
53.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 4l 4T, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 4l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
190.00 
zł
190.00
154.47 zł
(47.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 Ultimate 4l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
215.00 
zł
215.00
174.80 zł
(53.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 20l

API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
619.15 
zł
575.80
468.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 208l

API CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 353.78 
zł
4 979.02
4 047.98 zł
(23.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 60l GTX

10W40 60l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 777.82 
zł
1 669.37
1 357.21 zł
(27.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W40 20L

10W40 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
526.64 
zł
489.77
398.19 zł
(24.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 60l MAGNATEC

10W40 60l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 661.45 
zł
1 560.10
1 268.37 zł
(26.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 208

10W40 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 083.43 
zł
4 727.59
3 843.57 zł
(22.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 208l

API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 363.70 
zł
4 988.24
4 055.48 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 20L

10W40 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
583.38 
zł
542.54
441.09 zł
(27.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W40 208

10W40 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 549.13 
zł
4 230.70
3 439.59 zł
(20.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l MAGNATEC

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 407.44 
zł
5 077.59
4 128.12 zł
(24.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l GTX

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 781.46 
zł
5 428.79
4 413.65 zł
(26.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
ZESTAW 4 SZTUK

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4x4l MAGNATEC

10W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
574.68 
zł
510.89
415.36 zł
(31.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 5l VECTON

10W40 5l

API CJ-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
201.94 
zł
195.88
159.25 zł
(39.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 60l 4T, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
2 280.00 
zł
2 280.00
1 853.66 zł
(38.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 5L

10W40 5l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
192.77 
zł
186.98
152.02 zł
(37.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l CRB Turbo

10W40 20l

API CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
537.99 
zł
500.33
406.77 zł
(25.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40

10W40 20l

API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
595.76 
zł
554.05
450.45 zł
(27.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l VECTON

10W40 20l

API CJ-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
>9 szt.
Cena katalogowa  
594.50 
zł
552.88
449.50 zł
(27.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l VECTON

10W40 208l

API CF CJ-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 632.57 
zł
4 308.30
3 502.68 zł
(20.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l VECTON

10W40 20l

API CF CJ-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
554.57 
zł
515.75
419.31 zł
(25.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4l MAGNATEC

10W40 4l

API SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
164.12 
zł
145.90
118.62 zł
(36.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2 następna

Olej Castrol 10W40 – niezawodna ochrona silnika w każdej sytuacji

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów, który wpływa na żywotność i wydajność silnika. Wybór odpowiedniego produktu ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku nowoczesnych jednostek napędowych. Castrol 10W40 to półsyntetyczny ole samochodowy, który łączy w sobie zaawansowaną technologię i niezawodność. Dzięki odpowiedniej lepkości SAE zapewnia skuteczne smarowanie zarówno podczas rozruchu silnika, jak i jego rozgrzewania. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy oczekują najwyższej wydajności i ochrony kluczowych elementów silnika.

Castrol – marka, która wyznacza standardy

Castrol to firma z ponad stuletnią tradycją, założona w 1899 roku w Wielkiej Brytanii. Od początku działalności koncentruje się na tworzeniu produktów, które spełniają najwyższe wymagania kierowców i producentów samochodów. Castrol wyróżnia się wykorzystaniem technologii, które zapewniają doskonałą ochronę silnika, nawet w ekstremalnych warunkach. Produkty tej marki są cenione za jakość, innowacyjność oraz niezawodność, co czyni je liderem w branży motoryzacyjnej. Oleje silnikowe Castrol, takie jak Castrol Magnatec 10W40, są wybierane przez miliony kierowców na całym świecie.

Lepkość 10W40 – co oznacza i dla kogo jest przeznaczona?

Lepkość 10W40 to wszechstronność i niezawodność w różnych warunkach eksploatacji. Oleje o tej specyfikacji sprawdzają się zarówno w nowoczesnych silnikach benzynowych, jak i diesla, w tym w jednostkach wyposażonych w turbosprężarkę. Castrol 10W40 benzyna to idealny wybór do silników z zapłonem iskrowym (benzynowych), zapewniając ich płynny rozruch i ochronę w trakcie pracy. Z kolei Castrol 10W40 diesel doskonale chroni silniki diesla, minimalizując zużycie części silnika. W ofercie marki znajdziesz między innymi produkty, takie jak Castrol Magnatec 10W-40 czy Castrol GTX Diesel 10W40, które spełniają surowe normy API i gwarantują najwyższą wydajność. 

Warto wspomnieć, że Castrol produkuje także oleje motocyklowe o tej lepkości, co podkreśla uniwersalność i kompletność oferty.  Tutaj cenione są takie oleje, jak Castrol Power 1 I Castrol Power 1 Ultimate 10W-40. Więcej: jeżeli szukasz oleju do ciężarówki czy autobusu Castrol 10W40, to też znajdziesz je w ofercie.  Uznaniem cieszą się choćby takie produkty, jak: Castrol Vecton czy Castrol CRB Turbo. Warto o nich wspomnieć, żeby pokazać, że brytyjski potentat oferuje najwyższej jakości oleje silnikowe nie tylko do aut osobowych. 

Korzyści z zastosowania oleju Castrol 10W40

Wybór oleju Castrol 10W40 to inwestycja w żywotność silnika i komfort jazdy. Produkt chroni kluczowe elementy silnika przed zużyciem, zapewnia płynny rozruch nawet w zimnym klimacie i minimalizuje ryzyko awarii. Dzięki technologii przywierania do części silnika olej silnikowy 10W-40  Castrol Magnatec gwarantuje doskonałą ochronę już od momentu rozruchu. Regularna wymiana oleju, zawsze w połączeniu z filtrem, to podstawa utrzymania silnika w doskonałej kondycji. Skrócenie interwałów wymiany oleju dodatkowo zwiększa ochronę silnika i jego wydajność. Castrol 10W40 to produkt, który pozytywnie wpłynie na Twój samochód jako całość, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Technologia oparta na zaawansowanej rafinacji i wykorzystaniu odpowiednich dodatków przekłada się na jakość, czyli znakomity olej do silników benzynowych i diesla. Olej 10W40 Castrol zapewnia znakomitą ochronę podczas rozruchu i rozgrzewania oraz oczywiście w rozgrzanym silniku. 

Gdzie kupić olej Castrol 10W40?

Oryginalne oleje silnikowe Castrol, w tym Castrol Magnatec 10W40, znajdziesz w Inter Cars. Sklep oferuje wyłącznie produkty z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych, co gwarantuje ich autentyczność i najwyższą jakość. Wśród dostępnych produktów warto zwrócić uwagę na Castrol GTX Diesel 10W40 oraz Castrol Magnatec 10W-40 – idealne rozwiązania dla różnych typów silników. Kupując w Inter Cars, masz pewność, że wybierasz sprawdzone produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy olej Castrol 10W40 nadaje się do silników benzynowych?  

Tak, Castrol 10W40 benzyna to produkt, który doskonale sprawdza się w silnikach benzynowych. Zapewnia skuteczną ochronę kluczowych elementów silnika oraz płynny rozruch w różnych warunkach pogodowych.

Czy Castrol 10W40 jest odpowiedni do silników diesla?  

Olej Castrol API 10W40 diesel został zaprojektowany z myślą o silnikach diesla. Dzięki zaawansowanej technologii minimalizuje zużycie części silnika i zapewnia jego długą żywotność.

Jak często należy wymieniać olej samochodowy Castrol 10W40?  

Zaleca się wymianę oleju w aucie osobowym co 10-15 tysięcy kilometrów lub zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Skrócenie interwału wymiany może dodatkowo zwiększyć ochronę silnika i jego wydajność.

Czy Castrol Magnatec 10W40 chroni silnik podczas rozruchu?  

Tak, olej Castrol Magnatec 10W40 dzięki technologii przywierania do kluczowych części silnika zapewnia ochronę już od momentu rozruchu, co jest szczególnie ważne w zimnym klimacie.

Czy olej Castrol 10W-40 jest półsyntetyczny?  

Tak, Castrol 10W40 to półsyntetyczny olej silnikowy, który łączy w sobie zalety olejów mineralnych i syntetycznych, zapewniając doskonałą ochronę i wydajność. To rozwiązanie polecane, w zależności od linii produktowej, nie tylko do aut osobowych, ale też do motocykli, ciężarówek czy maszyn rolniczych i budowlanych. 

Gdzie kupić oryginalny olej silnikowy Castrol 10W40?  

Oryginalne produkty Castrol, w tym oleje 10W40, są dostępne w Inter Cars – sklepie oferującym wyłącznie produkty z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych. Kupując online czy stacjonarnie w Inter Cars, masz pewność najwyższej jakości.