Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Chempioil 5W30

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l syntetyczny

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
214.34 
zł
188.40
153.17 zł
(37.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 4l

5W30 4l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
158.82 
zł
139.60
113.50 zł
(34.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
220.55 
zł
193.86
157.61 zł
(38.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 1l

5W30 1l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.81 
zł
42.03
34.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 1l

5W30 1l

API SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.22 
zł
44.14
35.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. FR 5W30 1L PL

5W30 1l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.51 
zł
37.37
30.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
851.87 
zł
748.80
608.78 zł
(37.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 4l

5W30 4l

API ILSAC GF-6A SN CH-4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
148.68 
zł
130.69
106.25 zł
(32.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 1l

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.25 
zł
45.93
37.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 20l

5W30 20l

API CK-4
ACEA E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
559.70 
zł
508.76
413.63 zł
(25.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
198.31 
zł
174.32
141.72 zł
(34.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
794.00 
zł
697.93
567.42 zł
(34.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 1l

5W30 1l

API ILSAC GF-6A SN CH-4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.60 
zł
39.20
31.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. FR 5W30 5L PL

5W30 5l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
193.85 
zł
170.39
138.53 zł
(34.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 4x5l Syntetyczny

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
848.05 
zł
745.43
606.04 zł
(37.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 565.41 
zł
1 477.75
1 201.42 zł
(24.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 112.04 
zł
4 825.77
3 923.39 zł
(23.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30

5W30 60l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 534.44 
zł
1 448.51
1 177.65 zł
(24.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 4l syntetyczny

5W30 4l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
168.44 
zł
148.06
120.37 zł
(37.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 909.53 
zł
1 802.59
1 465.52 zł
(30.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API CK-4
ACEA E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 657.18 
zł
1 506.38
1 224.70 zł
(25.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 20l

5W30 20l

API FA-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
718.30 
zł
652.93
530.84 zł
(32.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l syntetyczny

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 771.95 
zł
1 672.73
1 359.94 zł
(27.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l syntetyczny

5W30 208l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 700.23 
zł
5 381.02
4 374.81 zł
(25.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API CK-4
ACEA E11 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
6 609.04 
zł
6 007.62
4 884.24 zł
(28.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API CK-4
ACEA E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 352.92 
zł
4 865.81
3 955.94 zł
(23.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 20l

5W30 20l

API CK-4
ACEA E11 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
678.30 
zł
616.57
501.28 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 574.02 
zł
1 485.88
1 208.03 zł
(24.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 526.54 
zł
1 441.06
1 171.59 zł
(24.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 2 następna

Chempioil 5W30 – syntetyczny olej silnikowy dla wymagających kierowców  

Chempioil 5W30 to kategoria olejów silnikowych, które łączą nowoczesne technologie z niezawodnością w każdych warunkach. Produkty z tej serii są wielosezonowe, co oznacza, że doskonale sprawdzają się zarówno w niskich temperaturach zimą, jak i w upalne dni lata. Olej Chempioil 5W30 to syntetyczny olej silnikowy, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych silnikach benzynowych i wysokoprężnych, w tym jednostkach wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF/ FAP). Dzięki zaawansowanej recepturze skutecznie zapobiega zużyciu i zapewnia optymalną ochronę silnika, co przekłada się na jego długą żywotność i niezawodność.  

Wybierając olej Chempioil 5W30, inwestujesz w produkt, który spełnia rygorystyczne normy jakościowe, takie jak ACEA C3, MB 229.51, BMW LL-04 czy Porsche C30, VW 507 00. To gwarancja, że Twój silnik będzie działał płynnie i efektywnie, niezależnie od warunków eksploatacyjnych.  Jeżeli szukasz dodatkowych informacji o tych nie tak jeszcze znanych olejach, przeczytaj! Olej Chempioil jako zamiennik dla innych marek? Jak najbardziej!

Marka Chempioil – tradycja i innowacja w jednym  

Chempioil to marka wywodząca się z Niemiec, która od lat 90. minionego wieku zdobywa uznanie w branży motoryzacyjnej. Jej historia zaczęła się od produkcji olejów silnikowych, które szybko zyskały popularność dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma wyróżnia się zastosowaniem estrów w swoich produktach, co zapewnia wyjątkową stabilność termiczną i chemiczną oleju. Estry skutecznie chronią silnik przed zużyciem, minimalizując tarcie i zapobiegając powstawaniu osadów.  Warto wspomnieć, że działy badawcze i rozwojowe są nie tylko we wspomnianych Niemczech, ale też w Szwajcarii. Stąd według niektórych źródeł Chempioil to firma szwajcarska. 

Chempioil jest znana z produkcji olejów silnikowych i olejów przekładniowych, które spełniają normy najbardziej wymagających producentów samochodów, takich jak Volkswagen, BMW czy Porsche. Dzięki temu kierowcy mogą być pewni, że wybierają produkt, który idealnie pasuje do ich pojazdu. Marka stawia na jakość, innowacyjność i niezawodność, co czyni ją jednym z liderów w branży.  Oczywiście liczba marek aut, do których warto wybrać olej 5W-30 Chempioil, jest znacznie dłuższa niż wymieniona trójka. 

Lepkość 5W30 – co oznacza i dla jakich silników jest odpowiednia?  

Olej Chempioil 5W30 to syntetyczny olej silnikowy do nowoczesnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Lepkość 5W30 oznacza, że olej zachowuje płynność w niskich temperaturach, co ułatwia rozruch silnika zimą, oraz zapewnia stabilność filmu olejowego w wysokich temperaturach pracy. Dzięki temu silnik jest chroniony zarówno podczas krótkich miejskich tras, jak i długich podróży autostradą.  

Przypomnijmy, że produkty z tej kategorii są stosowane w silnikach wyposażonych w DPF, co czyni je idealnym wyborem dla nowoczesnych jednostek napędowych. Olej Chempioil 5W30 spełnia normy VW 504.00, VW 507.00, MB 229.51 oraz BMW LL-04, co potwierdza jego kompatybilność z szeroką gamą pojazdów. Warto również wspomnieć, że oleje tej marki są zgodne z normami API SN, co dodatkowo podkreśla ich wysoką jakość.  

Korzyści z zastosowania oleju Chempioil 5W30  

Stosowanie oleju Chempioil 5W30 to inwestycja w długą żywotność i niezawodność silnika. Produkt skutecznie zapobiega zużyciu i zapewnia optymalne smarowanie, co przekłada się na płynną pracę jednostki napędowej. Olej minimalizuje tarcie między ruchomymi częściami silnika, co zmniejsza ryzyko awarii i poprawia efektywność pracy. Regularna wymiana oleju jest kluczowa dla utrzymania silnika w doskonałym stanie. Zaleca się wymianę oleju razem z filtrem, co pozwala na pełne wykorzystanie jego właściwości. Choć producenci samochodów często zalecają długie interwały między wymianami, warto je skrócić, aby zapewnić silnikowi maksymalną ochronę. Olej Chempioil 5W30 to produkt, który pozytywnie wpłynie na Twój samochód jako całość, gwarantując komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży.  

Najpopularniejsze linie olejów Chempioil 5W30  

W kategorii Chempioil 5W30 znajdziesz produkty, które cieszą się dużym uznaniem wśród kierowców. Chempioil Ultra LRX 5W-30 to wielosezonowy syntetyczny olej, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych silnikach benzynowych i wysokoprężnych. Linia LRX to wielosezonowy syntetyczny olej, który spełnia wymagania norm longlife, co pozwala na dłuższe interwały między wymianami. Produkty z tej serii są dostępne w różnych pojemnościach, takich jak 1 litr, 4 litry czy 5 litrów, co pozwala dopasować zakup do indywidualnych potrzeb. W ofercie są też beczki i kanistry, polecane do serwisów. Oleje Chempioil 5W30 to idealny wybór dla kierowców, którzy oczekują najwyższej jakości i niezawodności.  

Gdzie kupić bogate w estry oleje Chempioil 5W30?  

Oryginalne oleje Chempioil 5W30 są dostępne w sklepie Inter Cars, który oferuje produkty wyłącznie z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych. Kupując w Inter Cars, masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości, który został przetestowany i zatwierdzony przez producenta. W ofercie znajdziesz różne pojemności olejów Chempioil 5W30, co pozwala na dopasowanie zakupu do Twoich potrzeb. Wybierając produkty tej marki, inwestujesz w niezawodność, która przełoży się na długą żywotność Twojego silnika. 

Sekcja FAQ  

Co wyróżnia olej Chempioil 5W30?  

Chempioil 5W30 to syntetyczny olej silnikowy, który zapewnia doskonałą ochronę silnika w każdych warunkach. Spełnia normy ACEA C3, MB 229.51, BMW LL-04 oraz Porsche C30, co potwierdza jego wysoką jakość i kompatybilność z wieloma modelami samochodów. Dzięki zastosowaniu estrów skutecznie zapobiega zużyciu i minimalizuje ryzyko powstawania osadów.

Czy Chempioil 5W30 nadaje się do silników z DPF?  

Tak, olej Chempioil 5W30 jest odpowiedni dla silników wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF). Jego skład minimalizuje ryzyko zatykania filtra, zapewniając jego efektywną pracę i długą żywotność. Dzięki temu jest idealnym wyborem dla nowoczesnych jednostek napędowych.

Jak często należy wymieniać olej Chempioil 5W30?  

Zazwyczaj w autach osobowych zaleca się wymianę oleju co 10–15 tysięcy kilometrów. Skrócenie interwału wymian może dodatkowo poprawić kondycję silnika i zapewnić jego niezawodność. Regularna wymiana oleju razem z filtrem pozwala na pełne wykorzystanie właściwości produktu.  Oczywiście są też oleje longlife, które w teorii można wymieniać nawet co 30 i więcej tysięcy kilometrów.

Czy Chempioil 5W30 jest odpowiedni do samochodów marki Volkswagen?  

Tak, olej Chempioil 5W30 spełnia normy VW 504 00 i VW 507 00, co czyni go idealnym wyborem dla wielu modeli Volkswagena, w tym tych wyposażonych w DPF. Jego skład zapewnia optymalną ochronę silnika i wydajność w każdych warunkach eksploatacyjnych.  

Jakie pojemności oleju Chempioil 5W30 są dostępne?  

W ofercie dostępne są pojemności 1 litr, 4 litry oraz 5 litrów, co pozwala na dopasowanie zakupu do indywidualnych potrzeb kierowcy. Dzięki różnorodności opakowań możesz wybrać produkt idealny zarówno do jednorazowej wymiany, jak i do uzupełniania poziomu oleju.  Można też kupić olej w beczce (60 l i 208 l) czy kanistrze 20 l.

Czy Chempioil 5W30 to dobry wybór do nowoczesnych silników?  

Tak, olej Chempioil 5W30 to syntetyczny olej silnikowy do nowoczesnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Jego skład zapewnia optymalną ochronę, wydajność i niezawodność w każdych warunkach eksploatacyjnych. Dzięki spełnianiu norm takich jak API SN czy ACEA C3 jest to produkt, który sprosta wymaganiom najbardziej zaawansowanych jednostek napędowych.  

Jakie opinie mają oleje silnikowe Chempioil?

Oleje Chempioil 5W30 opinie mają niemal wyłącznie znakomite wśród mechaników i kierowców. Oczywiście także inne lepkości olejów tej marki zasługują na uwagę. Produkty Chempioil, takie jak wielosezonowy syntetyczny olej silnikowy Ultra LRX, to godna uwagi alternatywa dla bardziej znanych marek.