Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Elf 5W30

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
257.65 
zł
249.92
203.19 zł
(49.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
277.11 
zł
268.79
218.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 4l EVOLUTION

5W30 4l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
199.20 
zł
193.22
157.09 zł
(48.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
249.16 
zł
241.68
196.49 zł
(48.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.30 
zł
62.37
50.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
324.76 
zł
315.02
256.11 zł
(63.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.11 
zł
73.82
60.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
343.27 
zł
332.97
270.71 zł
(66.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.54 
zł
57.76
46.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.91 
zł
56.17
45.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
256.36 
zł
248.67
202.17 zł
(49.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
266.80 
zł
258.79
210.40 zł
(51.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.63 
zł
53.96
43.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.19 
zł
57.42
46.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
297.03 
zł
288.13
234.25 zł
(57.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 311.66 
zł
2 196.08
1 785.43 zł
(36.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.64 
zł
82.10
66.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP ILSAC GF-6A ILSAC GF-7A SQ
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
282.20 
zł
273.74
222.55 zł
(54.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 424.15 
zł
2 302.94
1 872.31 zł
(38.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 20l EVOLUTION

5W30 20l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
854.15 
zł
811.44
659.71 zł
(40.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
10 szt.
Cena katalogowa  
2 375.17 
zł
2 256.41
1 834.48 zł
(37.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
10 szt.
Cena katalogowa  
2 470.89 
zł
2 347.34
1 908.41 zł
(39.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 20l EVOLUTION

5W30 20l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
826.56 
zł
785.23
638.40 zł
(39.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 20l EVOLUTION

5W30 20l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
845.86 
zł
803.57
653.31 zł
(40.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 208l EVOLUTION

5W30 208l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 929.61 
zł
7 533.14
6 124.50 zł
(36.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
2 590.44 
zł
2 460.92
2 000.75 zł
(41.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 208l EVOLUTION

5W30 208l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
7 736.60 
zł
7 349.77
5 975.42 zł
(35.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 208l EVOLUTION

5W30 208l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
7 928.00 
zł
7 531.60
6 123.25 zł
(36.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 2 następna

Olej Elf 5W30 – syntetyczny olej silnikowy najnowszej generacji

Olej silnikowy Elf 5W30 to nowoczesny olej silnikowy klasy premium, opracowany z myślą o najbardziej wymagających silnikach stosowanych w samochodach osobowych. Produkowany w oparciu o technologię syntetyczną Elf, zapewnia maksymalną ochronę przed zużyciem, tarciem i powstawaniem osadów i szlamów. Dzięki niskiemu współczynnikowi lepkości SAE 5W30, gwarantuje błyskawiczne smarowanie oraz płynność w niskich temperaturach, co ma kluczowe znaczenie przy zimnym rozruchu. Ten syntetyczny olej silnikowy skutecznie chroni jednostkę napędową nawet w warunkach intensywnej eksploatacji i wysokich obciążeń. Zastosowanie oleju typu low SAPS czyni go odpowiednim do nowoczesnych silników wyposażonych w systemy ograniczania emisji spalin, takie jak DPF czy katalizator. Elf 5W30 wykazuje doskonałą cieplną i odporność na utlenianie, co przekłada się na dłuższą trwałość oleju i zmniejszenie ryzyka powstawania nagaru. To najwyższej jakości olej silnikowy, który spełnia rygorystyczne normy wielu producentów samochodów.

Elf Evolution 900 i Full-Tech – idealny do silników benzynowych i diesla

Seria Elf Evolution 900 oraz Elf Evolution Full-Tech 5W30 to zaawansowane technologicznie oleje silnikowe Elf, przeznaczone do nowoczesnych jednostek napędowych benzynowych i diesla. Sprawdzają się idealnie w silnikach wysokoprężnych, również tych wyposażonych w układ turbodoładowania, wielozaworowych oraz pracujących z dużym obciążeniem. Dzięki wysokiej stabilności cieplnej i odporności, olej zachowuje swoje właściwości smarne nawet w ekstremalnych warunkach pracy – zarówno przy jeździe miejskiej, jak i na autostradzie. Zapewnia niezawodne smarowanie, chroni komponenty mechaniczne przed zużyciem oraz skutecznie redukuje tarcie. Jego formulacja zapobiega powstawaniu osadów, utrzymując silnik w czystości i wspierając jego prawidłową pracę przez dłuższy czas. Elf 5W30 to również wybór ekologiczny – wspiera ograniczanie cząstek stałych i spełnia normy emisji CO₂. To pełni syntetyczny olej silnikowy, który łączy wydajność z troską o środowisko naturalne. Jest szczególnie zalecany do stosowania w silnikach diesla i benzynowych z najnowszą technologią spalania.

Do jakich silników pasuje olej Elf 5W30?

Zastanawiasz się, do jakich silników pasuje olej Elf 5W30? To wszechstronny produkt, który doskonale sprawdzi się w większości współczesnych pojazdów – zarówno z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi. Olej silnikowy Elf 5W30 może być z powodzeniem stosowany w jednostkach wolnossących, jak i turbodoładowanych, również wyposażonych w układy oczyszczania spalin, takie jak DPF czy katalizator spalin. Z powodzeniem może być wykorzystywany w samochodach zasilanych benzyną bezołowiową, również z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Producent przewidział jego zastosowanie także w pojazdach wielozaworowych, gdzie utrzymanie precyzyjnych parametrów pracy ma kluczowe znaczenie dla żywotności silnika. Olej został opracowany tak, aby odpowiadać na potrzeby silników nowej generacji, pracujących w trudnych warunkach oraz wymagających szybkiego, natychmiastowego smarowania. Dzięki temu świetnie sprawdza się zarówno w codziennych dojazdach do pracy, jak i w bardziej dynamicznej jeździe. To wybór, który łączy wydajność, ochronę i zgodność ze współczesnymi normami motoryzacyjnymi.

Dlaczego warto wybrać olej Elf 5W30?

Wybierając olej silnikowy Elf 5W30, decydujesz się na produkt dopracowany pod każdym względem – zarówno pod kątem ochrony silnika, jak i ekonomii użytkowania. Jako nowoczesny olej silnikowy, Elf oferuje zaawansowaną ochronę przed zużyciem oraz znakomite właściwości smarne, co przekłada się na dłuższą żywotność jednostki napędowej i jej sprawniejsze działanie. Olej pomaga redukować tarcie wewnętrzne, co z kolei wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa i poprawę wydajności silnika. Dzięki wyjątkowej stabilności, produkt zachowuje swoje parametry nawet przy długich przebiegach i wysokiej temperaturze pracy. Jest to zatem doskonały wybór zarówno dla użytkowników miejskich, jak i osób często poruszających się po drogach szybkiego ruchu. Elf 5W30 doskonale radzi sobie w warunkach eksploatacyjnych, które dla innych olejów mogą stanowić wyzwanie. Olej Elf od lat cieszy się uznaniem wśród kierowców i mechaników, stanowiąc gwarancję jakości i niezawodności. Jeśli szukasz rozwiązania zapewniającego realną ochronę silnika w każdych warunkach, ten olej silnikowy do samochodów osobowych będzie doskonałym wyborem.

Zamów olej Elf 5W30 diesel w Inter Cars – postaw na sprawdzoną jakość

Nie zwlekaj – wybierz olej Elf 5W30 diesel i zapewnij swojemu silnikowi optymalne warunki pracy każdego dnia. To paliwooszczędny środek smarny, który został zaprojektowany z myślą o ochronie i maksymalnej wydajności silników benzynowych i wysokoprężnych, również tych z nowoczesnymi systemami oczyszczania spalin. Jako olej silnikowy przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, gwarantuje doskonałe parametry smarne, zmniejsza zużycie paliwa i wydłuża żywotność silnika. Dzięki zaawansowanej formulacji i zgodności z normami wiodących producentów, masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej klasy. Już teraz zamów online w Inter Cars i skorzystaj z szerokiego wyboru oraz szybkiej dostawy. Zaufaj sprawdzonej marce i dołącz do tysięcy kierowców, którzy postawili na niezawodność i jakość. Elf 5W30 to więcej niż olej – to inwestycja w długowieczność Twojego samochodu.