Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
EVERT
Płyn do mycia części 5l
Nazwa Płyn do mycia części
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
220.05
zł 200.24
162.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE VW
Zbiorniczek płynu spryskiwacza 1T0 955 453E
Pojemność [l] 5
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
391.98
zł 391.98
318.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
307.24
zł 298.03
242.30 zł
(59.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Rozcieńczalnik 5l 0RS403-5L
Nazwa Rozcieńczalnik
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
174.84
zł 159.11
129.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SEALEY
Konewka 5l SEA JDL5
Nazwa Konewka
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.97
zł 54.58
44.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego LIM5155
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
550.72
zł 529.24
430.28 zł
(105.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
MA PROFESSIONAL
Zmywacz do hamulców 5l MA 20-B95
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister plastikowy
Zastosowanie (do powierzchni) do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
97.10
zł 88.36
71.84 zł
(17.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEYLE
Zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów 014 135 0201
Pojemność [l] 5
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna 5-biegowa
Cena katalogowa  
1 012.20
zł 880.62
715.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Olej do klimatyzacji pojazdów POE 5l R134a 601231414
Rodzaj oleju POE
Nazwa Olej do klimatyzacji pojazdów
Model wszystkie modele
Lepkość oleju 55
Obsługa hybryd Tak
Pojemność [l] 5
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zawiera barwnik UV Nie
Opakowanie Pojemnik metalowy
Obsługa pojazdów elektrycznych Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
973.56
zł 885.93
720.27 zł
(177.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Płyn hamulcowy DOT5.1 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
374.74
zł 374.74
304.67 zł
(74.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów FE176856
Pojemność [l] 5
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna 4-biegowa
Cena katalogowa  
582.45
zł 506.74
411.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PROFIRS
Lakier HS bezbarwny 0RS208-5L
Nazwa Lakier
Typ HS
Rodzaj bezbarwny
Kolor Bezbarwny
Pojemność [l] 5
Opakowanie Puszka
Sposób aplikacji pistolet
Utwardzacz w zestawie Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
274.71
zł 249.99
203.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ERRECOM
Preparat do płukania do filtra DPF/FAP 5l ER TR1136.P.01
Nazwa Preparat do płukania
Rodzaj (preparat) do urządzeń czyszczących
Rodzaj paliwa Diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia DPF
zastosowanie (do urządzenia) do filtrów DPF
Usuwa osady węgla osady popiołu
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Wymagania techniczne konieczny demontaż filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
275.79
zł 250.97
204.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do konserwacji, do naprawy, do zapobiegania LIM5140
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) odkładające się laki odkładające się osady obniżona zawartość siarki
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do konserwacji do naprawy do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) wycisza pracę / hałas poprawia pracę silnika zwiększa wydajność ułatwia rozruch silnika stabilizuje pracę zwiększa liczbę cetanową smaruje elementy
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
640.01
zł 615.05
500.04 zł
(123.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
149.54
zł 148.04
120.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EVERT
Płyn do mycia części 5l
Nazwa Płyn do mycia części
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
271.58
zł 247.14
200.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EVERT
Płyn do mycia części 5l
Nazwa Płyn do mycia części
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
167.28
zł 152.22
123.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Rozcieńczalnik akrylowy 5l 0RS402-5L
Nazwa Rozcieńczalnik
Rodzaj Akrylowy
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
174.65
zł 158.93
129.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Rozcieńczalnik ekstrakcyjny 0RS501-5L
Nazwa Rozcieńczalnik / zmywacz
Rodzaj Silikonowy
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
184.48
zł 167.87
136.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
389.63
zł 389.63
316.77 zł
(77.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
do maszyn / do narzędzi / do silnika / metalowe elementy płyn 5 l 1305-01-0018E
przeznaczenie (części, komponenty) do maszyn do narzędzi do silnika
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.63
zł 67.00
54.47 zł
(13.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Płyn hamulcowy DOT 4; DOT 4 LV 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
317.39
zł 317.39
258.04 zł
(63.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat do płukania do filtra DPF/FAP 5l MA 20-A92
Nazwa Preparat do płukania
Rodzaj (preparat) do urządzeń czyszczących
Rodzaj paliwa Diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia DPF
zastosowanie (do urządzenia) do filtrów DPF
Usuwa osady węgla osady popiołu
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Wymagania techniczne konieczny demontaż filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
199.17
zł 181.25
147.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTIP
Zmywacz do hamulców 5l V05563
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Produkt na bazie węglowodorów
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
173.31
zł 157.71
128.22 zł
(31.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
281.55
zł 281.55
228.90 zł
(56.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ASTA
Konewka 5l S-5LMJ
Nazwa Konewka
Typ ręczna
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
42.84
zł 38.99
31.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOJE AUTO
Woda demineralizowana 5l
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.11
zł 10.89
8.85 zł
(2.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GODMAR
Kanister KANISTER 5L
Nazwa Kanister
Pojemność [l] 5
Kolor Czerwony
Zastosowanie paliwo/a
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.10
zł 43.21
35.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Zbiorniczek płynu spryskiwacza 1024-43-011020P
Pojemność [l] 5
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
162.54
zł 160.92
130.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PROFITOOL
Zmywacz do hamulców 5l 1305-01-0071E
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.96
zł 100.97
82.09 zł
(20.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 11
następna