Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
K2
Preparat do tapicerki tekstylnej TAPIS 5l K2 M126
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do tapicerki tekstylnej
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Pojemność [l] 5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Postać preparatu płyn
Zapach Neutralny
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
29.67
zł 28.18
22.91 zł
(5.64 zł/lit)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHINY GARAGE
Preparat do plastików wewnętrznych koncentrat owocowy 5l SG-AAA5000
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa APC Wielofunkcyjny środek czyszczący
Koncentrat Tak
Zapach Owocowy
Pojemność [l] 5
Postać preparatu koncentrat
pH zasadowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
109.90
zł 104.40
84.88 zł
(20.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAZET
Konewka 5l HAZ 198-8
Nazwa Konewka
Typ ręczna
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.59
zł 103.37
84.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHINY GARAGE
Preparat do konserwacji opon Back2Black satyna 5l SG-B2B5000
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Pojemność [l] 5
Postać preparatu mleczko dressing
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania
Efekt satyna
Zapach Coca Cola
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
399.90
zł 363.91
295.86 zł
(72.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE VW
Zbiorniczek płynu spryskiwacza 2K5 955 453F
Pojemność [l] 5
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
333.98
zł 333.98
271.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ADBL
Preparat do szyb i lusterek hydrofobowy Hybrid Glass Cleaner 5l ADB000355
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Postać preparatu płyn
Efekt hydrofobowy
Zapach Winogrono
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
131.91
zł 125.31
101.88 zł
(25.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GIPRO
Dodatek, regeneracja filtra cząstek sadzy / cząstek stałych LBHP455
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
736.44
zł 685.55
557.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SIKA
Preparat do szyb i lusterek - 527422
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia do odtłuszczania
Postać preparatu płyn
Koncentrat Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
408.77
zł 371.98
302.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHINY GARAGE
Piana aktywna Blue Snow Foam męskie perfumy koncentrat 5l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Piana aktywna
Koncentrat Tak
Pojemność [l] 5
Zapach Męskie Perfumy
pH zasadowe
Biodegradowalny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
149.90
zł 142.41
115.78 zł
(28.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Preparat czyszczący 5l LOC SF 7840 5L
Nazwa Preparat czyszczący
Przeznaczenie (do powierzchni) maszyny szyby tworzywa sztuczne
Pojemność [l] 5
Biodegradowalny Tak
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
333.96
zł 303.90
247.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Szampon samochodowy 5 l
Nazwa Szampon samochodowy
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
60.41
zł 54.37
44.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Zbiornik powietrza systemu pneumatycznego 076.471-80A
Pojemność [l] 5
Średnica [mm] 154
Długość [mm] 341
Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Materiał Stal
Cena katalogowa  
279.46
zł 251.51
204.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów 100 135 0111
Pojemność [l] 5
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna 6-biegowa
Cena katalogowa  
1 123.08
zł 977.08
794.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OFO
Rozcieńczalnik nitro 5l 0RS RN-5L
Nazwa Rozcieńczalnik
Rodzaj Nitro
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
Cena katalogowa  
55.76
zł 50.74
41.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
389.25
zł 389.25
316.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUTOLAND
Preparat do tapicerki tekstylnej ALD 118131599
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do tapicerki tekstylnej
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Pojemność [l] 5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Postać preparatu płyn
pH neutralne
Efekt przywraca oryginalny wygląd
Zapach Świeży
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
66.60
zł 63.27
51.44 zł
(12.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EVERT
Płyn do mycia części 5l
Nazwa Płyn do mycia części
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
754.32
zł 754.32
613.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Piana aktywna 5l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Piana aktywna
Koncentrat Tak
Pojemność [l] 5
pH neutralne
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
118.62
zł 107.94
87.76 zł
(21.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K2
Preparat do konserwacji opon połysk 5l K2 M190
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Pojemność [l] 5
Postać preparatu płyn
Zastosowanie (dla czynności) do konserwacji do nabłyszczania
Efekt połysk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
135.57
zł 128.79
104.71 zł
(25.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Preparat do usuwania nalotów metalicznych Vampire żel 5l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do usuwania nalotów metalicznych
Pojemność [l] 5
Postać preparatu żel
pH neutralne
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
379.90
zł 360.91
293.42 zł
(72.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Preparat do plastików wewnętrznych Car Interior Cleaner zapach świeży 5l
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do pielęgnacji
Przeznaczenie (do powierzchni) do tapicerki materiałowej do plastików do podsufitki ekrany LCD alcantara do wewnątrz
pH neutralne
Efekt matowy
Zapach Świeży
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
55.41
zł 49.88
40.55 zł
(9.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
MA PROFESSIONAL
Preparat do ciężkich zabrudzeń Alu Cleaner 5l MA 20-B89
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e Budownictwo
Nazwa Preparat do ciężkich zabrudzeń
Przeznaczenie (do powierzchni) aluminium części aluminiowe do mycia silników
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
70.52
zł 64.17
52.17 zł
(12.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNETI MARELLI
Środek do płukania i czyszczenia układu klimatyzacji
Nazwa Płyn do płukania
Zastosowanie do komponentów A/C
Opakowanie Kanister
Pojemność [l] 5
Usuwa zanieczyszczenia
zastosowanie (do urządzenia) do zestawów manualnych (bez pompy)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
235.62
zł 214.41
174.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CLINEX
Preparat EXPERT+; Plasti Car 5l EX 40-060
Nazwa Preparat
Usuwa zanieczyszczenia powierzchni
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
116.03
zł 105.58
85.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Preparat do felg i kołpaków 5l 5,352kg ALD 127015099
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do felg i kołpaków
Pojemność [l] 5
Zapach Chemiczny
pH zasadowe
Koncentrat Nie
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Przeznaczenie (do powierzchni) do felg stalowych do felg aluminiowych
Biodegradowalny Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
83.27
zł 79.11
64.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Preparat do konserwacji opon mokrej opony 5l ALD 126015099
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Pojemność [l] 5
Postać preparatu płyn
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zabezpieczania
Efekt mokrej opony
Zapach Świeży
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
166.30
zł 157.98
128.44 zł
(31.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SEALEY
Konewka 5l SEA VS563
Nazwa Konewka
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
213.22
zł 194.03
157.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów FE176895
Pojemność [l] 5
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna 6-biegowa
Cena katalogowa  
771.22
zł 670.96
545.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUTOLAND
Preparat do plastików wewnętrznych Cocpit Cleaner Gloss Finish zapach jabłko 5l
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do pielęgnacji
Przeznaczenie (do powierzchni) do plastików do wewnątrz
Zastosowanie (korzyści) zapobiega osadzaniu kurzu
pH neutralne
Efekt połysk antystatyczny
Zapach Jabłko
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
159.90
zł 143.91
117.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn hamulcowy MOTUL DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
310.00
zł 310.00
252.03 zł
(62.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
9 z 11
następna