Auto detailing MINI MINI (R56) Cooper S
A~5010805
KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 7169
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.54
zł 52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KAJA
Mikrofibra 5szt. 7183
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.54
zł 52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8128
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Struktura bezszwowa perłowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
66.74
zł 60.74
49.38 zł
(12.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8159
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 380
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
67.96
zł 61.84
50.28 zł
(12.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Mikrofibra 1szt. 4932430398
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
80.17
zł 72.95
59.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOJE AUTO
Mikrofibra KING DRYER TWISTED TOWEL XL 1szt. 19-668
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 1200
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
80.59
zł 73.33
59.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&S
Myjka wysokociśnieniowa 130bar KS PW130H
Rynek / Przeznaczenie Dla majsterkowicza
Nazwa Myjka wysokociśnieniowa
Ciśnienie bar [bar] 130
Rodzaj silnika elektryczny jednofazowy
Napięcie [V] 230
Moc znamionowa [kW] 1.6
Dysza rotacyjna Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
368.77
zł 361.39
293.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&S
Myjka wysokociśnieniowa KS PW145V
Rynek / Przeznaczenie Dla majsterkowicza
Nazwa Myjka wysokociśnieniowa
Bęben do zwijania węża Tak
Rodzaj silnika elektryczny jednofazowy
Napięcie [V] 230
Moc znamionowa [kW] 1.8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
470.91
zł 461.48
375.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&S
Myjka wysokociśnieniowa 160bar KS PW160HV
Rynek / Przeznaczenie Dla majsterkowicza
Nazwa Myjka wysokociśnieniowa
Ciśnienie bar [bar] 160
Rodzaj silnika elektryczny jednofazowy
Napięcie [V] 230
Moc znamionowa [kW] 2.2
Dysza rotacyjna Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
709.96
zł 695.76
565.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Myjka wysokociśnieniowa 180bar K 7 PREMIUM SMART CONTROL HOME 1.317-233.0
Rynek / Przeznaczenie Dla majsterkowicza
Nazwa Myjka wysokociśnieniowa
Model K 7 PREMIUM SMART CONTROL HOME
Ciśnienie bar [bar] 180
Wydajność wody [l/godz.] 600
Bęben do zwijania węża Tak
Napięcie [V] 230
Moc znamionowa [kW] 3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
4 332.96
zł 4 246.30
3 452.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Myjka wysokociśnieniowa 145bar K 5 POWER CONTROL HOME 1.324-553.0
Rynek / Przeznaczenie Dla majsterkowicza
Nazwa Myjka wysokociśnieniowa
Model K 5 POWER CONTROL HOME
Ciśnienie bar [bar] 145
Wydajność wody [l/godz.] 500
Bęben do zwijania węża Nie
Rodzaj silnika elektryczny jednofazowy
Napięcie [V] 230
Moc znamionowa [kW] 2.01
Dysza rotacyjna Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
2 614.01
zł 2 431.03
1 976.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Dozownik ciśnieniowy BFS 2l ADB000365
Nazwa Dozownik ciśnieniowy
Typ ręczny/a
Pojemność [l] 2
Wyposażone/a w z wężem dysza
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
89.90
zł 85.41
69.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Dozownik ciśnieniowy BFF 2l ADB000366
Nazwa Dozownik ciśnieniowy
Typ ręczny/a
Pojemność [l] 2
Wyposażone/a w z wężem dysza
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
109.90
zł 104.40
84.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAZET
Opryskiwacz 1,2l HAZ 9045P-1
Nazwa Opryskiwacz
Typ ręczny/a
Zasilanie Pneumatyczna/e
Pojemność [l] 1,2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
990.38
zł 901.25
732.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KWAZAR
Opryskiwacz do środki ochrony roślin Neptun Super 15l WON.0423
Nazwa Opryskiwacz
Przeznaczenie (materiał, ciecz) środki ochrony roślin
Typ ręczny/a plecakowy
Pojemność [l] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
434.61
zł 395.49
321.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Futro polerskie do nabłyszczania / do polerowania krążek 130mm 2szt. 34123 3M
Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał Pianka
Średnica [mm] 130
Kolor Różowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Zastosowanie do polerowania do nabłyszczania
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
216.37
zł 196.90
160.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Futro polerskie do polerowania krążek 150mm 1szt. 2 608 612 026
Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał skóra jagnięca
Średnica [mm] 150
Kolor Beżowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zastosowanie do polerowania
Mocowanie na talerz oporowy
do urządzenia (indeks) 0 601 389 000
do urządzenia (model) GPO 14 CE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
94.10
zł 87.51
71.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Futro polerskie do polerowania krążek 150mm 1szt. 4932373164
Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał Wełna
Średnica [mm] 150
Kolor Biały
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zastosowanie do polerowania
do urządzenia (model) ROS 150 ROS 150 E TXE 150
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
71.25
zł 64.85
52.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Pad polerski karbowana, miękki/a 75mm 50536 3M SET 4
Typ karbowana miękki/a
Średnica [mm] 75
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
228.87
zł 208.26
169.32 zł
(52.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Pad polerski karbowana 150mm 50879 3M
Typ karbowana
Średnica [mm] 150
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
207.65
zł 188.96
153.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
3M
Pad polerski karbowana 150mm PN50388 3M SET 2
Typ karbowana
Średnica [mm] 150
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
200.34
zł 182.31
148.22 zł
(91.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Pad polerski 125mm rzep Roller Polish DA 125 ADB000202
Średnica [mm] 125
Grubość [mm] 25
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
26.90
zł 25.56
20.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Pad polerski 75mm rzep Roller Finish DA 75 ADB000218
Średnica [mm] 75
Grubość [mm] 25
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
18.91
zł 17.96
14.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Gąbka polerska do polerowania lakieru 125mm rzep Roller Pro Wool ADB000655
Średnica [mm] 125
Grubość [mm] 15
Zastosowanie do polerowania lakieru
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
34.90
zł 33.15
26.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
APP
Pad polerski profilowana, uniwersalna 150mm nakręcany APP GP 150 PR 380080405
Typ uniwersalna profilowana
Średnica [mm] 150
Grubość [mm] 25
Mocowanie nakręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
37.59
zł 34.21
27.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Pad polerski krążek, miękki/a 170mm na talerz oporowy GPO 14CE 2 608 612 024
Typ miękki/a krążek
Średnica [mm] 170
Mocowanie na talerz oporowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
79.45
zł 73.89
60.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Gąbka polerska bardzo miękki/a 125/150mm rzep 4932373163
Typ bardzo miękki/a
Średnica [mm] 125 150
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
37.15
zł 33.80
27.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Gąbka polerska średniotwarda 125/150mm rzep 4932373165
Typ średniotwarda
Średnica [mm] 125 150
Rozmiar 150 x 50mm
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
63.12
zł 57.44
46.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Gąbka polerska bardzo miękki/a 125/150mm rzep 4932373186
Typ bardzo miękki/a
Średnica [mm] 125 150
Rozmiar 150 x 50mm
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
63.12
zł 57.44
46.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
56.52
zł 51.43
41.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
36 z 45
następna