Filtry


Dostępność


Cena



Zestaw

Auto detailing Tak

A~5010839
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Strawberry woreczek 24 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Strawberry
Pojemnik woreczek
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 24
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
98.74 
zł
96.76
78.67 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Vanilla butelka 8ml 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Vanilla
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 8
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Ocean butelka 8ml 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Ocean
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 8
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Guma balonowa butelka 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Zapach Guma balonowa
Pojemnik butelka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

VINOVE
Zapach samochodowy Mix pakiet startowy

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Mix
Sposób montażu kratka wentylacyjna
Pojemnik pakiet startowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zestaw Tak
Płeć mix
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
142.06 
zł
139.16
113.14 zł
(11.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Wiśnia cherry puszka 4 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna cherry
Zapach Wiśnia
Pojemnik puszka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
5 szt.
Cena katalogowa  
51.55 
zł
50.52
41.07 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

CALIFORNIA SCENTS
Zapach samochodowy Malibu melon puszka 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Malibu melon
Pojemnik puszka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
153.85 
zł
150.77
122.58 zł
(12.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Lemon butelka 8ml 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Lemon
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 8
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy New Car woreczek 24 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna New Car
Pojemnik woreczek
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 24
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
2 szt.
Cena katalogowa  
98.74 
zł
96.76
78.67 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Wanilia Vanilla woreczek 24 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Vanilla
Zapach Wanilia
Pojemnik woreczek
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 24
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
98.74 
zł
96.76
78.67 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

CALIFORNIA SCENTS
Zapach samochodowy Monterey vanilla puszka 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Monterey vanilla
Pojemnik puszka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
2 szt.
Cena katalogowa  
161.54 
zł
158.30
128.70 zł
(13.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

CALIFORNIA SCENTS
Zapach samochodowy Ice puszka 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Ice
Pojemnik puszka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
2 szt.
Cena katalogowa  
161.54 
zł
158.30
128.70 zł
(13.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

CALIFORNIA SCENTS
Zapach samochodowy Santa Barbara berry puszka 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Santa Barbara berry
Pojemnik puszka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
2 szt.
Cena katalogowa  
153.85 
zł
150.77
122.58 zł
(12.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Black butelka 8ml 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Black
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 8
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
1 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy New Car butelka 50ml 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna New Car
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
1 szt.
Cena katalogowa  
78.54 
zł
76.96
62.57 zł
(6.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy atomizer 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Pojemnik atomizer
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
1 szt.
Cena katalogowa  
78.54 
zł
76.96
62.57 zł
(6.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

WUNDER BAUM
Zapach samochodowy zielone jabłuszko choinka 10 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Zapach zielone jabłuszko
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Zielony
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
10 szt.
Cena katalogowa  
57.72 
zł
56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Gentle Buff 2szt. MF2-320

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
4 szt.
Cena katalogowa  
32.99 
zł
31.34
25.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

INSENTI
Zapach samochodowy Mix butelka 35 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Zapach Mix
Pojemnik butelka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 35
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
4 szt.
Cena katalogowa  
168.53 
zł
165.16
134.28 zł
(4.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy New Car butelka 8ml 14 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna New Car
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 8
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 14
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
2 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
81.41
66.19 zł
(5.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Polerka / Szlifierka pistoletowy/a 7500obr./min. M12 BPS-421X 4933447799

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Akumulatorowa/e
Typ pistoletowy/a
Średnica tarczy [mm] 76
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
1 634.90 
zł
1 487.76
1 209.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Polerka / Zestaw polerski mimośrodowa 2650-5100obr./min. M18 FROP15-502X KIT 4933492352

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Akumulatorowa/e
Typ mimośrodowa
Amplituda oscylacji [mm] 15
Średnica tarczy [mm] 125
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
4 382.24 
zł
3 987.84
3 242.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy Black butelka 50ml 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Black
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
1 szt.
Cena katalogowa  
78.54 
zł
76.96
62.57 zł
(6.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ

INSENTI
Zapach samochodowy New Car butelka 50ml 12 szt.

Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna New Car
Pojemnik butelka
Pojemność [ml] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 12
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
1 szt.
Cena katalogowa  
78.54 
zł
76.96
62.57 zł
(6.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7770

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
79.22 
zł
72.09
58.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra Max Frotte 5szt. 4311

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.71 
zł
62.52
50.83 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. 4335

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.05 
zł
63.74
51.82 zł
(6.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4342

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4359

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 6179

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
51.78 
zł
47.12
38.31 zł
(9.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 3 z 4 następna