Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna
A~5010520
3M
Pasta polerska pasta polerska Perfect-It 7100138236
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ pasta polerska
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,865
Rodzaj maszyny orbitalna (dual)
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań do nabłyszczania
Opakowanie Butelka plastikowa
Waga [g] 1000
Kolor nakrętki Zielony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
226.39
zł 206.01
167.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Preparat wspomagający rozruch silnika 400ml
Nazwa Preparat wspomagający rozruch silnika
Zastosowanie wspomaga rozruch
Przeznaczenie silnik
Pojemność [ml] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.81
zł 34.40
27.97 zł
(86.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Piana aktywna 1305-01-0025E
Nazwa Piana aktywna
Przeznaczenie (do powierzchni) do karoserii naczepy plandeki podwozia samochody ciężarowe
Usuwa olej smar smołę asfalt ciężkie zabrudzenia tłuszcz zanieczyszczenia powierzchni
Postać preparatu aktywna piana płyn
Waga netto [kg] 5
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Biodegradowalny Tak
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
90.43
zł 82.29
66.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONAX
Preparat do szyb i lusterek 0,5l SX338241
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 0,5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia do odtłuszczania
Postać preparatu płyn
Zapach Cytrusowy
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
18.77
zł 17.08
13.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Pompka do pasty 1305-01-0005E 1305-01-0008E
Nazwa Pompka
Przeznaczenie do pasty 1305-01-0005E
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
110.48
zł 100.54
81.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EVERT
Olej hydrauliczny dżwigniki skrzyni biegów, prasy, urządzenia z pompą ręczną, żaby, żurawie
Nazwa Olej hydrauliczny
Pojemność [l] 1
Przeznaczenie prasy żaby dżwigniki skrzyni biegów żurawie urządzenia z pompą ręczną
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.39
zł 41.30
33.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Substancja uszczelniająca EL471081
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.16
zł 48.60
39.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Substancja uszczelniająca EL465766
Materiał Silikon
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
122.69
zł 116.55
94.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NORBERT SCHAUB
Środek odstraszający gryzonie odstraszacz na kuny spray
Nazwa Środek odstraszający gryzonie
Pojemność [ml] 200
Rodzaje zwierząt kuna/y
Opakowanie Spray
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.35
zł 67.96
55.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTIP
Olej penetrujący uniwersalny 0,4l 000578
Nazwa Olej penetrujący uniwersalny
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do smarowania usuwanie wody zabezpieczanie karoserii
Przeznaczenie (do powierzchni) do karoserii części śruby
Pojemność [l] 0,4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.76
zł 35.26
28.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn AD BLUE FE171331
Pojemność [l] 3,5
Waga netto [kg] 3.82
Norma EURO 5 EURO 6
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
148.74
zł 145.77
118.51 zł
(41.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Preparat czyszczący do kolektora dolotowego areozol 0,3 l LIM20986
Nazwa Preparat czyszczący
Przeznaczenie (rodzaj silnika) diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do kolektora dolotowego
Usuwa zapieczone nagary
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.45
zł 44.99
36.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.17
zł 21.07
17.13 zł
(52.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 100ml LOC 5660 100ML
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
88.34
zł 80.39
65.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia DIESEL SYSTEM CLEANER
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
58.04
zł 52.82
42.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników motocyklowych, benzyna LIM21717 0.25L ENGINE FL
Obsługiwane pojazdy motocykle
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników motocyklowych
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,25
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.51
zł 45.51
37.00 zł
(182.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa BPW-Li-91
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.78
zł 41.20
33.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CORTECO
Substancja uszczelniająca CO49372187
Materiał Silikon
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
35.90
zł 35.90
29.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONAX
Preparat do usuwania nalotów metalicznych Wheel Beast płyn 1l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do usuwania nalotów metalicznych
Pojemność [l] 1
Postać preparatu płyn
pH neutralne
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.29
zł 53.95
43.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Akcesoria do mycia i czyszczenia / Dozownik ciśnieniowy do agresywnych środków z pompką LIM3316
Nazwa Akcesoria do mycia i czyszczenia Dozownik ciśnieniowy
Przeznaczenie do agresywnych środków
Pojemność [l] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
205.99
zł 187.45
152.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
(159.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT RTU 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.28
zł 34.26
27.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do konserwacji, do ochrony, do zabezpieczania LIM21786
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) odkładające się kleje odkładające się żywice odkładające się laki
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zabezpieczania do konserwacji do ochrony
Zastosowanie (korzyści) ochrania zwiększa wydajność wydłuża żywotność
Usuwa osady układ paliwowy
Rodzaj paliwa Benzyna LPG
Pojemność [l] 0,3
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.45
zł 71.55
58.17 zł
(238.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
, do czyszczenia DPF FORTE K40411
Nazwa Preparat do czyszczenia
Rodzaj (preparat) dodatek do oleju napędowego
Przeznaczenie (rodzaj silnika) diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia DPF
Usuwa sadzę
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 0,4
Wymagania techniczne do zbiornika paliwa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
162.53
zł 147.91
120.25 zł
(369.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski VAL OEM ADV AFC48 RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
155.73
zł 139.38
113.32 zł
(27.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Czerwony VAL MV COOLANT RED CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.87
zł 161.88
131.61 zł
(32.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Płyn do układu chłodzenia MOTO COOLANT ORGANIC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.50
zł 45.50
36.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Ręcznik Double Mini Twisted Towel 1szt. ADB000612
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Ręcznik
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 1400
Struktura niepyląca
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
41.91
zł 39.82
32.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KUP Z KODEM RABATOWYM
PROFITOOL
Mikrofibra / Ręcznik SUPREME 1szt. 06SO6813 IC
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra Ręcznik
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 1000
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.43
zł 47.71
38.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Preparat do czyszczenia do filtra DPF/FAP FORTE J07010
Nazwa Preparat do czyszczenia
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia DPF
zastosowanie (do urządzenia) do filtrów DPF
Usuwa sadzę
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 0,5
Wymagania techniczne konieczny demontaż filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
310.32
zł 282.38
229.58 zł
(564.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
11 z 49
następna