Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Części znormalizowane BOSCH

A~8300000

7 szt.
Cena katalogowa  
10.61 
zł
10.61
8.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Płyta maskująca F 002 D12 477

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
36.41 
zł
36.41
29.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Podkładka 2 430 102 387K

Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
23.46 
zł
23.46
19.07 zł
(4.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 737K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.15
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
30.01 
zł
30.01
24.40 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 722K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
25.29 
zł
25.29
20.56 zł
(5.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 884K

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 23.6
Grubość [mm] 0.96
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
30.81 
zł
30.81
25.05 zł
(6.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz 2 440 210 037

Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
25.07 
zł
25.07
20.38 zł
(5.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz F 00N 201 745

Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
52.39 
zł
52.39
42.59 zł
(5.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Śruba regulacyjna F 002 D12 516

Nazwa asortymentu Śruba regulacyjna
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
8.29 
zł
8.29
6.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Łożysko 1 900 910 240

Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
105.46 
zł
94.92
77.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
5 szt.
Cena katalogowa  
102.52 
zł
92.27
75.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00R J04 613K

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 0.994
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
33.47 
zł
33.47
27.21 zł
(6.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C98 006K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.85
Średnica zewnętrzna [mm] 5
Grubość [mm] 1.42
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
37.86 
zł
37.86
30.78 zł
(7.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 718K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.96
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
36.35 
zł
36.35
29.55 zł
(7.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 917K

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 23.6
Grubość [mm] 1.092
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
31.19 
zł
31.19
25.36 zł
(6.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Wtyczka elektryczna 7 PIN 1 928 404 025

Ilość pinów [szt.] 7
Kształt wtyczki owalny
Nazwa Wtyczka przewodu
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
24.87 
zł
24.87
20.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Łożysko R902438109

Rodzaj łożyskowania walcowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
5 szt.
Cena katalogowa  
252.97 
zł
252.97
205.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Łożysko R902603726

Rodzaj łożyskowania walcowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
5 szt.
Cena katalogowa  
235.96 
zł
235.96
191.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelka pompy paliwa 1 460 C85 000

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
70.63
57.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 732K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.1
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
30.01 
zł
30.01
24.40 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
8 szt.
Cena katalogowa  
16.30 
zł
16.30
13.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz F 00N 201 204

Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
10.96 
zł
9.86
8.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00R J04 688K

Średnica wewnętrzna [mm] 19.55
Średnica zewnętrzna [mm] 22.8
Grubość [mm] 1.584
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
39.56 
zł
39.56
32.16 zł
(7.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 856K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.3
Średnica zewnętrzna [mm] 4.5
Grubość [mm] 1.88
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
26.74 
zł
26.74
21.74 zł
(5.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka 1 410 067 152

Średnica zewnętrzna [mm] 7.9
Grubość [mm] 1.23
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
1.56 
zł
1.56
1.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 852K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.3
Średnica zewnętrzna [mm] 4.5
Grubość [mm] 1.8
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
26.72 
zł
26.72
21.72 zł
(5.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Sprężyna 2 444 618 006

Nazwa asortymentu Sprężyna
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
11.56 
zł
10.41
8.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 660K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.1
Średnica zewnętrzna [mm] 4.2
Grubość [mm] 1.33
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
22.37 
zł
22.37
18.19 zł
(4.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Nakrętka 1 410 497 036

Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
454.30 
zł
454.30
369.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz 1 460 105 311

Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
7.91 
zł
7.91
6.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 9 z 16 następna