Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Elementy mocujące ENGITECH

A~8321000

ENGITECH
Podkładka ENT250317/102

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 1.02
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
50.06 
zł
50.06
40.70 zł
(10.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/125

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.25
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/154

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.54
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
39.73 
zł
39.73
32.30 zł
(7.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/161

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.61
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
50.06 
zł
50.06
40.70 zł
(10.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250351/192

Średnica wewnętrzna [mm] 2.3
Średnica zewnętrzna [mm] 4.5
Grubość [mm] 1.92
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
37.39 
zł
37.39
30.40 zł
(7.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/086

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 0.86
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
32.72 
zł
32.72
26.60 zł
(6.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/140

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 1.4
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
36.22 
zł
36.22
29.45 zł
(7.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/176

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 1.76
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/110

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.1
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
33.21 
zł
33.21
27.00 zł
(6.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/145

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.45
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
39.73 
zł
39.73
32.30 zł
(7.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/080

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 0.8
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/094

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 0.94
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
32.72 
zł
32.72
26.60 zł
(6.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/165

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.65
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/182

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.82
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/163

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.63
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
51.41 
zł
51.41
41.80 zł
(10.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250290/P210

Średnica wewnętrzna [mm] 3.6
Średnica zewnętrzna [mm] 5.3
Grubość [mm] 2.1
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
43.05 
zł
43.05
35.00 zł
(8.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/090

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 0.9
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250360/155

Średnica wewnętrzna [mm] 1.6
Średnica zewnętrzna [mm] 3.95
Grubość [mm] 1.55
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
36.22 
zł
36.22
29.45 zł
(7.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/101

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 1.01
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/118

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.18
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/152

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.52
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
39.73 
zł
39.73
32.30 zł
(7.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/170

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.7
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
33.21 
zł
33.21
27.00 zł
(6.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250251/299

Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 23.2
Grubość [mm] 2.99
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
54.12 
zł
54.12
44.00 zł
(10.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/157

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.57
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/160

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.6
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.20 
zł
49.20
40.00 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/1605

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.605
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
51.41 
zł
51.41
41.80 zł
(10.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250290/P170

Średnica wewnętrzna [mm] 3.6
Średnica zewnętrzna [mm] 5.3
Grubość [mm] 1.7
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
43.05 
zł
43.05
35.00 zł
(8.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250290/P205

Średnica wewnętrzna [mm] 3.6
Średnica zewnętrzna [mm] 5.3
Grubość [mm] 2.05
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
32.29 
zł
32.29
26.25 zł
(6.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/097

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.97
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/099

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.99
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 8 następna