Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

1
1
1

Elementy mocujące

A~8321000

EURORICAMBI
Nakrętka 30170418

Wymiar gwintu [mm] M58
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
50.73 
zł
45.66
37.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Opaska zaciskowa 7,6x200mm 100szt.

Nazwa Opaska zaciskowa
Długość [mm] 200
Szerokość [mm] 7.6
Materiał Stal
Liczba [szt.] 100
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
144.64 
zł
131.62
107.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EURORICAMBI
Pierżcień zderzeniowy 60200092

Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
37.61 
zł
33.85
27.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Podkładka dociskowa, koło stożkowe satelitarne (dyferencjał) 169809

Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
15.03 
zł
13.53
11.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

S-TR
Podkładka STR-4PM16

Średnica [mm] 16
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
7.40 
zł
6.52
5.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

C.E.I
Blokada mechanizmu róznicowego 187581

Nazwa asortymentu Zabierak
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
128.89 
zł
116.00
94.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Śruba 0736300371ZF

Nazwa asortymentu Śruba
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
37.29 
zł
30.21
24.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Podkładka 167110

Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
78.01 
zł
70.21
57.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Pierżcień zderzeniowy 269327

Nazwa asortymentu Podkładka
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
126.54 
zł
113.89
92.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Nakrętka wałka głównego 287038

Nazwa asortymentu Nakrętka
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
42.91 
zł
38.62
31.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Śruba 287176

Nazwa asortymentu Śruba
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
42.28 
zł
38.04
30.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

TECNOSEAL
Śruba TENKIT101

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
3.10 
zł
3.10
2.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

TECNOSEAL
Śruba TENKIT103/104

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
3.10 
zł
3.10
2.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MECDIESEL
Śruba, kołnierz wału napędowego MEC135490

Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
90.85 
zł
90.84
73.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Śruba regulacyjna F 002 D12 516

Nazwa asortymentu Śruba regulacyjna
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
8.29 
zł
8.29
6.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00R J04 613K

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 0.994
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
33.47 
zł
33.47
27.21 zł
(6.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C98 006K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.85
Średnica zewnętrzna [mm] 5
Grubość [mm] 1.42
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
37.86 
zł
37.86
30.78 zł
(7.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Podkładka F 00Z C99 718K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.96
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
36.35 
zł
36.35
29.55 zł
(7.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 917K

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 23.6
Grubość [mm] 1.092
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
31.19 
zł
31.19
25.36 zł
(6.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/118

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.18
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
35.06 
zł
35.06
28.50 zł
(7.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/152

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.52
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
39.73 
zł
39.73
32.30 zł
(7.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250062/170

Średnica wewnętrzna [mm] 3
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.7
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
33.21 
zł
33.21
27.00 zł
(6.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250251/299

Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 23.2
Grubość [mm] 2.99
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
54.12 
zł
54.12
44.00 zł
(10.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/157

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.57
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/160

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.6
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.20 
zł
49.20
40.00 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/1605

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.605
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
51.41 
zł
51.41
41.80 zł
(10.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250290/P170

Średnica wewnętrzna [mm] 3.6
Średnica zewnętrzna [mm] 5.3
Grubość [mm] 1.7
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
43.05 
zł
43.05
35.00 zł
(8.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250290/P205

Średnica wewnętrzna [mm] 3.6
Średnica zewnętrzna [mm] 5.3
Grubość [mm] 2.05
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
32.29 
zł
32.29
26.25 zł
(6.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/097

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.97
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/099

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.99
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 42 z 90 następna