Kołpak
A~5010164~91988
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2041 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2042 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BPW
Kołpak 03.212.24.25.0
Rozmiar klucza [mm] 110
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
121.78
zł 109.61
89.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Kołpak B09-SM-006
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
77.80
zł 70.02
56.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Kołpak 03.212.22.04.0
Rozmiar klucza [mm] 70
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
144.35
zł 129.91
105.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Kołpak 03.212.23.09.0
Rozmiar klucza [mm] 95
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
120.60
zł 108.55
88.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SAE-SMB
Kołpak SMBM050872
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.34
zł 82.89
67.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0031HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 433
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
123.17
zł 105.93
86.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0032HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 280
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
185.77
zł 159.76
129.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0030HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
237.51
zł 204.27
166.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0033HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
156.39
zł 134.50
109.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł