Łożyska 16 MINI MINI (R56) One
A~5010958
W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu: MINI MINI (R56) One
Aby zobaczyć produkty dla MINI MINI (R56) One wybierz grupę
MINI MINI (R56) One Pozostałe wyniki:
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
53.36
zł 44.29
36.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.68
zł 50.36
40.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TIMKEN
Łożysko 28x52x16mm 320/28-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
62.04
zł 50.87
41.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x35x16mm GE 20 ES-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.10
zł 88.10
71.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x35x16mm GE20E /ZVL/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
13.91
zł 13.91
11.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko K 6206-2RS /ZVL/ UD206
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
27.98
zł 27.98
22.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BTA
Łożysko 28x58x16mm I810002
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.94
zł 25.94
21.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BECO BEARINGS & COMP
Łożysko 28x52x16mm GE28SX /BECO/
Rodzaj łożyskowania skośne przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
78.03
zł 67.50
54.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SNR
Łożysko 6206.S.EE /SNR/
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
39.99
zł 39.99
32.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
42.88
zł 35.17
28.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
52.16
zł 43.30
35.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
50.28
zł 41.73
33.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x52x16mm 51206 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
23.01
zł 23.01
18.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko stożkowe 28x52x16mm 320/28X /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
46.76
zł 46.76
38.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
161.59
zł 161.59
131.37 zł
(16.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.97
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 1206-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
179.25
zł 179.25
145.73 zł
(17.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
19.15
zł 19.15
15.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 10x26x16mm PFI PC10260016CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
17.23
zł 17.23
14.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 50x80x16mm 6010-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
138.68
zł 115.10
93.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 45x75x16mm 6009 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
67.42
zł 55.95
45.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 45x75x16mm 6009-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
82.77
zł 68.70
55.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x78x16mm 51111 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 78
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
24.93
zł 24.93
20.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 6
następna