Łożyska
A~5010958
SKF
Łożysko 50x75x35mm GE 50 ES-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 35
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
243.76
zł 214.27
174.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko UCF204 /ZVL/
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 86
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
33.17
zł 33.17
26.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 45x95x29mm JW4549/10 /FERSA
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 29
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
278.23
zł 278.23
226.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Łożysko koła FE19059
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Szerokość [mm] 32
Cena katalogowa  
224.19
zł 201.77
164.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 35x48x20mm PFI PC35480020CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
48.04
zł 48.04
39.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 35x62x16mm PFI BB1B446740 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
59.77
zł 59.77
48.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 9x24x7mm 609-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
24.24
zł 24.24
19.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x100x21mm 6211-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
35.52
zł 35.52
28.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
146.49
zł 131.84
107.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko stożkowe 21,986x45,974x15,494mm PFI LM12749/11 /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 21.986
Średnica zewnętrzna [mm] 45.974
Szerokość [mm] 15.494
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
21.08
zł 21.08
17.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 68x240x107mm SET1265
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 68
Średnica zewnętrzna [mm] 240
Szerokość [mm] 107
Cena katalogowa  
2 508.44
zł 2 056.92
1 672.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
B/N
Łożysko 51112
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
17.16
zł 17.16
13.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
Cena katalogowa  
64.43
zł 64.44
52.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
48.27
zł 48.27
39.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
INA
Łożysko RME60-GGG-AH02 /INA/
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 190
Szerokość [mm] 49.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
867.15
zł 867.15
705.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko UCP212 /ZVL/
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
164.75
zł 164.75
133.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 22207-E-W33-J /ZVL/
Rodzaj łożyskowania baryłkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
151.47
zł 151.47
123.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 12x32x15,9mm 5201-2RS-C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 15.9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
35.85
zł 35.85
29.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 35x65x35mm PW35650035CSHD /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 35
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
74.43
zł 74.43
60.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 12x40x10mm PFI B12-53D /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
27.50
zł 27.50
22.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 15x40x14mm PFI B15-85D /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
32.31
zł 32.31
26.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
253.60
zł 210.49
171.13 zł
(21.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
16.72
zł 13.70
11.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
106.35
zł 87.21
70.90 zł
(8.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
135.98
zł 111.50
90.65 zł
(11.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
120.06
zł 120.06
97.61 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
37 z 152
następna



