Łożyska
A~5010958
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 10x27x11mm PFI B10-50D /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 27
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
23.38
zł 23.38
19.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 35x72x14mm PFI PC35720014CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
28.46
zł 28.46
23.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 10x26x8mm 6000-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
152.15
zł 126.28
102.67 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
705.47
zł 585.54
476.05 zł
(58.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 60x95x18mm 6012-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
189.36
zł 189.36
153.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
162.70
zł 135.04
109.79 zł
(13.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
204.86
zł 170.04
138.24 zł
(17.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
261.50
zł 217.05
176.46 zł
(21.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
239.11
zł 198.46
161.35 zł
(19.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x9mm 16008 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
130.66
zł 130.66
106.23 zł
(13.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x35x10mm 6003-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
45.90
zł 45.90
37.32 zł
(4.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x62x14mm 6007 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
174.80
zł 174.80
142.11 zł
(8.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
142.16
zł 142.16
115.58 zł
(14.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x100x18mm 6013-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
32.05
zł 32.05
26.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 6015-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
48.63
zł 48.63
39.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 9x24x7mm 609-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
84.75
zł 84.75
68.90 zł
(4.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 12x24x6mm 61805-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
171.27
zł 171.27
139.24 zł
(8.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x30x7mm 61903-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
109.47
zł 109.47
89.00 zł
(5.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x42x9mm 61905 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
91.82
zł 91.82
74.65 zł
(9.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x35x11mm 6202-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
95.35
zł 95.35
77.52 zł
(4.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x16mm 62203-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
135.10
zł 135.10
109.84 zł
(13.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x18mm 62204-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(14.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x24mm 62305-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
228.68
zł 228.68
185.92 zł
(22.87 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x27mm 62306-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
336.38
zł 336.38
273.48 zł
(33.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x100x36mm 62309-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 36
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
81.81
zł 81.81
66.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 9x26x8mm 629-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.29
zł 88.29
71.78 zł
(4.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 9x26x8mm 629-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.29
zł 88.29
71.78 zł
(4.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 9x26x8mm 629-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 9
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.29
zł 88.29
71.78 zł
(4.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
132.42
zł 132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
53 z 152
następna



