Łożyska
A~5010958
PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 43x80x40mm PFI PW43800040CSM /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 40
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
119.05
zł 119.05
96.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 25x62x17mm 7305 BEP /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
117.44
zł 117.44
95.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x72x19mm 1306 ETN9 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
136.81
zł 136.81
111.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 10x30x9mm 1200 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
96.26
zł 96.26
78.26 zł
(9.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x80x21mm 1307 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
331.94
zł 331.94
269.87 zł
(33.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x72x23mm 2207 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
271.06
zł 271.06
220.37 zł
(27.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6300-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
14.10
zł 11.96
9.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FPT
Łożysko 20x47x14mm 28042740-FPT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
50.29
zł 50.29
40.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 35x47x7mm 61807-2Z /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
61.96
zł 61.96
50.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 70x90x10mm 61814 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
136.27
zł 136.27
110.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 90x160x30mm 6218 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Szerokość [mm] 30
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
251.95
zł 251.95
204.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 100x180x34mm 6220 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 34
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
349.12
zł 349.12
283.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 70x150x35mm 6314-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 35
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
283.15
zł 283.15
230.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 8x23x14mm PFI B8-85D /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 23
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
22.74
zł 22.74
18.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 12x30x8mm 16101 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
65.98
zł 65.98
53.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm 6203 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
178.51
zł 148.17
120.46 zł
(14.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
156.12
zł 129.58
105.35 zł
(12.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 35x72x17mm 6207-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
573.73
zł 476.19
387.15 zł
(47.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 70x125x24mm 6214-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 24
Cena katalogowa  
247.96
zł 247.96
201.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x35x11mm 6300-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
25.63
zł 25.63
20.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6301-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
17.12
zł 17.12
13.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
14.13
zł 11.59
9.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x42x8mm 16004 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
155.37
zł 155.37
126.32 zł
(7.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x32x9mm 6002-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
104.17
zł 104.17
84.69 zł
(5.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
158.06
zł 158.06
128.50 zł
(15.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 60x95x18mm 6012-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
32.10
zł 32.10
26.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 70x110x20mm 6014-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
40.82
zł 40.82
33.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 75x115x20mm 6015 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
377.86
zł 377.86
307.20 zł
(37.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x25x5mm 61803-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 25
Szerokość [mm] 5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
109.47
zł 109.47
89.00 zł
(5.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
66 z 152
następna



