Łożyska
A~5010958
ZVL
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(6.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6006-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
28.04
zł 23.78
19.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 61801-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 21
Szerokość [mm] 5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
39.57
zł 33.55
27.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x90x21,75mm 30210 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 21.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
68.09
zł 55.84
45.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
107.47
zł 91.13
74.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x22mm 33205 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
70.53
zł 70.53
57.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
INA
Łożysko 40x80x49,2mm GYE40-KRR-B /INA/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 49.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
132.48
zł 110.63
89.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 95x135x20mm JL819349/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
261.85
zł 229.91
186.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 40x80x18mm 6208-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
82.61
zł 82.61
67.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
472.42
zł 392.11
318.79 zł
(39.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
31.94
zł 26.52
21.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
232.65
zł 193.10
156.99 zł
(19.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6001-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
20.63
zł 17.49
14.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 55x90x23mm JLM506849/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Cena katalogowa  
132.69
zł 108.81
88.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x100x25mm 6309-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 25
Cena katalogowa  
99.21
zł 81.35
66.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko NUP209-E-TVP2-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
194.96
zł 165.32
134.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko LM503349A/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45.987
Średnica zewnętrzna [mm] 74.976
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
106.58
zł 106.58
86.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 29,972x61,973x16,701mm F15516 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 29.972
Średnica zewnętrzna [mm] 61.973
Szerokość [mm] 16.701
Cena katalogowa  
68.76
zł 68.76
55.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EZO
Łożysko 8x16x5mm 688.ZZ /EZO/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
20.70
zł 17.28
14.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 30x59x16,5mm F15311 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Szerokość [mm] 16.5
Cena katalogowa  
97.06
zł 97.06
78.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 628-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
26.17
zł 22.20
18.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
1.07
zł 0.96
0.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
92.73
zł 92.73
75.39 zł
(9.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x21,25mm 32206 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 21.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
58.01
zł 58.01
47.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 35x72x24,25mm 32207 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 24.25
Cena katalogowa  
86.04
zł 72.96
59.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 25x52x15mm PFI 6205-2RS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
13.73
zł 11.25
9.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
8 z 152
następna



