Łożyska
A~5010958
SKF
Łożysko przemysłowe 15x24x5mm 61802-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
70.31
zł 70.31
57.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 10x30x9mm 6200-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
158.77
zł 131.78
107.14 zł
(13.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 10x30x9mm 6200-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
131.09
zł 108.81
88.46 zł
(10.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 12x32x10mm 6201 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
142.96
zł 118.66
96.47 zł
(11.87 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 12x32x10mm 6201-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
153.48
zł 127.39
103.57 zł
(12.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
133.74
zł 111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
235.18
zł 195.20
158.70 zł
(19.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
387.98
zł 322.03
261.81 zł
(32.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
573.73
zł 476.19
387.15 zł
(47.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 70x125x24mm 6214-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 24
Cena katalogowa  
270.62
zł 270.62
220.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 5x16x5mm 625-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 5
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
187.73
zł 155.82
126.68 zł
(15.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 12x28x12mm 63001-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
78.55
zł 70.69
57.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x47x16mm 63005-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
98.45
zł 98.45
80.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SKF
Łożysko 150x320x65mm 6330-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 150
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Szerokość [mm] 65
Cena katalogowa  
2 969.47
zł 2 969.47
2 414.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
VAPORMATIC
Łożysko VLD3250
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
6.96
zł 6.96
5.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
VAPORMATIC
Łożysko VLD3251
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
10.33
zł 10.33
8.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x8mm 16005 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x22mm 6012-2Z-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
241.04
zł 241.04
195.97 zł
(24.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 85x130x22mm 6017-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
64.48
zł 64.48
52.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 90x140x24mm 6018-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.39
zł 88.39
71.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 90x140x24mm 6018-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.39
zł 88.39
71.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 95x145x24mm 6019-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
106.74
zł 106.74
86.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 120x180x28mm 6024-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
197.49
zł 197.49
160.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 120x180x28mm 6024-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
174.86
zł 174.86
142.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x72x9mm 61811-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
42.37
zł 42.37
34.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x85x10mm 61813-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
50.41
zł 50.41
40.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x35x11mm 6202 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
95.35
zł 95.35
77.52 zł
(4.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x100x21mm 6211-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
316.05
zł 316.05
256.95 zł
(31.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x120x23mm 6213-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
580.90
zł 580.90
472.28 zł
(58.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
86 z 155
następna



