Łożyska
A~5010958
TIMKEN
Łożysko 55x100x22,75mm 30211 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 22.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
124.59
zł 102.16
83.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
16.03
zł 13.14
10.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 40x80x32mm 33208 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
125.31
zł 125.31
101.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SNR
Łożysko 6006EEC3 /SNR/
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
43.15
zł 43.15
35.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6001-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
20.63
zł 17.49
14.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 55x90x23mm JLM506849/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Cena katalogowa  
132.69
zł 108.81
88.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 65x100x18mm 6013-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
142.16
zł 142.16
115.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x55x13,6mm NP854792/NP430273 /TIMKE
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
96.81
zł 79.38
64.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko NUP209-E-TVP2-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
194.96
zł 165.32
134.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 38x63x17mm JL69349/310 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 63
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
83.94
zł 68.83
55.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(6.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EZO
Łożysko 8x16x5mm 688.ZZ /EZO/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
20.70
zł 17.28
14.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 17x52x17mm 6304/17B172RS /FERSA/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
30.92
zł 26.59
21.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 29,972x61,973x16,701mm F15516 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 29.972
Średnica zewnętrzna [mm] 61.973
Szerokość [mm] 16.701
Cena katalogowa  
68.76
zł 68.76
55.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 107,95x158,75x23,02mm 37425/37625 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 107.95
Średnica zewnętrzna [mm] 158.75
Szerokość [mm] 23.02
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
305.15
zł 267.92
217.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 30x59x16,5mm F15311 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Szerokość [mm] 16.5
Cena katalogowa  
97.06
zł 97.06
78.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 628-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
26.17
zł 22.20
18.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
1.07
zł 0.96
0.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
472.42
zł 392.11
318.79 zł
(39.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 35x72x24,25mm 32207 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 24.25
Cena katalogowa  
86.04
zł 72.96
59.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 3305-B-2RSR-TVH /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 25.4
Cena katalogowa  
185.83
zł 157.59
128.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 55x120x29mm PFI 6311-C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 29
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
46.44
zł 46.44
37.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
13.73
zł 11.25
9.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 55x100x22,75mm 30211 /SKF/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 22.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
197.33
zł 197.33
160.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko przemysłowe 55x90x26mm F-807551.ZL /FAG/
Rodzaj łożyskowania walcowe izolowane
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 26
Cena katalogowa  
2 722.48
zł 2 308.66
1 876.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 34,925x65,088x18,288mm LM48548/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 34.925
Średnica zewnętrzna [mm] 65.088
Szerokość [mm] 18.288
Cena katalogowa  
53.73
zł 44.06
35.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 41,275x73,431x19,558mm LM501349/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 41.275
Średnica zewnętrzna [mm] 73.431
Szerokość [mm] 19.558
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
106.79
zł 87.56
71.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
8 z 155
następna



