Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | ARIETE | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.063 40x52x8/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Wysokość [mm] 8 10.5
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
88.10 
zł
88.17
71.68 zł
(44.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.086 50x60/63x7/13 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 60 63
Wysokość [mm] 7 13
Typ Y
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
141.03 
zł
141.09
114.71 zł
(70.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Element mocujący 01582 (39x7 mm)

Nazwa Element mocujący
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
6.92 
zł
6.92
5.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacz P/356

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Grubość [mm] 7.5
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
32.63 
zł
32.69
26.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.083 41,7x55x7,5/10 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41.7
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Wysokość [mm] 7.5 10
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
123.28 
zł
123.28
100.23 zł
(61.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.045 41x51x6 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 51
Wysokość [mm] 6
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
105.85 
zł
105.85
86.06 zł
(52.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Manetki ARIETE średnica kierownicy 22; 24mm dł. 120mm Szosa kolor czarny/szary (2 szt.)

Nazwa Manetki
Średnica kierownicy [mm] 24 22
Długość [mm] 120
Podgrzewane Nie
Zastosowanie Szosa
Kolor Czarny Szary
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
83.07 
zł
83.07
67.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.089 41,3x54x13/14 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41.3
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Wysokość [mm] 14 13
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
149.21 
zł
149.21
121.31 zł
(74.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.122 32x45x7 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Wysokość [mm] 7
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
81.67 
zł
81.67
66.40 zł
(40.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.043 36x46x7/9 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Wysokość [mm] 7 9
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
78.42 
zł
78.47
63.80 zł
(39.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Rowerowe uszczelniacze przedniego zawieszenia ARI.A014 (38mm komplet na 2 lagi) MARZOCCHI

Nazwa Rowerowe uszczelniacze przedniego zawieszenia
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
170.43 
zł
170.48
138.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Manetki ARIETE średnica kierownicy 22; 24mm dł. 120mm Szosa kolor czarny/czerwony/szary, Harri's (2 szt.)

Nazwa Manetki
Średnica kierownicy [mm] 24 22
Długość [mm] 120
Podgrzewane Nie
Zastosowanie Szosa
Kolor Czarny Szary Czerwony
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
107.81 
zł
107.81
87.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.142 30x42x8/11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Wysokość [mm] 8 11
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
90.76 
zł
90.70
73.74 zł
(45.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.101 33x45x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
81.61 
zł
81.67
66.40 zł
(40.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Rowerowe uszczelniacze przedniego zawieszenia ARI.A005 (35mm komplet na 2 lagi) ROCK SHOX

Nazwa Rowerowe uszczelniacze przedniego zawieszenia
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
149.75 
zł
149.80
121.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.048 30x40,5x10,5/12 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40.5
Wysokość [mm] 12 10.5
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.061 35x48x8/10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Wysokość [mm] 8 10.5
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
81.67 
zł
81.72
66.44 zł
(40.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.020 30x40x7/9 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Wysokość [mm] 7 9
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
75.18 
zł
75.23
61.16 zł
(37.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.143 41x52,2x11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 52.2
Wysokość [mm] 11
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
99.36 
zł
99.31
80.74 zł
(49.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.174 37x50,5x5,8/15 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 50.5
Wysokość [mm] 5.8 15
Typ Y-24
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
172.75 
zł
172.75
140.45 zł
(86.38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Manetki ARIETE średnica kierownicy 22; 24mm dł. 120mm Szosa kolor czarny (2 szt.) pasuje do YAMAHA

Nazwa Manetki
Średnica kierownicy [mm] 24 22
Długość [mm] 120
Podgrzewane Nie
Zastosowanie Szosa
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
110.40 
zł
110.48
89.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.154 39x51,5x4,8/14 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 51.5
Wysokość [mm] 14 4.8
Typ XICY
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
137.58 
zł
137.51
111.80 zł
(68.76 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Manetki ARIETE średnica kierownicy 22; 24mm dł. 120mm Szosa kolor czarny/szary/zielony, Harri's (2 szt.)

Nazwa Manetki
Średnica kierownicy [mm] 24 22
Długość [mm] 120
Podgrzewane Nie
Zastosowanie Szosa
Kolor Czarny Szary Zielony
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
107.81 
zł
107.81
87.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
2 szt.
Cena katalogowa  
49.90 
zł
49.91
40.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.166 40x56,5x14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 56.5
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
119.99 
zł
119.99
97.55 zł
(60.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Blokada hamulca (kolor czarny/czerwony, Guma / Plastik)

Miejsce zabudowy Przód
Materiał Guma Plastik
Kolor Czarny Czerwony
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
45.95 
zł
45.89
37.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Manetki ARIETE średnica kierownicy 22; 24mm dł. 120mm Szosa kolor czarny/czerwony/szary, Harri's (2 szt.)

Nazwa Manetki
Średnica kierownicy [mm] 24 22
Długość [mm] 120
Podgrzewane Nie
Zastosowanie Szosa
Kolor Czarny Szary Czerwony
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
107.81 
zł
107.81
87.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.160 28,5x40x7/11 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 28.5
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Wysokość [mm] 7 11
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
130.43 
zł
130.43
106.04 zł
(65.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.131 46x58,5x5/10 2szt.

Nazwa Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.5
Wysokość [mm] 5 10
Typ YC
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
139.25 
zł
139.20
113.17 zł
(69.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ARIETE
Gumowa osłona lagi 04982 (czarny) pasuje do BSA

Nazwa Gumowa osłona lagi
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
31.55 
zł
31.55
25.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 9 z 21 następna