Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455140 48x58,5x5,8/13,3 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58.5
Cena katalogowa  
163.29
zł 163.29
132.76 zł
(81.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów ATHENA pasuje do HUSQVARNA 250, 350; KTM 250, 250 (SixDays), 350, 250 (Factory Edition)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.03
zł 30.66
24.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
19.58
zł 19.58
15.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
32.05
zł 32.05
26.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka napinacza łańcucha S410485078008 ATHENA
Nazwa Uszczelka napinacza łańcucha
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.66
zł 30.26
24.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do YAMAHA 1000 (Fazer), 1000
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
34.78
zł 34.78
28.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
28.09
zł 28.09
22.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do YAMAHA 850, 750 (Sup.Tenere)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
56.76
zł 56.76
46.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do HONDA 700C, 750, 750 (Shadow), 750C, 750C (Shadow)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
69.56
zł 69.56
56.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka wydechu S410210012032 ATHENA pasuje do APRILIA; KAWASAKI; MOTO GUZZI; SUZUKI
Nazwa Uszczelka wydechu
Cena katalogowa  
57.83
zł 57.83
47.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455024 33x45x11 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Cena katalogowa  
41.68
zł 41.68
33.89 zł
(20.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do HONDA 125C (Shadow), 125C 80 km/h (Shadow), 125, 125R, 125V (Varadero)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
93.37
zł 93.37
75.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do BETA 525 (Enduro); KTM 520, 520 (SixDays), 520Rac., 525Rac., 450, 450 (Sup.Mot.), 450Rac., 520 4T Racing, 525, 450 (Racing), 450 4T Racing, 540Rac., 525 Quad
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
176.41
zł 176.41
143.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do HONDA 900RE, 900RR (Fireblade), 929RR (Fireblade), 954RR (Fireblade)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
44.30
zł 44.30
36.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HUSABERG 250, 300; HUSQVARNA 250 KTM Engine, 300; KTM 250, 250 (SixDays), 250 2T, 300, 300 (Six Days), 250R, 350
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
58.58
zł 58.58
47.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do KTM 950, 950S, 990, 990S, 950 Adventure, 950 S Adventure, 990 (Adventure ABS), 990 (Super Duke), 990R (Adventure), 990R (Super Duke), 990R, 950R
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
64.21
zł 64.21
52.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 125, 150F
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
53.19
zł 53.19
43.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
Cena katalogowa  
16.26
zł 16.26
13.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
46.49
zł 46.49
37.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do APRILIA 500, 500 (Sprint), 500 (Light); GILERA 500IE RC, 500, 500SP; MALAGUTI 500 (Spider Max); PIAGGIO/VESPA 500, 500 (Cruiser), 500 (Evol. ABS), 500 (Evol.)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
163.25
zł 163.25
132.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
77.48
zł 77.48
62.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455037 36x48x11/12,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Cena katalogowa  
52.59
zł 51.94
42.23 zł
(25.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
21.94
zł 21.94
17.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
19.74
zł 19.74
16.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455075 29,8x40x7 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 29.8
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Cena katalogowa  
59.18
zł 58.45
47.52 zł
(29.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacz trzonka zaworu P400210420601 ATHENA pasuje do APRILIA; HONDA; SHERCO
Nazwa Uszczelniacz trzonka zaworu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
152.75
zł 152.75
124.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455136 34,74x47x9 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 34.74
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Cena katalogowa  
89.73
zł 88.63
72.06 zł
(44.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do APRILIA 1000 (Capo Nord), 1000 (Capo Nord) Raid, 1000ABS (Capo Nord) G-KAT, 1000 (Mille Futura), 1000, 1000 (Factory), 1000 (Mille), 1000R
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
119.64
zł 119.64
97.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Pasek pasuje do HONDA 50 (Sky), 50 (Fifty), 50 (Scoopy), 50S (Super Sport), 50X (Cross Sport)
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 18
Grubość [mm] 8.4
Długość [mm] 830
Cena katalogowa  
56.51
zł 56.51
45.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do SUZUKI 1000, 600, 750
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
32.37
zł 32.37
26.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
9 z 404
następna