Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | CASTROL | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 208l TRANSMAX UNIVERSAL

80W90 208l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
7 005.77 
zł
6 543.39
5 319.83 zł
(31.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 60l 4T, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
2 280.00 
zł
2 280.00
1 853.66 zł
(38.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej hydrauliczny 46 208l HYSPIN

46 208l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 548.73 
zł
5 182.51
4 213.42 zł
(24.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l MAGNATEC

5W30 208l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
8 008.64 
zł
7 520.11
6 113.91 zł
(36.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 969.76 
zł
1 849.60
1 503.74 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 5l VECTON

10W40 5l

API CJ-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
201.94 
zł
195.88
159.25 zł
(39.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej hydrauliczny 68 208l HYSPIN

68 208l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
5 473.67 
zł
5 112.41
4 156.43 zł
(24.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CASTROL
Olej hydrauliczny 46 208l HYSPIN

46 208l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
3 426.71 
zł
3 326.90
2 704.80 zł
(15.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W20 C5 60L

0W20 60l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
2 838.90 
zł
2 665.73
2 167.26 zł
(44.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W80 208l TRANSMAX AXLE syntetyczny

75W80 208l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 825.27 
zł
11 044.80
8 979.51 zł
(53.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX DUAL

1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.16 
zł
63.15
51.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej hydrauliczny 22 20l HYSPIN

22 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
678.43 
zł
633.66
515.17 zł
(31.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l MAGNATEC

5W30 208l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
9 szt.
Cena katalogowa  
8 011.90 
zł
7 523.17
6 116.40 zł
(36.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów TRANSMAX Z LS 85W90 208L

85W90 208l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
8 140.24 
zł
7 602.99
6 181.29 zł
(36.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 85W140 208l TRANSMAX AXLE

85W140 208l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
3 szt.
Cena katalogowa  
6 129.24 
zł
5 724.70
4 654.23 zł
(27.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Smar do łożysk SPHEEROL 18kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
1 148.54 
zł
1 002.67
815.18 zł
(55.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W20 V 208L

0W20 208l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
3 szt.
Cena katalogowa  
10 257.61 
zł
9 631.90
7 830.81 zł
(46.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON 15W40

15W40 20l

API CK-4
ACEA E11 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
723.39 
zł
672.75
546.95 zł
(33.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l GTX

5W30 208l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 062.93 
zł
6 632.09
5 391.94 zł
(31.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 208l MAGNATEC

0W30 208l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
8 190.63 
zł
7 691.01
6 252.85 zł
(36.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W50 CASTROL Power 1 Ultimate 60l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny

10W50 60l

API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
2 543.00 
zł
2 543.00
2 067.48 zł
(42.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TRANSMAX CVT

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
1 022.24 
zł
945.57
768.76 zł
(47.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l EDGE

5W30 208l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
3 szt.
Cena katalogowa  
9 155.96 
zł
8 597.44
6 989.79 zł
(41.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W30 208

10W30 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
4 529.56 
zł
4 212.49
3 424.79 zł
(20.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W60 208l EDGE

10W60 208l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
9 433.98 
zł
8 858.51
7 202.04 zł
(42.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l MAGNATEC

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
71.76 
zł
63.79
51.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W40 LL 1L

0W40 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
102.31 
zł
90.96
73.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 5l MAGNATEC

5W30 5l

API SQ ILSAC GF-7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
303.48 
zł
269.79
219.34 zł
(53.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l TRANSMAX UNIVERSAL

75W90 20l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 453.11 
zł
1 357.21
1 103.42 zł
(67.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 20l GTX

5W30 20l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
699.06 
zł
656.41
533.67 zł
(32.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 9 z 12 następna