Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Płytka zaworowa PZ25240/5 25mm x2,4mm, (5 szt.) pasuje do HONDA; TRIUMPH; YAMAHA
Nazwa Płytka zaworowa
Średnica [mm] 25
Grubość [mm] 2.4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
69.65
zł 70.00
56.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
380.27
zł 380.27
309.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-912A Przód pasuje do KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
170.55
zł 170.55
138.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-102 Przód pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
189.97
zł 189.97
154.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCR-310 Tył pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
96.96
zł 96.96
78.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
212.57
zł 212.57
172.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
182.69
zł 182.69
148.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-303 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
82.78
zł 82.78
67.30 zł
(20.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-202 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
44.29
zł 44.53
36.20 zł
(11.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
182.84
zł 182.84
148.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-408 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
46.95
zł 47.20
38.37 zł
(11.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
360.13
zł 360.13
292.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła Przód/Tył (ilość w opakowaniu 2szt.) pasuje do HONDA
Nazwa Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.43
zł 54.43
44.25 zł
(27.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Przepust przewodów elektrycznych (op. 10 szt.) pasuje do HONDA 650 (Vigor), 1200 (Goldwing), 1200A, 1200I (Goldwing Interstate), 1500 (Goldwing), 1500A, 1500A (Goldwing Aspenacade), 1500I
Nazwa Przepust przewodów elektrycznych
Cena katalogowa  
126.74
zł 127.37
103.55 zł
(12.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-229 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
149.16
zł 149.16
121.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-425 Przód, bez uszczelniaczy pasuje do KAWASAKI
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 25.5
Średnica zewnętrzna [mm] 30.2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.59
zł 116.59
94.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-282 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
154.27
zł 155.04
126.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-108 Tył pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
189.30
zł 189.30
153.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Przepust przewodów elektrycznych (op. 10 szt.) pasuje do HONDA 1500 (Goldwing), 1500A, 1500A (Goldwing Aspenacade), 1500I, 1500SE (Goldwing), 250, 250R
Nazwa Przepust przewodów elektrycznych
Cena katalogowa  
96.19
zł 96.19
78.20 zł
(9.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Przepust przewodów elektrycznych (op. 10 szt.) pasuje do HONDA 500S (Sport), 600S F2 (Hornet S), 600F, 900RR (Fireblade), 125R, 250R, 600 (Silver Wing), 600A (Silver Wing ABS), 600D (Silver Wing)
Nazwa Przepust przewodów elektrycznych
Cena katalogowa  
87.15
zł 87.15
70.85 zł
(8.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-317 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
98.25
zł 98.25
79.88 zł
(24.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH11 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
131.88
zł 131.88
107.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
225.66
zł 225.66
183.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
115.74
zł 115.74
94.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-201 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
34.80
zł 34.80
28.29 zł
(8.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-153 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Cena katalogowa  
166.76
zł 166.76
135.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-15 x56 10szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 56
Cena katalogowa  
87.76
zł 87.76
71.35 zł
(8.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH41 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
108.98
zł 108.98
88.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-318 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
65.41
zł 65.74
53.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
16 z 70
następna