Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-207 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
44.21
zł 44.42
36.11 zł
(11.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
49.46
zł 49.46
40.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Termostat TMT-301 pasuje do SUZUKI 1300R (Hayabusa), 1000, 600, 750, 650, 650S, 1000R, 1000S
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
72.95
zł 72.95
59.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Uszczelka pompy wody WMS-908 pasuje do HONDA 450X, 250 (Foresight), 400R (Pilot), 250 (Forza), 250 (Big Ruckus), 1000R, 300A (ABS), 1300 (P.European), 1300 ABS (Pan European), 1300A (P.European ABS)
Nazwa Uszczelka pompy wody
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
135.51
zł 135.51
110.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-108 Przód pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.61
zł 90.61
73.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-103 Przód pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
76.63
zł 77.01
62.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
38.46
zł 38.66
31.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-101 pasuje do HONDA; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Cena katalogowa  
123.55
zł 124.17
100.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-202 Przód/Tył, z uszczelniaczami pasuje do YAMAHA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 37.25
Średnica zewnętrzna [mm] 42.8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
158.98
zł 158.98
129.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-S13 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
60.97
zł 60.97
49.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
93.14
zł 93.14
75.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H3 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
64.24
zł 64.24
52.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-101 Przód/Tył, z uszczelniaczami pasuje do HONDA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 25.6
Średnica zewnętrzna [mm] 30.2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.15
zł 87.15
70.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Czujnik temperatury płynu chłodzącego WTS-101 pasuje do HONDA
Nazwa Czujnik temperatury płynu chłodzącego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.72
zł 47.97
39.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-104V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
96.96
zł 96.96
78.83 zł
(24.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-413 Przód pasuje do KAWASAKI; SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
80.60
zł 80.60
65.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-902 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
43.05
zł 43.27
35.18 zł
(10.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
226.81
zł 226.81
184.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
34.26
zł 34.43
27.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-404V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI; SUZUKI; TRIUMPH
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
87.15
zł 87.15
70.85 zł
(21.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy kranika paliwa FCK-38 pasuje do HONDA; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy kranika paliwa
Cena katalogowa  
84.14
zł 84.14
68.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-K21 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
107.87
zł 107.87
87.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do SUZUKI 1200 (Bandit), 1200A (Bandit ABS), 1200S (Bandit), 1200SA (Bandit ABS), 1100F, 1300R (Hayabusa), 750, 600GL (Intruder)
Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
76.24
zł 76.24
61.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y51 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
45.69
zł 45.69
37.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-101 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Cena katalogowa  
58.74
zł 59.04
48.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-116 Przód pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
84.07
zł 84.07
68.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-305 Tył pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
138.06
zł 138.06
112.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-S33 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
63.15
zł 63.15
51.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-108 Przód/Tył, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 20.9
Średnica zewnętrzna [mm] 25.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
67.51
zł 67.51
54.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-204 Przód pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.39
zł 87.39
71.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 70
następna