Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y30 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
44.74
zł 44.74
36.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-901R Przód pasuje do HONDA; KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
173.25
zł 173.25
140.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Przepust przewodów elektrycznych (op. 10 szt.) pasuje do HONDA 1000F, 1100SF, 1300, 1300A, 1300F, 1300S, 1300SA (ABS), 500S (Sport), 600F (Hornet), 600FA (Hornet ABS), 600S F2 (Hornet S)
Nazwa Przepust przewodów elektrycznych
Cena katalogowa  
59.21
zł 59.21
48.14 zł
(5.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
376.28
zł 378.18
307.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-209 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
76.99
zł 76.99
62.59 zł
(19.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y9 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
46.96
zł 47.20
38.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-210 Przód pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
129.25
zł 129.25
105.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-201 Przód pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
96.20
zł 96.20
78.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika FVS-102/5 (z gniazdem, ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do HONDA
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
142.99
zł 143.71
116.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-318 Przód pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
190.76
zł 190.76
155.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Popychacz dźwigni sprzęgła pasuje do HONDA 1000F, 550SC (Nighthawk), 650SC (Custom), 700SC (Night Hawk), 1100XX (Blackbird), 1500 (Goldwing), 1500A, 800 (Pacific Coast), 1100 (P.European)
Nazwa Popychacz dźwigni sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
48.04
zł 48.29
39.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
Cena katalogowa  
400.40
zł 402.41
327.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
359.42
zł 359.42
292.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y6 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
48.56
zł 48.81
39.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy kranika paliwa FCK-28 pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy kranika paliwa
Cena katalogowa  
42.32
zł 42.55
34.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Szczotka rozrusznika pasuje do HONDA 1000F, 1100SF, 1300, 1300F, 1300S, 1300SA (ABS), 250 (Night Hawk), 500, 500 (Cup), 500S (Sport), 600F (Hornet), 600S F2 (Hornet S), 650SC (Custom)
Nazwa Szczotka rozrusznika
Cena katalogowa  
61.30
zł 61.30
49.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Łańcuch rozrządu liczba ogniw 152, fabrycznie zakuty, płytkowy pasuje do HONDA 1000F (Fire Storm), 1000F (Superhawk), 1000SP1, 1000SP2 (Racing), 1000 (Varadero Travel), 1000V (Varadero)
Nazwa Łańcuch rozrządu
Liczba ogniw [szt.] 152
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
469.98
zł 469.98
382.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Płytka zaworowa PZ29310/5 29mm x3,1mm, Stal, (5 szt.) pasuje do SUZUKI
Nazwa Płytka zaworowa
Średnica [mm] 29
Grubość [mm] 3.1
Materiał Stal
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
79.61
zł 80.00
65.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika FVS-104/5 (z gniazdem, ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do HONDA
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
134.94
zł 134.94
109.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika FVS-301/5 (z gniazdem, ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
142.99
zł 143.71
116.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-430 Przód/Tył, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.98
zł 141.98
115.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do HONDA 1000F, 1100XX (Blackbird), 1500 (Goldwing), 1500A, 1500A (Goldwing Aspenacade), 1500C (F6C Valcyrie), 1500CD, 1500CF, 1500CT, 1500I
Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
107.98
zł 107.98
87.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-302 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Cena katalogowa  
53.98
zł 53.98
43.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-215 Przód pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
257.44
zł 257.44
209.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-7 x52 10szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Cena katalogowa  
88.49
zł 88.49
71.94 zł
(8.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-11 x50 10szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Cena katalogowa  
90.98
zł 90.98
73.97 zł
(9.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-S20 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
58.78
zł 58.78
47.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
357.63
zł 357.63
290.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zacisk hamulcowy PPS-901 pasuje do HONDA
Nazwa Zacisk hamulcowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.80
zł 87.80
71.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-T1 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do TRIUMPH
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
72.30
zł 72.30
58.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
8 z 70
następna