Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-217 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
207.02 
zł
207.02
168.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCR-406 Tył pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
86.05 
zł
86.05
69.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Termowłącznik wentylatora chłodnicy RFS-508R pasuje do SUZUKI

Nazwa Termowłącznik wentylatora chłodnicy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
142.88 
zł
142.88
116.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-206 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
101.78 
zł
101.78
82.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-219 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
240.78 
zł
240.78
195.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-108 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
112.23 
zł
112.23
91.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-201 Przód/Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
69.69 
zł
69.69
56.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-315 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
78.20 
zł
78.20
63.58 zł
(19.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Podnóżki / Stopki STR-M08 pasuje do HONDA

Nazwa Podnóżki / Stopki
Nazwa asortymentu Podnóżek
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
47.90 
zł
48.13
39.13 zł
(8.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H48 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
93.60 
zł
93.60
76.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-128V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
119.86 
zł
119.86
97.45 zł
(29.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-132V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
128.23 
zł
128.23
104.25 zł
(32.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-425 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
156.06 
zł
156.06
126.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-908R Przód pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
171.76 
zł
171.76
139.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Kranik paliwa FPC-209 pasuje do YAMAHA

Nazwa Kranik paliwa
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
180.20 
zł
180.20
146.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-220 Przód/Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
147.60 
zł
147.60
120.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Przekładki sprzęgła liczba przekładek 7 pasuje do KAWASAKI 636

Nazwa Przekładki sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
3 szt.
Cena katalogowa  
261.93 
zł
261.93
212.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

TOURMAX
Zbiorniczek płynu hamulcowego Przód pasuje do HONDA

Nazwa Zbiorniczek płynu hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
193.59 
zł
193.59
157.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-219 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
92.59 
zł
92.59
75.28 zł
(23.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-324 (12V) pasuje do SUZUKI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
766.71 
zł
770.57
626.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH80 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
181.19 
zł
182.10
148.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-063 Przód/Tył pasuje do HONDA; SUZUKI

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
96.60 
zł
96.60
78.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Płytka zaworowa PZ295250/5 29,5mm x2,5mm, Stal, (5 szt.) pasuje do SUZUKI

Nazwa Płytka zaworowa
Średnica [mm] 29.5
Grubość [mm] 2.5
Materiał Stal
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
79.61 
zł
80.00
65.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-130 Przód pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
245.19 
zł
245.19
199.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHY-45 pasuje do YAMAHA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
509.68 
zł
509.68
414.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-163 (12V) pasuje do HONDA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
558.01 
zł
558.01
453.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-14 x48 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
89.16 
zł
89.16
72.49 zł
(8.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSK400 30x48x13 30x52x16 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
201.67 
zł
201.67
163.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Pokrywa zbiorniczka płynu hamulcowego z membraną Przód pasuje do HONDA

Nazwa Pokrywa zbiorniczka płynu hamulcowego z membraną
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
103.64 
zł
104.16
84.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Łożysko koła DNB-204 Tył (zestaw) pasuje do YAMAHA

Nazwa Łożysko koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
445.36 
zł
445.36
362.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 30 z 70 następna